CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
29. lis 2010

@raduza2 Ahoj, škoda, že pejsanovi nejde nějak nandat na ocas pometlo, že by sníh při blbnutí rovnou odhrnoval 😝

teckovanaorchidej
29. lis 2010

ahoj holky, jak je 🙂 🙂

vodni
29. lis 2010

@andinecka No ptáš se opět, tak já opět odpovím tu svou obehranou: já bych testila co nejpozději - možná by tam pregnyl nebyl, ale mohla by tam být druhá čárka biochemického, kterou nikomu nepřeji vidět, protože je to radost na prd, která dlouho nevydrží. Já bych počkala na Mikuláše 😉 Ale to pálení žáhy je pozitivní věc - mě pálila celou dobu do testu a pak až do zmizení //...

vodni
29. lis 2010

@teckovanaorchidej Ahoj orchidejko, to je snížek co? Krásně vánoční atmoška 😉

raduza2
29. lis 2010

@vodni ahojky no kdyby nějakej ocas měl tak bych si možná poradila ,ale ta jeho malá tyčka .... 😀

raduza2
29. lis 2010

@teckovanaorchidej čauky mamino 😉

teckovanaorchidej
29. lis 2010

jj, to jo, vánoční......
mám perníčky a kokosky, doufám, že vydrží do vánoc 😅
zítra musím do práce, pořád nechápou, že mám PN
a ve středu na tu amniocentézu.. tak se začínám trochu bát ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

teckovanaorchidej
29. lis 2010

@raduza2 ahoj radulko

vodni
29. lis 2010

@raduza2 no jo vlastně, tyčka 😀

vodni
29. lis 2010

@teckovanaorchidej Ty brďo, pečení, to zase letos nezvládám 😔 Ve středu na tebe budeme moc myslet, holka, vždyť ty jsi zvládla tolik věcí, že tohle bude brnkačka (no jo, snažím se tomu taky věřit 😅 protože - jak stále doufám - mě to bude čekat taky...)

raduza2
29. lis 2010

@teckovanaorchidej tak to si dobrá mě s eltos nechce vůbec nic ,ale vůbec ,takže doufám že mamina něco napeče a podaruje 😝
věřím že amnio dopadne dobře 😉

teckovanaorchidej
29. lis 2010

@vodni díky, no nějak to musím zmáknout, snad nebudou komplikace a výsledky budou ok

teckovanaorchidej
29. lis 2010

@raduza2 snad jo, ani si nemůžu představit, kdyby ne
dnes jsem vstávala až v 11h, hrůza, co?

raduza2
29. lis 2010

@teckovanaorchidej šak to nevadí nic ti neuteče 😅

raduza2
29. lis 2010

@teckovanaorchidej na kolik jdeš v tu středu ??

teckovanaorchidej
29. lis 2010

@raduza2 na za pět minut 7 ráno...

raduza2
29. lis 2010

@teckovanaorchidej je je ,tak brzo ,tak to is nebudeš moct ani přispat ,ale to doženeš potom

andinecka
29. lis 2010

@vodni
ahoj, já vaše nadšení pro sněhovou nadílku moc nesdílím - šla jsem si nechat píchnout agolutin 😒 (přes celý město) a cestou mě nahodili nějací blbečci v autě. Já šla celá v černým a když jsem konečně na tu polikliniku dorazila - vypadala jsem fakt skvěle.

Kdo je ale nadšenej ze sněhu - je bafinek (vlčák) mých rodičů. Bude mít 5 měsíců a to, že je to vlčák, víme snad jenom my. Protože je tak strašně špinavej - miluje blato 😒 a tak když za ním přijdeme, vypadáme za chvíli jako on.

vodni
29. lis 2010

@andinecka Jéé, tak to je blbý, že musíš pro injekce cestovat... ☹ Já to tak měla při prvním ivf, a jsem ráda, že jsem manžu znásilnila, aby se doučil a přemohl, a u druhého už píchal on. A jak to pěkně zvládl 😝

andinecka
29. lis 2010

@vodni
děkuji za odpověď - pálení žáhy už přestalo ☹
Jinak pro mě je to děs být doma, já potřebuju něco dělat a tak jsem si udělala těsto na perníky ze dvou dávek a večer nebo zítra je upeču a nazdobím a pak je dám mým miláčkům do školy. mě se po nich tak strašně stýská. I když bývá konec roku hektickej - my si vždycky už začátkem prosince nazdobíme stromek a pak zpíváme koledy a dáváme si dárky. Úplně nejvíc mám vycházky do lesa - děláme Vánoce i pro zvířátka

andinecka
29. lis 2010

@vodni
Máš doma šikulku. 🙂 😉

to by mě přítel asi vypíchl oko 🙂 😒

Mě to taky každý den chodila píchat kamarádka, ale já jsem ráda, že se můžu projít - takže to bylo moje
" rozhodnutí " procházet se městem - jen s tím sněhem (břečkou) jsem nějak nepočítala.

vodni
29. lis 2010

@andinecka Já jsem byla celkem nervozní, protože stíhat konkrétní hodinu, ráno se honit, pak se u doktorky bát, abych nechytla nějaký bacil v čekárně... Prostě u druhého jsem chtěla být víc v klidu, a manžel souhlasil, že se prostě musí naučit, a zvládl to 🙂 I když jsme si taky nejdřív mysleli, že to prostě nedá 😝

andinecka
29. lis 2010

@vodni
ten agolutin se musí dávat ve stejnou dobu?
Já tam mám rozmezí tak 2 hodky. Záleží na tom, kdy k nám kámoška dojde to píchnnout

jezulicka
29. lis 2010

@andinecka no měl by se píchat stejnou dobu...max o hodku....ale je lepši přesně...

vodni
29. lis 2010

@andinecka Omlouvám se za pauzu - jsem v práci, tak jen tak nakukuju... No, mělo by se píchat v co nejbližší dobu, jak píše Jezulka, asi hoďka je ideální jako max. rozpětí. Když se to nějak výjimečně nepovede, tak samozřejmě to není tak takový problém asi, ale nemělo by to být každý den jinak. Přece jen, jsou to hormony, a u těch záleží i na čase dávkování...

pampeliska36
29. lis 2010

ahojte krasky... uz jsem domaaaaaaaaa KONECNE!!! 🙂

jezulicka
29. lis 2010

@pampeliska36 ahoojky...tak jak u tebe?

pampeliska36
29. lis 2010

@jezulicka dobre... nasnezino 🙂 jsem uhonena jak pes... jdu si dat neco dobreho k veceri, caj a knizku... jupiiii.

pampeliska36
29. lis 2010

@teckovanaorchidej drzim pesticky na stredu!!! a co to vlastne je??? to je ta plodova voda?

jezulicka
29. lis 2010

@pampeliska36 no myslím že jo..

pampeliska36
29. lis 2010

@jezulicka a co ty? co tak doma porad podnikas? nebo chodis do hokny? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru