CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@simpatica jj chtěla jsem těhu módu, taky ještě dnes vyrazím do CA
zatím nijak nesportuji, čekám až po amniocentéze, přihlásím se na nějaký těhotenský tělocvik, co pořádá porodnice.
A plavat nepůjdu, bojím se infekcí, to mi nestojí za to. Jinak chodíme o víkendu na procházky, třeba i 10km.
A nijak speciálně se nešetřím (to jsi mě pobavila) doma pes, dvě děti, furt chtějí jíst, čisté prádlo a uklidit byt musím aspoň trochu, sem tam zajdu do práce, spíš konzultačně. A budou Vánoce. Já se tedy nijak nešetřila vůbec, jen asi 2 dny po ET a samo netahám nákupy.
Manžel je dlouho v práci, takže jsem hodně sama s dětmi. Oni ale už s ledačím pomůžou.

simpatica
15. lis 2010

@teckovanaorchidej

prave ze s plavanim hrozi infekce, to je fakt na nic. Proc pujdes na amniocentezu? v 18_19 tydnu se chystas?

Si taky doma ted, nepracujes? Ja jsema doma, jsem lekarka a moje gynekologicky usoudila, ze v nemocnici je infekcni prostredi, a ze bude lepsi, kdyz budu doma, jelikoz jsem taky neotehotnela nejsnadneji.

Prochazky jsou super, ja jsem chodila trocha sama na prochazky, manzel je moc nemusi, takze mne to trocha samotnou omrzelo.
... a co se tyce jidla, mam strasnou chut furt na cinu, coz asi taky neni nejlepe, ale neda se mi ovladnout.

simpatica
15. lis 2010

@teckovanaorchidej

ja se tedy taky moc nesetrim, ale ja zase nemam moc tolik prace. Zatim nemame deti, zadne domaci zvirata, nakupy hodim do auta. Ale potrebovala bych fakt nejakou cinnost, jak jsem byla vzdycky zvykla neco delat, tak ted si pripadam strasne marne. Taky by mi to trocha rychleji utikalo. Krome toho zijeme v Nemecku, takze taky tu tolik pratel nemam. Nastesti jsme blizko hranic, tak jezdime do Cech.

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@simpatica máš IP

teckovanaorchidej
15. lis 2010

Děvčata, já mizím, zatím se mějte 🙂

raduza2
15. lis 2010

Ahojky jsem zpět 😉

vodni
15. lis 2010

@raduza2 čau!

raduza2
15. lis 2010

@vodni kuky jak je v práci ??

vodni
15. lis 2010

@raduza2 nevím 😎 ale doma je dobře 😎

raduza2
15. lis 2010

@vodni ty jsi dnes doma ?? jakpak to ??

vodni
15. lis 2010

@raduza2 nooo, tak 😎

raduza2
15. lis 2010

@vodni prdíš na to 😀 😀 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 přesně tak 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni je to potřeba vypnout a když se to dá tak proč ne

raduza2
15. lis 2010

kdepak máme jezuličku ??

vodni
15. lis 2010

@raduza2 máš IP

vodni
15. lis 2010

@raduza2 ty, radúzko, nepsala jsi vlastně, jak jste dopadli s kontrolním spg...?

raduza2
15. lis 2010

@vodni no kontrolní spg hrůza a děs ,manža měl cca před 14 dny ATB takže zhoršení ,máš taky IP

raduza2
15. lis 2010

@vodni naštěstí dr F. povídal že i kdyby měl jen 10 tis tak se to ještě dá ,že není důvod přerušovat stimulku

vodni
15. lis 2010

@raduza2 taky myslím, hlavně, že tam aspoň nějaká ta potvora je 😉 Kruci, odešla mi myš...

raduza2
15. lis 2010

@vodni jj ještě že tak a morfologie zůstala stejná ,tak snad no .... 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 ty jo, ve čt už budeme vědět, takže tak v úterý by už mohla být opu viď? Začala jsi píchat v pátek jako já minule 🙂

raduza2
15. lis 2010

@vodni jj ve čt se bude vidět jak na tom jsem :-,D ,prosím aspon 2

vodni
15. lis 2010

@raduza2 nebuď žabař, 4 budou ukázkový a k nim ještě nějaký menší kousky, co se časem taky zmátoří 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni nejsem žabař jen realista 😀 😀 😀 ,ale mě by fakt stačily jen dvě a v té nej kvalitě 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 OK, takže 2 budou mít ve čt 14mm, a ty další 13, ju? 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni dobrá 😀 ,abychom pak nebyli mile překvapený 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni ale jinak ja s opu počítala spíš na pondělá nevím proč

vodni
15. lis 2010

@raduza2 no, já měla 9 dnů stimulky (původně mysleli, že bude 12, ale pak to byla klasika), potom jsem měla dva dny bez ničeho (resp. jeden den pregnyl, další den nic)... I když myslím Jezulička to měla jinak... Však den sem, den tam... to už je leháro oproti tomu, co tě bude čekat pak 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni jo no to by vycházelo na to úterý ,mylsím těch 9 dnů ,jo a koukala jsem že puregon ted stoji 8500,- slevnili ho o 500 a nějaký drobný 😀 ,budu určitě dokupovat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru