CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
5. lis 2010

Tomu věřím, když ten čas tak letí. Už se zase těším, jak budu píchat a to jsem se poprvé tak bála...

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka a už jsi byla jakoby na auditu ??

raduza2
5. lis 2010

mám v tom už strašnej chaoz a nepamatuji si kdo co jak a proč 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 jj, teď v pondělí (týden po opu), divila jsem se, že tak brzo, ale brali nám krev kvůli těm genetickým testům, tak asi proto..

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka jo už si to uvědomuju 😉

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 a už dorazila i první MS a je to teda síla 😒 ale už "jen" dvě a budu se zase objednávat.

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka 😉 ,říká se že by měla dorazit po 10 dnech ,tak to máš tak akorát 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 jo, však dr.O se v pondělí divil, jaktože ji ještě nemám, tak jsem se lekla a on pak, že si myslel, že jsem měla opu o týden zpátky...

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka aha no to je celý on všechno šup šup 😀 ,já byla vřera cca za 15 min venku ,čučela jsem jak puk

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Tak to my jsme tam myslím ani 15 minut nebyli. A když jsme odcházeli, měl zase telefon, tak na nás jenom mávnul 😀 A teprve venku jsem si pak uvědomila, co nám vlastně říkal a zapomněla jsem se ho zeptat, na co jsem chtěla...

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka no toje u něj normální ,on je fakt takovej strašně HRRRR.,ale já se teda nenechala odbít a poptala sjem se na vše co jsem chtěla 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 po mých zkušenostech bych si to asi příště radši napsala, protože jinak bych zase něco zapomněla 😀

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka já to tak měla u 1IVF,v hlavě otázek snad milon a pak jsem zjistila že jsem se vlastně nezeptala na nic co jsem chtěla 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 dr. O říkal, že ten první pokus byl vlastně takový testovací, tzn. že jsem si je otestovala a příště už budu vědět, jak na ně 😀

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka ty je nebo oni tebe ?? 😀 ,ale jo věřím tomu ted budu mát úplně jinej protokol

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Myslím, že testování bylo vzájemné 😀 Já budu mít prý celý postup stejný, pokud genetika nic nezjistí, akorát mi asi sníží dávky Puregonu.

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka jo tak to já je mám hooodně vysoký 😀 😀

raduza2
5. lis 2010

U toho krátkýho je výhoda že to uteče jak voda cca 12 dní a je to 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Ty jo, 12 dní? To je super 😉 A kolik máš dávky?

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka hned od začátku 300 jenotek 😝 ,to půjde váha nahoru jedna dvě 😀

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Tak moc? 😲 Já jsem měla 175 a poslední 3 dny jenom 50...

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka njn už nejsem nejmladší ,tak to potřebují něčím rozpumpovat 😀 😀 a tak yjsme špatně reagovala ,honilo se to až na poslední chvíly a už bylo pozdě

raduza2
5. lis 2010

No nic budu muset končit ,jdu s pesanem ,nakoupit ,ale ještě potom nakouknu ,zatím ahojky

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Já zase za chvilku pofičím na bus, tak ahoj 😉

pampeliska36
5. lis 2010

ahojte kocky 😀 jak se tady vsechny mate??? 😉

pampeliska36
5. lis 2010

@kac3nka ahoj.... uplne vim o cem mluvis! prvni neuspech 😢 uvidis, ze se to casem vsechno zlepsi a ty zacnes sama planovat a tesit se na dalsi "akci" 🙂 to ti slibuju... chce to jen cas!

jezulicka
5. lis 2010

@pampeliska36 ahojky... 😉

pampeliska36
5. lis 2010

@jezulicka nazdarek 🙂

pampeliska36
5. lis 2010

@raduza2 rady a jak jsi dopadla?

pampeliska36
5. lis 2010

@jezulicka co noveho? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru