CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
23. lis 2010

@jezulicka ja jsem rybicka 1.brezna 😀 😀 😀

pampeliska36
23. lis 2010

ja si vcera zabudla vzit prvni prednison ☹ 😒 😨

jezulicka
23. lis 2010

@pampeliska36 tak si to vždycky večer nachystej na stůl at to nezapomeneš... 😉 tak snad se nic nestalo...ne?

pampeliska36
23. lis 2010

@jezulicka jojo to se nic nestalo... zacla jsem ode dneska 😀

pampeliska36
23. lis 2010

@jezulicka uz mam na rano peknej "balicek"... 😉

vodni
23. lis 2010

@pampeliska36 já si půjdu zítra taky vyfasovat svůj balíček s mikulášem 😀 😀 😀

jezulicka
23. lis 2010

@vodni ty už taky začínáš?

vodni
23. lis 2010

@jezulicka No, zítra mám začátek stimulky, tj. kotrola, utz, upřesnění dat. Tento týden doberu marvelon a příští týden budu čekat na mrchu a pak začne píchání 😉

jezulicka
23. lis 2010

@vodni no tak paráda...konečně se to tu rozjíždí...
🙂

pampeliska36
23. lis 2010

@vodni na zitra TFUJ TFUJ TFUJ 😉

vodni
23. lis 2010

@pampeliska36 Děkujůůů, jdu koukat na prostřeno...

jezulicka
23. lis 2010

@vodni tak zítra hodně štěstí....taky se dívám na prostřeno je to sranda co?ted je to z Ostravy a tu Hanku znám osobně.. 😀 😀

andinecka
23. lis 2010

@pampeliska36
ahoj, zdravím pampelišku 🙂 - já jsem Vítězný únor. (25) 😉
Jinak jsem si včera píchla už 2 dávku pregnylu a nafouklo se mi po něm břicho - minula to bylo přes 6 cm. Já už se do ničeho nevlezu, nosila jsem velikost 36 a ted snad budu mít 40/42 - spíše tu druhou.

andinecka
23. lis 2010

@vodni
přeji ti velké štěstíčko, ať ti zítra na cestu svítí jenom sluníčko.

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka a vodní naši zlaté bude padat snížek.. 🙂

pampeliska36
23. lis 2010

@andinecka jeeeeeeeeeezisi moje velikost je normalne 40/42...... ja sama se sebou to vidim blede ☹ 🙂 😀

jezulicka
23. lis 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 já už mám ted taky 42 😀

pampeliska36
23. lis 2010

holky loucim se... jdu si cist do pelechu 😀

pampeliska36
23. lis 2010

@vodni kocko zitra na tebe mooooooooc myslim!!! a at je to bez cysticky a vsechno v cajchu!!! a vem si velkou tasku... na toho mikulase 🙂

lenceslava
23. lis 2010

@andinecka ahojky. Nevím jak to ted přesně máš,ale pokud máš po et tak si hlídej to zvětšování břicha,můžeš mít hyperstymulační syndrom.

jezulicka
23. lis 2010

holky brou jdu si taky lehnout ,vodní hoooodně štěstí at zítra doneseš jen dobré zprávy 🙂 dobrou... 😵

andinecka
23. lis 2010

@lenceslava
neděs mě, já to zvládám sama se lekat a děsit 🙂
doktor mi říkal, že pokud mi poroste břicho, tak nemám mít druhou dávku pregnylu. a já si ho včera dala.
Jinak jsem z těla docela neštastná, chodila jsem cvičit, miluji pohyb - hlavně kolo, spinning a od dubna ted nic nedělám. Já fakt na sobě vidím každodenní přibývání. na váze ani ne, ale objemově - strašný

lenceslava
23. lis 2010

@andinecka jé to jsem nechtěla. Já si po druhé dávce pregnylu užila pěkně.A o přibírání ani nemluvím,dobrých deset kilo nahře,ale já tedy pohyb rozhodně nemusím.

raduza2
23. lis 2010

@lenceslava
@pampeliska36 ženy děkuji za podporu 😉

Ted jsme vstávala tak se omlouvám že jsem nereagovala hned 😝

andinecka
23. lis 2010

@lenceslava
Já jsem díky štítné žláze a hormonům přibrala za rok 15 kg. Pohled do zrcadla je fakt zážitek
Já jsem nikdy tolik nevážila jako ted, ani když jsem čekala Lucinku, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná

Jinak byla jsem si měřit břicho - jen 2 cm, takže snad klid a je to reakce na ten pregnyl

raduza2
24. lis 2010

Ahojyk holky ,
tak co vodní šup jsem se dobrýma zprávama 😀

vodni
24. lis 2010

Čau kočendy! Zprávy jsou skvělé 🙂 Mikuláše jsem si vyzvedla 😀 cysta žádná, marvelon navíc žádný, data jsou jasná 😵 Jupíííí. Takže poslední marvoš bude v sobotu, pak čekat mrchu. Opět mi napsali, že má přijít za 3 dny od vysazení, i když jsem říkala, ať to klidně hned změní, že mi přijde 6. den, no ale nic, takže se stejně ještě data podle mrchy mírně změní (jako minule). Třetí den mrchy začne píchačka a já začnu vyrábět Ježíška 😵 😵 😵
Ale řeknu vám, byla jsem v Unice dnes jak v Jiříkově vidění. V ordinaci jsem byla 40sek (no což, stejně nepotřebuju další detaily, už mám nacvičeno, takže to mi vůbec nevadilo), ale to ostatní... 😅 Po dvou IVF a asi 150 injekcích bych asi opravdu nepotřebovala slyšet informace typu "tohleto, to je jehla" 😝 No a ta novinka s kontyšem na jehly a ampule za 37,-Kč to mě taky dostalo 😅

jezulicka
24. lis 2010

😀 @vodni ahojky vodníku 😀 tak to ti moc gratuluji a konečně další jde do boje hurááá...to je super už si dostala nadílku já ji dostanu 3.12. jsem zvědavá.... 😉

vodni
24. lis 2010

@jezulicka 🙂 částečně teda Mikuláše baštím už teď (prednison, listovka), ale to hlavní myslím vyjde opravdu na Mikuláše 😀 uvidíme...

jezulicka
24. lis 2010

@vodni tak to máš krásný dáreček.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru