• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@vodni jj rok je v p..... a h.... z toho. :confounded:
12. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já když si to tak nějak vybavuju, tak mi letošní rok splývá v jeden dlouhej pokus... :confounded: No, raděj nemyslet. Hlavně, že ještě věřím na Ježíška :wink:
12. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jasný.Aspon že jsi mi připoměla že bych měla napsat dopis. :grinning:
12. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava samo, já už ho mám pár let předepsanej - potvora ho za oknem každoročně zapomněl a pak to tak dopadlo :wink:
12. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no teda děs.já si tam letos připíšu ještě mixér :wink:
12. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ségraaaaa, mě písni, že jdeme na KET v dubnu 2011 :grinning: Už se mi po Tobě stýskalo :dizzy_face:

Jinak ahooooj všichni :slight_smile: Musela jsem rychle nakuknout a ohlásit se, že jsem o.k. :wink: Přestěhovaná, unavená, ale spokojená :dizzy_face: A nová postel už byla pokřtěná :grinning: :grinning: :grinning: Čekám na mrchu a začne snaženíčko "na přírodno" :grinning:
13. lis 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky poslušně hlásím, že mi přibyl rok navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte se tu dobře snad....nebo ne? :slight_smile: Mě je krásně....dnes měsíc od revize, dušička zahojena ( z povrchu ) a připravená na další dobré i zlé chvíle.....miminko teď neřeším, užívám nového domova :dizzy_face: Snažit se budeme jen aby se neřeklo :grinning:
13. lis 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahojky.Gratuluju ke všemu.A je dobře že už Nám je dobře.Ted už bude jenom líp. :wink:
13. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky
13. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, přeji vám pěknou neděli... :slight_smile:
14. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka séééégra ahooooooooooooooooj! Už jsem se tě nemohla dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super, že už jste v bytečku, to je hnedle pěkných radostí, viď, Přeji krásné zabydlování a duben tu bude cobydup :wink:
14. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, koukám včera byla asi stávka :confused: nemám co dočítat :grinning:
14. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo jo včera se stávkovalo o 106 :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
héééj kde jste všichni? :confused: :confused:
14. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tady je totál mrtvo co?,ahojky :wink:
14. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, koukám že přípravy na ježíška už začali :slight_smile:.

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás co chodíte na unicu nemáte zkušenosti s dárkyní. Máme s přítelem za sebou 2 IVF, které bohužel dopadli víc než špatně a tak přemýšlíme, zda změnit CAR a vyzkoušet to v unice.

Napište mi klidně na IP.
Díky Peťule
14. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tu někdo ??
14. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak jak vidím ,bobřík mlčení pokračuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já jsem dnes celý den na příjmu, nebudu stávkovat :wink: Radúzko, už se ti tam klubou :wink:
15. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky kočko ,no teda tady to psolední dobou hoooodně vázne :grinning:
15. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jj klubou ,ted ještě záleží v jaké kvalitě :confounded:
15. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka64 Ahoj Peťule, víc než špatně :frowning2: to mě mrzí... Já sama mám teď taky před 3.IVF a první i druhý "pokus" dopadl jak dopadl, ale beru to tak, že se vždy aspoň něco povedlo (první - 1 vajíčko, 1 embryo, negativní test, druhé - 3 vajíčka, 2 embrya, biochemické těhotenství...). Já mám vyší FSH a manža má spermiogram hodně zlý (0,5% morfotologii, 4,5 koncentraci, pohyb jen pomalý...). Ale do dárců nejdeme - věřím na ten třetí pokus :wink: S dárkyní tedy zkušenost nemám a doufám v to, že nebudu :sunglasses: S unicou jsme spokojení. Nějaké info najdeš na http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/
15. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 vidím to na pěkné klubko 8 folíků o skvělé kvalitě :wink:
15. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni necháme se překvapit ,mě budou stačit i 2 jen aby byli dobrý :grinning:
15. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jasan, ty dva budou úžasné kvalitky, a zbytek se postupně taky dotáhne, uvidíš - vem si mé minulé, s tímletím protokolem jsem měla 400% zlepšení :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dnes chtěla kupovat těhu hadry a místo toho hlídám kluka. Leží a spí, bolí ho břicho až je zpocený, asi větry nebo sned ne apendix, chjo :frowning2: :frowning2:
15. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Musíš folíkům věřit a fandit jim, aby se jim dobře rostlo!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už tu skáču s třepetalkama jako americký roztleskávačky, snad se to k těm tvým folíčkům donese :grinning:
15. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty jo, snad ne :frowning2: ona teď celkem řádí jakás blicí chřipka nebo co...
15. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tuze pěkné těhu kousky jsem viděla na http://www.happymum.cz/
15. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to ne, neblije má bolesti, udělala jsem mu fenyklový čaj a dala Espumisan, je to snad trochu lepší, chjo.
radu ať máš pořádný foly a tobě vodni ať už to hodně rychle uteče
15. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek