CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
13. bře 2009

Holkýýý kdo má dobrý recept na buchtu nějakou jednoduchou
at mi jí pošle do IP. Kuju. 🙂

macinta
13. bře 2009

Lenu, máš to tam 🙂

lenulinka21
13. bře 2009

Jééé Maci kuju moc at mám co na zítra ke tchýnce.Už má roky
tak at se s ničím nemusí mordovat 🙂

lenulinka21
13. bře 2009

Jo holky a dáváte tem svojim do polévky hodně celeru?
Prý se to má dost to podporuje plodnost. Hm až na to že můj Pája
ho nejí.

macinta
13. bře 2009

Tak pak dej vědět, zda-li je to jedlé 😉

lenulinka21
13. bře 2009

No jistě Maci dá dám...

macinta
13. bře 2009

Michal nejí vůbec poblivky. ☹ Takže ten celer nemám kam nacpat 😉

lenulinka21
13. bře 2009

hhh to je škoda ale at si před sexíkem dá studenější spršku
hl.tam do spodku zrychlí se tím spermijky je třeba zkusit všechno. 😉

jarkabilik
13. bře 2009

macinta tak za mlada by mě ani nenapadlo s čím se budu potýkat v tomto věku co mám 😉

macinta
13. bře 2009

Tento recept přinesla má asistentka spešl pro mě 😉 Ona je takový šikulín. Peče nám na porady. Za to já jsem na tohle fakt lempl ☹ A nemám na to čas.

macinta
13. bře 2009

By ho přešla na sexíček chut 😀 😀 😀 😀 😀

jarkabilik
13. bře 2009

macinta leda že by jsi to nastrouhala do zeleninové oblohy 😀

lenulinka21
13. bře 2009

no ale co by pro mimi neudělal. Těch triků je hodně třeba i pitomý
vitamíc C podporuje tvorbu spermošů.tak mu naordinuj céééčko to
zvládne ne? 😀

jarkabilik
13. bře 2009

macinta tak to by jsi ho nemusela najít jak tam namíří studenější 😀

macinta
13. bře 2009

ten pacholek by to našel i nastrouhaný. Navíc on se té zeleniny taky nepřejí ☹ Teda Lenu, jsi hotovej šaman 😀

luciiiie
13. bře 2009

No už vidím, jak si na pytel pouští ledovou vodu.. 😀 To mě teď rozesmálo 😀

lenulinka21
13. bře 2009

Víš když jsme začínali a nějak to nešlo tak sem brouzdala
po netu
co by mohlo pomoct.
poctivě jsem měřila BT, nožky nahoře, Pája bral všechno možné
i Eregmu za husté peníze hold nám to sice nepomohlo ale hodně párům se zadařilo
třeba jen proto, že si holky dělali ty OVU testy.Já měla půjčený i ten
mikroskop na ty sliny no prostě jsme zkusili snad tisíc věcí.

macinta
13. bře 2009

Lenu, tak už Ti teď chybí jen diplom a můžeš to jít přednášet 😀 😀 😀
Holky je s Váma sranda ale musím balit. Jedu za taťkou do nemocnice.
Lenu, měj se krásně a pohlaď za mě mímoušky
Luci, užívej víkend dle rad Lenulinky
Jaru, taky se měj mocinky fajn.
Ostatním všem krááásný vikend.
Jo a Zuzy, hlavu vzhůru, příště to dopadne a navíc máš nanučky, tak tam třeba ten megabojovník je 🙂

luciiiie
13. bře 2009

Macinto hezký víkend... 😀

jarkabilik
13. bře 2009

macinta taky ti přeji hezký víkend
no nic mějte se tu hezky jdu se chystat do práce ahojky 😉

lenulinka21
13. bře 2009

holky všem pěkný víkend přejeme 🙂 a více sluníčka
at máme lepší náladu. 🙂

lenpes
13. bře 2009

Ahojky, všem přeji hezký víkend. Těm, co to nevyšlo, hlavu vzhuru a hodne sil do dalsiho bojování. Já teď čekám mrchu, pak musím na krev, dám dotazník na dárkyni a budu jen čekat, až najdou tu pravou. Jinak u mě nic nového.Všem krásný víkend. Chci se zeptat, celou dobu jsem brala listovku, myslíte, že ji mám brát dál?Papa

lenulinka21
13. bře 2009

lenpesku ahoj já bych jí určo zobala nic tím nepokazíš. 🙂

luciiiie
13. bře 2009

taky jsem si říkala, jestli si ji nekoupím nebo Calibrum Babyplan nebo něco podobnýho

lucen
autor
13. bře 2009

Ahojky holky moc mě mrzí že vám to nevyšlo věřila jsem že vám to výjde no jo no asi na nás někde ty pravé miminka zatím čekají.musíme bojovat až do vytouženého konce.
Těhulky a co vy jak se máte?
Jo pokud někdo chcete něco do tabulky na co bych zapomněla tak předem děkuji za připomenutí.
opatrujte se všechny

iveta11
13. bře 2009

Ahoj holky,
k tomu Ketu, já jsem z toho taky byla zmatená, kdy na to půjdu. Tak by to mělo být tak:
1. MS se nepočítá, pak druhou a třetí přečkat a při té čtvrté /je to ta třetí řádná/ berete Marvelon - musíte si zavolat na Unicu, kdy ho začít brát. Jestli ho nemáte, tak si ho nechte předepsat. Marvelon berete 3 týdny - za týden nato dostanete MS, v tomto období se asi začne brát něco na sliznici a pak teprve /asi uprostřed cyklu/ jdete na KET. Takže do samotného KETu vás celkem čeká 5 MS /jedna po ET+4 další/.

Já jsem si taky myslela, že to bude rychlejší. TT jsem si dělala 5. ledna a na KET mi to vychází až tak první týden v květnu /MS totiž dostávám až tak 35.-36. den/

lucen
autor
13. bře 2009

Holky k tomu Ketu já to měla tak po vysazení léku jsem dostala první MC a pak byla druhá a tu třetí jsem už začala baštit Marverlon 26.10 jsem brala poslední Marvelon a už od 24.10 jsem brala prednison a listovku potom 29.10 jsem dostala MC potom od 31-2.11 jsem brala divinu 0-0-1 pak od 3-5.11 divinu 1-0-1 od 6.11 už pak furt 1-1-1 potom 9.11 jsem píchala pregnal 5000jednotek a od 10.11 agolutin a KET byl 14.11 snad vám to trošku pomuže se zorientovat jak to bude asi vypadat a po KETU jsem ještě 1-4-7 transferu píchala pregnyl ale jen 1500 jednotek a do zadku

tevi
13. bře 2009

Lenulinko, koukám, že taky Opava a koukám, že dvojčátka, paráda. Náš rarášek už spinušká. Tak jsem se přišla kouknout. Tak buchetku bych si dala taky... 😀 Holky maminy, plánujete druhé? Už jsem se ptala, ale nikdo mi nenapsal. Máme ještě devět nanučků, malý má už osm měsíců, tak už uvažujem...

iveta11
13. bře 2009

Holky,
už jsem z toho fakt zmatená. Lucen má pravdu, je to tak, jak jsem psala, ale o 1 MS méně. Omlouvám se

hhaanka
13. bře 2009

Zuzuzo, nemusíš se zatracovat, měla jsem to s kouřením stejně jako ty. Nejdřív přestala před IVF, nevyšlo, pak přestala před ketíkama a po nich zase začala. No, kouřila jsem tak 5 – 6 denně, spíš s babama u kafe, ale při posledním ketu jsem kouřila ještě 4 dny před, a to jsme se s manžou na Seči opili jak dobytci a vykouřili spolu krabku na posezení. No vidíš, a úspěch se dostavil. Takže si nic nevyčítej. Tím věčným začínáním a přestáváním jsem si tak zvykla, že mi teď cígo vůbec nechybí. Myslím, že bych byla schopná vydržet až do smrti, jenže si po dětech určitě někde na akci zapálím a dostanu se zase zpět na ty svoje čtyři denně☹

Zuzuzo, mám to stejné jako ty s těmi pocity. Taky jsem si říkala, že od té doby, co jsem si vyhlídla budoucího manžu, se mi všechno daří, spokojenost maximální, uspěla jsem ve všem do čeho se pustila, jen to jedno jediné bylo v nedohlednu. Jako kdybych měla zaplatit nějakou daň za to, že jsem tak šťastná. Ale zřejmě ji budu platit až v něčem jiném, protože po roku a půl trápení se nám zadařilo. Neboj, tobě se taky zadaří.

Holky, po nasazení marvelonu si zajedete na unicu pro rozpis a léky. Pak marvelon vysadíte, odmenstruujete a pak zhruba do 20 dnů bude ket. Ještě něco nejasnýho? Na kety jsem odborník🙂))) Jinak my po ET čekali na třetí, tedy ne čtvrtou ms, ale pak si to rozmysleli a ještě si vzali dva měsíce k dobru, páč jsme to chtěli všechno promyslet. Je to jen na vás, jak se budete cítit.

Zuzy, taky nemívám ms, takže každý měsíc jsem chodila 21 den (tedy měla jsem 21 den, ale chodila jsem, jak se mi to hodilo) ke svému gyndr., kde mi píchali agolutin na vyvolání ms...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru