CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka no tak to je dobře 😉

teckovanaorchidej
8. lis 2010

@jezulicka po vysazení těch hormonů ti bude o dost líp, já jsem ok 🙂

jezulicka
8. lis 2010

@teckovanaorchidej tak to se už těším... 🙂

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 a jak ty se cítíš?už se nemůžeš dočkat co?

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka no nějak tak ,nemůžu se dočkat a jinak jsem ok 😀

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 tak to budeš mít jako já,dnes dojíš poslední a pak ms ta tak za 2-3dny a který den začínáš píchat?3?

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka já dojedla včera ,ms by měla dorazit do 10 a když ne tak budu volat

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 jo tak to máš stejné jako já...mně se zpozdila o jeden den..

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka tak já doufám že se nezpozdí 😀 ,no uvidí se

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka i když po těch stimulkách si chodila jak chce 😀

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 no já si myslím , že je to hodně o psychice...víš jak...člověk už se těší at to začne a jak naschvál..já si dala předtím vínko a bylo to...

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka no taky to mám v plánu 😀

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 nejlepší a neúčinější a za druhé si ho ještě užij pak už si dlouho vínko nedáš.... 😀 😀

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka no to máš pravdu ,ale to mi nevadí 😉

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 můžu ti říct, že ted jak vidím víno nebo nějaký alkohol tak se nadavuji a je mi na blití...fuuj... 😝

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka no jo no ,když je to jen na akohol tak je to dobrý 😀 ,mě bylo blivno i u jídla 😀

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 nechápu jak některé holůky si dávají vínko normálně v těhotenství...mám jednu kámošku a ta si dala vínko normálně i slivovicu nechápu....a ted ta její malá má 3 roky a už popíjí s mamou víno...já měla šok.. 😝 😕

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 tak já jen jak něco sním tak mi začne být blivno tak divně od žaludku těžko...zle naštěstí nebliju ale je mi divně...

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka cožeeee 😕 ,no tak nevím jestli je to to pravé ořechové.Lidi jsou různí

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka to jsou ty začátky ,normálně si říká že to trvá cca do 3 měsíce

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 tak ted už vcházím do 8tt tak ještě měsíc a snad bude klid... 🙂

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka ty jo to letí to je strašný ,ale jen tak dál 😉

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 no tak snad to bude vše i nadále ok...tak já jdu se ted na chvilku projít na vzduch...zatím... 😉

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka pa pa ,u nás pěkně prší 😠

vodni
8. lis 2010

Ahojte kočenky, tak jsem se vrátila z chajdaloupky... V pátek jsem se dočkala mrchy, si dala na čas, dva dny se opozdila 😠 ale od neděle už baštím antiko... 🙂 Huráááááááááááá, už to fičí 🙂 24.11. jdu na vstupní kontrolu, další týden by měla dorazit mrcha, a asi třetí den pak začnu píchat krátký protokol 🙂
Jak jste tu psaly o přibírání - já po 2 stimulích s vysokýma dávkama přibrala "jen" asi dvě kila. Ale spíš to bylo myslím tím, že jsem se moc nehýbala, bála jsem se aby folíky nepraskly, pak jsem se šetřila po ET, pak jsem se skoro nehýbala jak jsem začala špniti... Ale i když váha je celkem OK, tak co mi zbylo je tak nějak nafouklý břicho ☹ Mám to furt, prostě takový nácvik na těhubřicho asi 😅
@pampeliska36 - KET jsem ti napsala do tabulky na leden - je to asi tak?

raduza2
8. lis 2010

@vodni ahojky vodní ,tak už v tom jedeš taky 😀

vodni
8. lis 2010

@raduza2 jj, jsem moc ráda. Přesně jak psala @kac3nka - po prvním negativním to byla taková jako prázdnota a čekání na to, kdy už konečně zase začnu s pícháním... 😝 U toho druhého biochem. to už bylo jiný, bylo tam víc smutku a chvíli to trvalo než jsem se začala zase těšit, ale už jsem mooooooc ráda, že to zase jede 😎

vodni
8. lis 2010

@raduza2 jo a je tady taky pěkně hnusně 😖

raduza2
8. lis 2010

@vodni to plně chápu ,je lepší na tt nevidět // než takle .Je fajn že jsi nastartovala a těšíš se .Já už ted počkám na ms a začnu píchat 😝

teckovanaorchidej
8. lis 2010

@vodni čau, tak ať ti to co nejrychleji utíká, čéče antiko, pak utz, opu, et a pak dáreček, ty joooo, já se těšííííííííííííím 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru