CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lilllu
19. lis 2010

ahoj, ahoj 😕

teckovanaorchidej
19. lis 2010

ahoj holky, kde j 🙂 🙂 ste kdo?

raduza2
19. lis 2010

@lilllu ahojky

@teckovanejorchidej ahojky

jezulicka
20. lis 2010

ahojte holky přeji pěkný víkend...už se nám začne ochlazovat a mrznout... 🙂

pampeliska36
20. lis 2010

@jezulicka dobre ranko 😉 pravej jsem se vratila z nakupu na vikend 🙂 jojo je pravda, ze se zacina ochlazovat. pristi tyden ma byt az minus 10 ☹ zimaaaaaaaaaaa je tu!!!

pampeliska36
20. lis 2010

no my dneska jdeme s manzou na badminton a pak do kina... na vecer jsme dostali nejake dobre vinko, takze u stardance to jistim vinkem 😀

jezulicka
20. lis 2010

@pampeliska36 ahojky no ty se máš.... 🙂

raduza2
20. lis 2010

ahojky kočenky 😉

pampeliska36
20. lis 2010

@raduza2 ahooooooooooooooooooj 😉 jak se mas?

pampeliska36
20. lis 2010

@jezulicka a co podnikas ty dneska nebo zitra? 😉

raduza2
20. lis 2010

@pampeliska36 no dobrý ,pžed chvilkou jsem opět stávala 😝

pampeliska36
20. lis 2010

holky ja jsem ten vikend potrebovala jako suuuuuuuuuuul 😀 😀 😀

raduza2
20. lis 2010

@pampeliska36 tak si ho hlavně užij podle svých představ a možností 😀

pampeliska36
20. lis 2010

@raduza2 no to se nekdo ma 😉 ja vstavala uz v osm. ale spanek byl desetihodinovy 😀 😀 😀 uz jsem zvladla vyprat 2 pracky a treti se ted pere a nakoupit. jo a hlavne vymyslet, co budu dneska varit 😨

pampeliska36
20. lis 2010

@raduza2 no dneska mame takovej kulturne - sportovni program a zitra budeme vyklizet spiz, protoze ji budeme malovat a presouvat svetlo a budou nam tam delat police. uz se tesim, ze to budeme mit!!! meli jsme tam chaos jak blazen a bylo to takova provizorka ☹

raduza2
20. lis 2010

@pampeliska36 nevím co to semnou poslední dva dny je ,normálně vstávám taky kolem té 8 hodiny ,ael ted ted né 😝 ,no já hodila akorát kuře do trouby 😀

raduza2
20. lis 2010

@pampeliska36 co ty budeš vařit ??

pampeliska36
20. lis 2010

@raduza2 no telo potrebuje nabrat silu na OPU a ET 😉 to je jasne! jo a rozhodne je to tim pocasim... ani nemluv, jak se mi chce porad spat...

prave jsem si vytvorila na svem fotoblogu novy clanek o KET 😀 😀 😀

pampeliska36
20. lis 2010

@raduza2 no ja jsem koupila vse na salat... takze zeleninka a takova rychlovka file... jdeme odpolko na sport, tak aby jsme nemeli tezko v zaludku a dobre jsem to i navic stihala 🙂

pampeliska36
20. lis 2010

no nic holky jdu zehlit... nebo nas to pradlo zavali 🤐 tak kraaaaaaaaaasny vikend!!!

@raduza2 na zitra TFUJ TFUJ TFUJ 😉

raduza2
20. lis 2010

@pampeliska36 díky ,tak inspirace žádná s vařením filé jsme měli ve čtvrtek 😉

jezulicka
20. lis 2010

@pampeliska36 já podnikat?nic my jsme doma víš jak když mám nemocenskou tak nikde šmatlat nemůžu,vínko si také nedám...tak budeme doma s manžou odpočívat dívat se na filmy,.. 😉

raduza2
20. lis 2010

@jezulicka to je přeci dobrej relax 😵

jezulicka
20. lis 2010

@raduza2 no vono taky nic jiného nezbývá že??? 😀

jezulicka
20. lis 2010

@raduza2 venku se projdu vždycky tak půl hodky a mám dost bolí mě v křížích tak jsem ráda, že si doma spočnu...

raduza2
20. lis 2010

@jezulicka jen se šetři 😉

vodni
20. lis 2010

Ahoj kočky, omlouvám se za výpadek, ale nějak jsem nestíhala, klasika... 😖 @raduza2 zítra bude utz, že? Jéj to budeme napjaté jako trenky 😀

raduza2
20. lis 2010

@vodni ahojyk

raduza2
20. lis 2010

@vodni já jsem napjatá jak trenky pořád ,ale dokud nebude po OPu ,tak budu nervozní 😀

vodni
20. lis 2010

@lilllu s tím biochemickým - ano, je to tak, že o biochemickým těhotenství se mluví tehdy, když je vše pozitivní (tj. testy z moči a krve), ale v době, kdy se ještě těhu nedá prokázat na utz (nebylo by nic vidět). Po prvním utz ,pokud je nález pozitivní, a pak by to skončilo, to se mluví o zamlklým těhu... Ale tyhle věci tu už nechceme - fůůůůůůůůůj, kšáááááááááááááá, pryyyyyyyyyyyyyyyyč s tííííííííííím - takže neboj, tohle jsme už v téhleté diskuzi zahnaly 😉
Jo a to čekání na // a první utz je myslím fakt jedno z nejhorších. Já byla objednaná 2 týdny po // a nakonec jsem to měla spestřený tím, že v den, na který jsem byla na utz objednaná, jsem nakonec přišla na audit 😖 Takže po zkušenostech asi, pokud můžeš využít nějakého doktora jinde, asi byl šla osobně ještě dřív než na Unicu i jinam (za poplatek by tě měl vzít i jiný dr myslím, když řekneš, že máš svého na dovolené a myslíš, že jsi těhu, o ivf nic povídat nemusíš...)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru