CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
pampeliska36
5. lis 2010
@jezulicka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uz to vidim!!! 😃 GRATULACE OOOOOBROVSKA 😉
jezulicka
5. lis 2010
@pampeliska36 jo ty to ještě nevíš?tak už si asi viděla utz že??, 🙂
jezulicka
5. lis 2010
@pampeliska36 děkuji...
jezulicka
5. lis 2010
😉 @pampeliska36 a jak ty jsi daleko?už se těším na vás až tady začnete taky dávat samé dobré zprávičky...
pampeliska36
5. lis 2010
@jezulicka ja jsem asi nejdal 😞 cekam na ms a budu brat marvelon a po novem roce jdu do KETu... |-|
jezulicka
5. lis 2010
@pampeliska36 aha já myslela , že dříve ale to už uteče... 😉
jezulicka
5. lis 2010
@pampeliska36 a co dárky na vánoce už nějaké máš?mě nic nenapadá...to je vždycky dilema co koupit??? :-o
jezulicka
5. lis 2010
@pampeliska36 no nic jdu na chvilku ven se projít je mi nějak šoufl od žaludku... 😃 :-p tak zatím...
teckovanaorchidej
5. lis 2010
ahoj holky, jezuli, tak jak je?
pampel, to je vopruz, to čekání, ale zas po novém roce uuž se to zlomí :-N
u mě nic nového, tloustnu a tloustnu 😞 🙂
jezulicka
5. lis 2010
@teckovanaorchidej já taky tloustnu a to jsem teprve na začátku....jinak celkem dobrý jen mi bylo nějak šoufl tak jsem se šla projít na čerstvý vzduch...no je mi trochu lépe.... :-o
raduza2
5. lis 2010
Ahojky holky ,tak povinnosti splněny :-p
raduza2
5. lis 2010
@pampeliska36 ahojky ,no já mylsím že dobře ted ještě aby to tak i dopadlo 😃
raduza2
5. lis 2010
jezulicka @teckovanaorchidej jen tloustněte aspon vidíte že je to pořádku
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 no tak ale se bojím, že ted ještě tloustnu a jsem nafouklá z těch léků... 😃 mimi je ještě hodně malé , abych přibírala z něho... 🙂 a nebo že taky více jím...mám furt hlad,... 😎
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka jasný že to tak bude a to že máš hlad je dobré znamení ,živíš přeci 2 lidi ne 😃
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 no to je fakt...musím jíst co 2 hodky tak jím méně a častěji...co se dá dělat...a ty chutě ted mám zrovna chut na kakao s tvarohovým koláčem...ale bohužel není doma... 😞
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka jéééé já kakao neměla ani nepamatuju ,ty jo snad jako malá 😃
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 fakt???tak já včera si dala horkou čokoládu jak jsme jeli z Brna ...ale dnes opět chut... 😃
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka no fakt ,nedělám si srandu ,chut je svina věc 😃 😃 😃 😃
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 však počkej tobě to taky začne...haha.. 😃
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka ha ha nezačne ,jestli to bude jak u obou holek tak se do 5 měsíce pořádně nenažeru :-p 😃
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 fakt?ty jsi vůbec neměl chutě?a to už máš 2 holky,?tak to můžeš být štastná když už máš dvě děti...
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 a jak jsou staré?
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka to víš že jsem ráda že je mám .Je jim 17 a 20 ta starčá už je z domu rok .
raduza2
5. lis 2010
@jezulicka no a jinak chutě by byli ,ale skoro všechno šlo ze mě ven :-p
kac3nka
5. lis 2010
@pampeliska36 Čím víc se to bude blížit, tak bude lepší nálada. Zatím je to ještě čerstvé, takže zklamání trvá a hlavně, když nevím výsledky genetiky, tak je to takové nejisté. Věřím ale, že bude líp, musí!!!
raduza2
5. lis 2010
@kac3nka jo jo jak říkáš to čekání je děs a člověku to na klidu nepřidá ]-(
kac3nka
5. lis 2010
@raduza2 jo, sice čas utíká rychle, ale zrovna, když chceš aby utíká, tak se ti zdá, že se to vleče...
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 tak to koukám ty jsi už rodila v 18 letech ty jo... 😉
jezulicka
5. lis 2010
@raduza2 a předtím jsi otěhotněla v pohodě?

Začni psát odpověď...

Odešli