CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
14. bře 2009

Dobré ránko, tak za chvíli vyrážíme na výlet do Luhačovic a pak na oslavu. Oslava je ve velkém, má tam být 80 lidí.Nevím, kdy se sem dostanu, ale asi až nejdřív v neděli večer. Tak vám všem přeji krásný víkend. 🙂

zuzuza
14. bře 2009

Hani, díky za povzbuzení, už se z toho pomalu ale jistě dostávám, však co, uteče to zase jako voda a co nevidět budu mít bobky zase u sebe, věřím, že druhý nebo třetí pokus bude už ten náš, cígi si dám, to jako jo, třeba mi chutnat nebude, ale když mě to uklidní:( To je ale hrozný, čekat na KET tak dlouho, já si mysela, že se na to může hned po další řádné ms, pač některé holky na spolubojovnicích to tak mají, tak proč ne v unice? Hani?

mado1
14. bře 2009

Holky, děkuju, už mám v plánování KEtu jasno. Budu to míst stejně jako Lucen a věřím, že nám to tentokrát výjde. Tak jako všem, kterým nevyšel ET.

zuzuza
14. bře 2009

Mado, doufejme🙂, já už se i trochu vzpamatovávám 😉 , jo a jinak test dneska opět bílý jako sníh, ale úplně, ani náznak druhé čárky, to vám je bordel, fakt.

luciiiie
14. bře 2009

Ahoj holky,
díky za vysvětlení toho KETu 😉 Takže embryjka budem mít u sebe v červenci, to bude teploučko, sluníčko, žádnej sníh a zamračeno 😖
Jsem Zuzi zvědavá, koho budete mít u "případnýho" auditu a jak vám to celý shrne. Přítel byl z toho celkem jako na větvi.

luciiiie
14. bře 2009

Zuzo to je v prdeli....to snad ani není možný

luciiiie
14. bře 2009

Ale poučení do příště mám teda jasný - NIKOMU TO NEBUDU ŘÍKAT, protože ty věčný dotazy - tak co? Jak jste dopadli? Ani se neozvete.... mě už přivádějí do hrobu ☹

lucifirek
14. bře 2009

Ahoj holky,moc vás zdravím,omlouvám se,ale teď jsem se sem nějkolik dní nedostala,blbne nám pc a navíc jsem ani nemělsa moc času.Dneska jsme dělali tu inventuru,dopadla jakž takž dobře.

Ahoj Luciiie a Zuzy,moc mě mrzí,že to nedopadlo,ale my nějak přežijeme a půjdeme brzy do boje,ne? Máte obě mrazáčky,tak je to dobrý.

Ahoj Jeany,omlouvám se ,že jsem se neozvala,ale nějak jsem to nestíhala. Ještě jsem si nestihla ani přečíst všechno,co jste napsali. Musím na to teprve mrknout. Jak se cítíš. Tak teď,když to nám nevyšlo to musíš ty za všechny vytrhnout 😉 . Já jsem pořád nějaká nachlazená.

lucifirek
14. bře 2009

Jinak zdravím Marci,gratuluju 😉 , Mado, Hanulinecka,Hanka,Teri,Jary, a ostatní,které jsem asi zapomněla vyjmenovat 😅

Tento týden je strašně hektický,od rána do večera v práci,včera jsem pak jela ještě do Polné na koncert,vrátila se o půl druhé ráno a o půl šesté jsem vstávala na inventuru. Za chvíli jedeme na domluvenou návštěvu,nějak je toho najednou moc.

lucifirek
14. bře 2009

Ahoj Lenuli,bajik,jak se máte těhulky?

Jeany k té práci, opravdu nemá cenu se stresovat,že? Je dobře,že ses tomu jen zasmála. Já se v práci pořád stresovala,že se něco nestihne,nebo že něco nezvládnu. Ale tím,čím člověk prochází zjistí,že řeší takový kraviny a nervuje se naprosto zbytečně a nestojí to vůbec za to. Takže klíde. Stejně si tím člověk přidělává starosti jen sobě a osttním je to šumák. Takže budeme taky v pohodě. Já se tak uklidnila a opravdu se nenechávám vyvést z míry.

Jak jste se bavili o tom sexíku já mívám občas strašnou chuť,ale když přijde na věc,tak zrovna ne. Ach jo,snad to brzo přejde.
Jinak Luciiie,ty jsi se ptala,jak jsem to dostala. Já to dostala minulou sobotu,asi 3 dny silné,pak už jen špinění,ale nezvykle dlouho až do dneška. Ale to k tomu zřejmě patří.

lucifirek
14. bře 2009

Luciie a co vám řekli u auditu?

luciiiie
14. bře 2009

Ahoj Lucifíku.... 😀
Holky my dnes byli venčit a ušli jsme 12 kilometrů!!!!!!!! Já jsem hotová...ta zpáteční cesta byla horor. Moje nohy. Doufám, že ta zatracená celulitida aspoň zmizí 🙂 Zítra se nepostavím.

luciiiie
14. bře 2009

Lucif no něco v tom smyslu, že je to stejně první pokus a že je to prostě zkušební a že to jako nevychází poprvé, tak co jsme jako čekali.

lucifirek
14. bře 2009

Takže vás taky moc nepotěšili. Ale snad nebyli nějací nepříjemní. Já to teď vidím taky jinak. Půjdeme do toho s naším materiálem někdy v létě. Na dárce nepřistoupíme. Manža te%d dělá všechno,co může,aby se to zlepšílo.

lucifirek
14. bře 2009

LUciii,já jsem teď hrozně líná a nic se mi nechce. šla bych do práce a po práci nejradši hned spát. jsem nějak grogy. Ale dneska jsem překvapená,že se mi po včerejšku nechce spát. Spala jsem je necelé čtyři hoďky,než jsem usnula.

luciiiie
14. bře 2009

Luci buď ráda, že máš pořád co dělat 😉

zuzuza
14. bře 2009

Ahojte holky, tak jsem tak nějak zase přežila další den i když nálada teda nic moc.
Luci jsem zvědavá taky co nám u auditu řeknou, hlavně doufám, že nebudeme mít prof. malého, bych asi řekla, že k němu nechceme jít!§
Jinak dnes krásně teploučko, venku přehlídka kočárů, to mě teda pekně ubíjí, radši bych zamračené pomuré počasí 😀

lucifirek
14. bře 2009

No aspoň se člověk zabaví. A ty nepůjdeš do práce? Nevím,jestli jsem si špatně něco nepřečetla,nebo nevynechala.

zuzuza
14. bře 2009

Lucifirku,já si to chci v práci zařídit tak, že když to šlo doteď v pohodě na home office, jak mi to vyhovuje, tak si to chci zařídit nadále, do dalšího pokusu, něco si vymslím, a řeknu, že za dva měsícu jdu zase a do té doby, že se musím dát zrdavotně dohromady, myslím, že an to přistoupí🙂, mě to takto vyhovuje, nemusím dojíždět, mám to hodinu od nás autobusem a je to hnus, takhle je to super, tak třeba mi to dají na neurčito🙂, doufám!!

luciiiie
14. bře 2009

Luci nevím, ještě bych ráda zůstala do konce měsíce doma, mám zubaře a vychází mi to na směnu a pochybuju, že mi dají dovolenou. Ale doma je to takový dlouhý, ještě uvidím.

luciiiie
14. bře 2009

Zuzko jak můžeš práci dělat z domu, tak to máš fajn 😉 Mě je to tady strašně dlouhý, včera mi volaly holky z práce, jsme se nasmály po telefonu, tak mi přišlo najednou smutno, i když to tam stojí za hovno v poslední době, tak některý lidi mi fakt chybí. ☹

hhaanka
14. bře 2009

Zuzuzo, ono to má svůj smysl, proč se po ET čeká na ket tak dlouho (cca čtvrt roku). Já si prošla dvěma stimulkami celkem rychle za sebou a bylo to maso. Výkyvy nálad, brečánky, lítostivost, všude kolem mimina a já to těm mámám vyloženě nepřála. Úplně jsem měla ze sebe strach, jak jsem si připadala zlá. Po neúspěchu jsem si vyčistila hlavu, promyslela si, co a jak, ujasnila si, že opravdu chci bojovat, proč, že dobré manželství je ale pro snažení naprosto nezbytné, takže jsem zametla ve vztahu a pak teprve šla znovu do boje. Teď jsem za to vděčná. S manžou je to úplně super, nepřehání péči o těhuli (to bych nesnesla), ale zdravě se o všechno zajímá a přitom zdaleka nemluvíme jen o mém břichu.
Zuzi, nevěš hlavu, třeba to vyjde příště. Nebudu ti mazat med kolem pusy, ale jedno vím jistě, jednou se to povede!

Luciiie, to znám, já to řekla jen pár kamarádkám, ale většinou stačil pohled a už se neptaly. Nestojím o lítost, stejně nemohou pochopit, ale zase jsem povahou povídavá, nedokázala bych to v sobě držet a dělat, že se nic neděje. Všem ostatním jsem říkala, že čekáme na čápa, ale on se, pacholek, furt někde fláká🙂)

Luciferku, s tím sexem je to tak asi normální. Jsi ještě vybzikaná ze snažení. Zkus ho hodit za hlavu a sexovat pro radost. Někdy to chce se na začátku trochu přemoct a nechat manžu, ať se trochu víc snaží, ne? Dyť my pro ně děláme první poslední🙂))

marci19
14. bře 2009

Ahoj holky,tak zítra jedu už do Brna,dneska jsme už měli jen 4 embrijka ☹
Jinak jsme dneska byli u tchýně,přišel tam i švagr se svojí holkou a řekli nám novinu,že čekají
dvojčata.Je to k zbláznění,teď mám kolem sebe tolik těhotných známých,že mi připadá,že se chtěl někdo
na mě pomstít. ☹
Jinak vás všechny zdravím 🙂

lucifirek
15. bře 2009

Dobré ránko.
Ahoj Marci,tak já ti držím palečky,ať se ti transfer líbí a mimoušci se zavrtají. 😉 Teď to tu musíte s Jeany zachránit. 😉
To víš,že si Luciiie zůstaň doma,trošku si odpočneš po tom náporu. A le vím,že je to doma dlouhý a v práci by člověk přišel na jiné myšlenky. Jak píšeš,dáš si dokromady jiné věci kolem zdravím. Mě se do práce moooc nechtěla,ale vběhla jsem do toho,ani nevím jak.
Zuzi,to máš skvělý,že můžeš pracovat doma. to u mě nehrozí. Je to pohodička,že si člověk dělá práci,kdy se mu chce.

lenpes
15. bře 2009

Ahojky všichni, holky, kterým to nevyšlo, hlavu vzhuru. Já teď měním život od základu. Chodím cvičit jógu do solné jeskyně, na meditační večery do solné jeskyně: naučit se mít ráda sama sebe a jak zvládat negativní věci. A mimo jiné měním i práci a jsem nadšená. Začínám dělat kosmetickou poradkyni v Mary Kay. Já sama tu kosmetiku používám a můžu říct, že je opravdu kvalitní. Procházím různými školeními a je to nejen o líčení, péči o pleť, ale i jaké výstřihy, barvy a oblečení se ke které ženě hodí. Navíc je to práce, která mě baví, získávám sebevědomí, začínám se mít ráda, jsem pánem svého času a pomáhám i sobě. Kdyby jste měla některá zájem o bezplatnou poradu, kde si samotné tyto výrobky vyzkoušíte, poradím vám, stačí jen napsat. Člověk si začne vážit sám sebe. Jinak Marcy držím moc pěsti. A všem ostatním pěkný den

luciiiie
15. bře 2009

Ahoj holky 😀
Marci, taky držím palečky, aby se embryjka pořádně zavrtaly a aby se ti dnešní den líbil 😉
Lenpes tak to je fajn, že děláš něco co tě fakt baví. Není nic horšího, než chodit do práce s odporem, o tom bych ti mohla občas povídat.
Hned se na Mary Kay podívám na netu, co je to zač. Čoveče, jak tak čtu, máš toho hodně, jóga, meditace, ale to je dobře, aspoň člověk nemá čas myslet na negativní věci.

luciiiie
15. bře 2009

Navíc já ani nevím, jak se namalovat, takže jen vesměs make-up a řasenka 😀

lenulinka21
15. bře 2009

Ahoj všichni 🙂
Marci určitě už to máš za sebou tak jak píše Lucifírek užívej si to 🙂
Tevi ahoj jj čekáme dvojčátka vím, že jsi z Opavy koukám, že malý vám roste.
Yeany: a jak bylo na výletě v Luhačovicích?
Jinak my jsme zatím při neděli doma počasí opět 😝 na obídek dělám
kotletky s kaší a okurkový salátek 😵

zuzuza
15. bře 2009

Holky, bré ráno🙂

Hhani, máš pravdu, ty tři měsíce budou tak akorát, abych si vše ujasnila a nemyslela furt jen na to jediné.
Ale holky, to je otřesný, nemám jedinou kamarádku, která by neměl dítě nebo nečekala, teda jedna nejlepší ta má 3 letýho kluka, to by mi ani nevadilo kdyby čekala druhý, mám ji moc ráda, pak mám jednu co je těhu, s tou jsem teď hodně kamošila, a další, ta včera porodila holčičku, v 5 odpo jí vzali do nemocnice a malá byla v 6 na světě, to mi ta kamoška ještě v 11 dopoledne psala, jestli někam nezajdem a ted chce, abych je přišla navštívit do porodnice, holky, já ale nevím, jak to zvládnu a jestůi na to vlastně mám, co vy byste na mým místě dělaly???
Jo a s těma těhu kámoškama, teď bohužel kamarádské vztahy trocha přetrhám, protože v sobě cítím zlost, lítost a zívist a bohužel se ted nedokážu dívat na jejich břicha a poslouchat ty řeči o tějotenství..včera mě i máti kvůli tomu nadala, jak můžu být tak hnusná a že se mám taky ovládat, jenže to nejde prostě, musím se jim stranit, jinak by mě z toho škráblo:((((

Holky, já chci jet do unicy už zítra, je tam že v den testu si ho máme udělat a dostavit se násldeující den do unicy na krev, ale co když tam pojedem už zítra? To by nemělo vadit, ne? Na těch 7.15.... manža totiž je nějakej nachrmlanej, mám strach, že do úterka by mohl lehnout a taky už se mě nechce další den do sebe cpát prášky a injekce zbytečně, myslíte, že nás vemou? je to jedno ne, jestli v pondělí nebo úterý...co myslíte?

lucen
autor
15. bře 2009

Ahojky Holky moc vás zdravím.
Zuzi já si myslím že to nebude vadit když to vysvětlíš.a to že přetrháváš vztahy s těhulkama je normální já se kámoškám co mají bříško taky vyhýbám mě by nevadilo to bříško ale strašně mě mrzý to jak furt povídají a tom jaké to je jaké mají pocity a furt se jen ptají kdy si pořídíme mi mimi a to mě už strašně ubýjí.a kor když vím že k mimi přišly tak že vysadily HA a hned byly těhule takže boj nikdy nepochopí.drž se holka
všechny těhulky moc zdravím ani vás nebudu vyjmenovávat je vás tu dost a to je dobře 🙂
Marci držím vše co mám aby ti to vyšlo mužeš mi napsat co ti nám změnit v tabulce když jsi právě v boji.děkuji
Lucifirku takže už v robotě že aspon příjdeš na jiné myšlenky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru