CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
12. lis 2010

@vodni co to je 3 injekce ,proti dipherelinu 😀

kac3nka
12. lis 2010

@vodni já jsem potkala na jednom kurzu úplně stejný případ - babička v 35ti...

vodni
12. lis 2010

@kac3nka no jo, paradox mi to připadá celý... ale vidíš, takže teď už ji zastavíš tu endošu pitomou 😎 😎 😎

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka na nějaké diskuzi jsme četla že kočce nasadili nějaký patáky na 3 metry a bylo to prý lepší,tak já tady tomu nerozumým je to jen vyčetlý z netu

vodni
12. lis 2010

@kac3nka si to nějak nedovedu ani představi, že by mi někdo říkal babi 😀 😀 😀

vodni
12. lis 2010

@raduza2 halvní je, že jsou v jeden den, a netáhne se to zase jako ten "sopel" co 😎

raduza2
12. lis 2010

@vodni ha ha já taky ne vůbec se na to necítím 😀

vodni
12. lis 2010

@raduza2 ale bylo by to srandovní, jak vypadám spíš mladší, tak mě většinou i oslovují "slečno" no a k tomu by to "babi" bylo obzvlášť pikantní 😝

raduza2
12. lis 2010

@vodni no naštěstí asi ne 😀 ,jejda víš co by to bylo kdybychom byli obě těhotný 😀 😀 😀 ,začíná mě hrabat děvčata 😝

vodni
12. lis 2010

@raduza2 no, nemůžeš vědět 😎 Ty jsi svou mamku taky určo pěkně překvapila 😀 😀 😀

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 mi po LPSK dali v nemocnici 1x Dipherelin s tím, že za měsíc půjdu na další a za další měsíc na třetí a budu jakoby v přechodu, jenomže před druhou jsem byla poprvé na unice, tenkrát u dr.F a ten se šel radit s O a M a shodli se na tom, že to nic neřeší a že na druhou už nepůjdu a začne se s prvním IVF aspoň dřív. Já tomu pořád nerozumím a nikdo nedokáže říct, jak to s tím vlastně je...

raduza2
12. lis 2010

@vodni no to si piš že jo 😝

kac3nka
12. lis 2010

@vodni Doufala jsem, že ji zastavím, co nejdřív a zatím to tak nevypadá ☹

vodni
12. lis 2010

@kac3nka ono je to dost komplikovaný co jsem tak četla 🙄 Blbý no... Ale jsi v dobrých rukách 😉

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka hmmm zajívavý,no jo no ale každej mudr je jinej

vodni
12. lis 2010

@kac3nka ale neboj.... vypadá - já už to vidím jako malovaný 😉

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka taky si myslím že si s tebou na Unice poradí 😉

kac3nka
12. lis 2010

@vodni právě a nejhorší je, že musím mít 3x MS než se objednám na druhý pokus a mezitím netuším, co se může ve mě stát...a to bohužel nejde ani ovlivnit. Kterýsi den jsem našla na netu, že jsou bylinkové čaje na všechno možné a dokonce i na endometriózu, tak nevím, jestli tomu mám věřit...

vodni
12. lis 2010

@kac3nka jasně, vpomeň si na tu naši tabličku - některé jsme sice dole trochu dýl, ale nakonec se nahoru dostaneme všechny 😉

raduza2
12. lis 2010

@vodni prosímtě kolikáty den jsi začala píchat ty další injekce a kyd jsi byla na 1 UTZ ??

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka bylinkám bych věřila taky je používám 😀

kac3nka
12. lis 2010

@vodni joo, na tabulku se dívám často a je hodně optimistická 😉

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 možná se podívám, jestli se ten čaj nedá koupit někde u nás. Však co, ublížit by mi neměl a kdyby měl nějaký účinek, bylo by to jedině dobře

vodni
12. lis 2010

@kac3nka já už bylinkám moc nevěřím... A hlavně, na každýho většinou působí jinak (třeba i opačně) a taky se často moc nesnesou s těma patákama, co si cpeme, tj. různě se to ovlivňuje atd., což je blbý. To máš jako s mým FSH nebo manželovou morfologií, s tím se taky nic dělat nedá 😠 (a taky najdeš na netu zaručené prostředky na zlepšení...) Hele, a neptala ses, jestli bys nemohla na tu nativní nebo minimální stimulaci? Zisk vajec malý (nativ je jen to jedno, který se tvoří normálně - teda pokud normálně ovuluješ, to si teď nevybavuju, a minimálka tak 3-4), ale zase do toho můžeš jít bez té pauzy...

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka když zajdeš do lékárny tak ti lékárnice poradí .Tady u nás je přímo babka kořenářka

vodni
12. lis 2010

@raduza2 píchat jsem začala 3.den mrchy a 7.den UTZ

vodni
12. lis 2010
raduza2
12. lis 2010

@vodni takže 4 den já jdu až 6 den ☹

vodni
12. lis 2010

@raduza2 neee, sedmý den jsem šla na UTZ (po 6 dávkách)

raduza2
12. lis 2010

@vodni aha 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru