• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
ahoj, ahoj :confused:
19. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde j :slight_smile: :slight_smile: ste kdo?
19. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky přeji pěkný víkend...už se nám začne ochlazovat a mrznout... :slight_smile:
20. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka dobre ranko :wink: pravej jsem se vratila z nakupu na vikend :slight_smile: jojo je pravda, ze se zacina ochlazovat. pristi tyden ma byt az minus 10 :frowning2: zimaaaaaaaaaaa je tu!!!
20. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dneska jdeme s manzou na badminton a pak do kina... na vecer jsme dostali nejake dobre vinko, takze u stardance to jistim vinkem :grinning:
20. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahojky no ty se máš.... :slight_smile:
20. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočenky :wink:
20. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahooooooooooooooooooj :wink: jak se mas?
20. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka a co podnikas ty dneska nebo zitra? :wink:
@pampeliska36 no dobrý ,pžed chvilkou jsem opět stávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky ja jsem ten vikend potrebovala jako suuuuuuuuuuul :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak si ho hlavně užij podle svých představ a možností :grinning:
20. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no to se nekdo ma :wink: ja vstavala uz v osm. ale spanek byl desetihodinovy :grinning: :grinning: :grinning: uz jsem zvladla vyprat 2 pracky a treti se ted pere a nakoupit. jo a hlavne vymyslet, co budu dneska varit :fearful:
20. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no dneska mame takovej kulturne - sportovni program a zitra budeme vyklizet spiz, protoze ji budeme malovat a presouvat svetlo a budou nam tam delat police. uz se tesim, ze to budeme mit!!! meli jsme tam chaos jak blazen a bylo to takova provizorka :frowning2:
20. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 nevím co to semnou poslední dva dny je ,normálně vstávám taky kolem té 8 hodiny ,ael ted ted né :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no já hodila akorát kuře do trouby :grinning:
20. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 co ty budeš vařit ??
20. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no telo potrebuje nabrat silu na OPU a ET :wink: to je jasne! jo a rozhodne je to tim pocasim... ani nemluv, jak se mi chce porad spat...

prave jsem si vytvorila na svem fotoblogu novy clanek o KET :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no ja jsem koupila vse na salat... takze zeleninka a takova rychlovka file... jdeme odpolko na sport, tak aby jsme nemeli tezko v zaludku a dobre jsem to i navic stihala :slight_smile:
20. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky jdu zehlit... nebo nas to pradlo zavali :zipper_mouth: tak kraaaaaaaaaasny vikend!!!

@raduza2 na zitra TFUJ TFUJ TFUJ :wink:
20. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 díky ,tak inspirace žádná s vařením filé jsme měli ve čtvrtek :wink:
20. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já podnikat?nic my jsme doma víš jak když mám nemocenskou tak nikde šmatlat nemůžu,vínko si také nedám...tak budeme doma s manžou odpočívat dívat se na filmy,.. :wink:
20. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to je přeci dobrej relax :dizzy_face:
20. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no vono taky nic jiného nezbývá že??? :grinning:
20. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 venku se projdu vždycky tak půl hodky a mám dost bolí mě v křížích tak jsem ráda, že si doma spočnu...

20. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jen se šetři :wink:
20. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, omlouvám se za výpadek, ale nějak jsem nestíhala, klasika... :confounded: @raduza2 zítra bude utz, že? Jéj to budeme napjaté jako trenky :grinning:
20. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojyk
20. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já jsem napjatá jak trenky pořád ,ale dokud nebude po OPu ,tak budu nervozní :grinning:
20. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilllu s tím biochemickým - ano, je to tak, že o biochemickým těhotenství se mluví tehdy, když je vše pozitivní (tj. testy z moči a krve), ale v době, kdy se ještě těhu nedá prokázat na utz (nebylo by nic vidět). Po prvním utz ,pokud je nález pozitivní, a pak by to skončilo, to se mluví o zamlklým těhu... Ale tyhle věci tu už nechceme - fůůůůůůůůůj, kšáááááááááááááá, pryyyyyyyyyyyyyyyyč s tííííííííííím - takže neboj, tohle jsme už v téhleté diskuzi zahnaly :wink:
Jo a to čekání na // a první utz je myslím fakt jedno z nejhorších. Já byla objednaná 2 týdny po // a nakonec jsem to měla spestřený tím, že v den, na který jsem byla na utz objednaná, jsem nakonec přišla na audit :confounded: Takže po zkušenostech asi, pokud můžeš využít nějakého doktora jinde, asi byl šla osobně ještě dřív než na Unicu i jinam (za poplatek by tě měl vzít i jiný dr myslím, když řekneš, že máš svého na dovolené a myslíš, že jsi těhu, o ivf nic povídat nemusíš...)
20. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek