CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
lenceslava
12. lis 2010
@vodni jj rok je v p..... a h.... z toho. :-S
vodni
12. lis 2010
@lenceslava já když si to tak nějak vybavuju, tak mi letošní rok splývá v jeden dlouhej pokus... :-S No, raděj nemyslet. Hlavně, že ještě věřím na Ježíška 😉
lenceslava
12. lis 2010
@vodni jasný.Aspon že jsi mi připoměla že bych měla napsat dopis. 😃
vodni
12. lis 2010
@lenceslava samo, já už ho mám pár let předepsanej - potvora ho za oknem každoročně zapomněl a pak to tak dopadlo 😉
lenceslava
12. lis 2010
@vodni no teda děs.já si tam letos připíšu ještě mixér 😉
drndapetka
12. lis 2010
@vodni Ségraaaaa, mě písni, že jdeme na KET v dubnu 2011 😃 Už se mi po Tobě stýskalo x-)

Jinak ahooooj všichni 🙂 Musela jsem rychle nakuknout a ohlásit se, že jsem o.k. 😉 Přestěhovaná, unavená, ale spokojená x-) A nová postel už byla pokřtěná 😃 😃 😃 Čekám na mrchu a začne snaženíčko "na přírodno" 😃
drndapetka
12. lis 2010
A taky poslušně hlásím, že mi přibyl rok navíc :-p Máte se tu dobře snad....nebo ne? 🙂 Mě je krásně....dnes měsíc od revize, dušička zahojena ( z povrchu ) a připravená na další dobré i zlé chvíle.....miminko teď neřeším, užívám nového domova x-) Snažit se budeme jen aby se neřeklo 😃
lenceslava
13. lis 2010
@drndapetka ahojky.Gratuluju ke všemu.A je dobře že už Nám je dobře.Ted už bude jenom líp. 😉
raduza2
13. lis 2010
Dobré ráno kočky
jezulicka
14. lis 2010
ahojte holky, přeji vám pěknou neděli... 🙂
vodni
14. lis 2010
@drndapetka séééégra ahooooooooooooooooj! Už jsem se tě nemohla dočkat x-) x-) x-) Super, že už jste v bytečku, to je hnedle pěkných radostí, viď, Přeji krásné zabydlování a duben tu bude cobydup 😉
vodni
14. lis 2010
Jé, koukám včera byla asi stávka =-) nemám co dočítat 😃
raduza2
14. lis 2010
@vodni jo jo včera se stávkovalo o 106 😃 😃
teckovanaorchidej
14. lis 2010
héééj kde jste všichni? =-) =-)
jezulicka
14. lis 2010
@teckovanaorchidej tady je totál mrtvo co?,ahojky 😉
petulka64
14. lis 2010
Ahojte, koukám že přípravy na ježíška už začali 🙂.

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás co chodíte na unicu nemáte zkušenosti s dárkyní. Máme s přítelem za sebou 2 IVF, které bohužel dopadli víc než špatně a tak přemýšlíme, zda změnit CAR a vyzkoušet to v unice.

Napište mi klidně na IP.
Díky Peťule
raduza2
14. lis 2010
Holky jste tu někdo ??
raduza2
15. lis 2010
Ahojky
tak jak vidím ,bobřík mlčení pokračuje 😃 😃 😃 😃
vodni
15. lis 2010
@raduza2 já jsem dnes celý den na příjmu, nebudu stávkovat 😉 Radúzko, už se ti tam klubou 😉
raduza2
15. lis 2010
@vodni ahojky kočko ,no teda tady to psolední dobou hoooodně vázne 😃
raduza2
15. lis 2010
@vodni jj klubou ,ted ještě záleží v jaké kvalitě :-S
vodni
15. lis 2010
@petulka64 Ahoj Peťule, víc než špatně 😞 to mě mrzí... Já sama mám teď taky před 3.IVF a první i druhý "pokus" dopadl jak dopadl, ale beru to tak, že se vždy aspoň něco povedlo (první - 1 vajíčko, 1 embryo, negativní test, druhé - 3 vajíčka, 2 embrya, biochemické těhotenství...). Já mám vyší FSH a manža má spermiogram hodně zlý (0,5% morfotologii, 4,5 koncentraci, pohyb jen pomalý...). Ale do dárců nejdeme - věřím na ten třetí pokus 😉 S dárkyní tedy zkušenost nemám a doufám v to, že nebudu 😎 S unicou jsme spokojení. Nějaké info najdeš na http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/
vodni
15. lis 2010
@raduza2 vidím to na pěkné klubko 8 folíků o skvělé kvalitě 😉
raduza2
15. lis 2010
@vodni necháme se překvapit ,mě budou stačit i 2 jen aby byli dobrý 😃
vodni
15. lis 2010
@raduza2 jasan, ty dva budou úžasné kvalitky, a zbytek se postupně taky dotáhne, uvidíš - vem si mé minulé, s tímletím protokolem jsem měla 400% zlepšení 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
15. lis 2010
ahoj holky, tak jsem dnes chtěla kupovat těhu hadry a místo toho hlídám kluka. Leží a spí, bolí ho břicho až je zpocený, asi větry nebo sned ne apendix, chjo 😞 😞
vodni
15. lis 2010
@raduza2 Musíš folíkům věřit a fandit jim, aby se jim dobře rostlo!!!!! x-) x-) x-) Já už tu skáču s třepetalkama jako americký roztleskávačky, snad se to k těm tvým folíčkům donese 😃
vodni
15. lis 2010
@teckovanaorchidej ty jo, snad ne 😞 ona teď celkem řádí jakás blicí chřipka nebo co...
vodni
15. lis 2010
@teckovanaorchidej tuze pěkné těhu kousky jsem viděla na http://www.happymum.cz/
teckovanaorchidej
15. lis 2010
@vodni no to ne, neblije má bolesti, udělala jsem mu fenyklový čaj a dala Espumisan, je to snad trochu lepší, chjo.
radu ať máš pořádný foly a tobě vodni ať už to hodně rychle uteče

Začni psát odpověď...

Odešli