CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka no vidíš a je to tady...ale ještě počkej a zkus si ho udělat ve čtvrtek...

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka 26 po ET. A porad cekam na utz... no utros mam taky, nevim, jestli se mne ten agolutin nelibil vic....taky piju, az se nestacim divit. Nejdriv sem pila ze strachu z OHSS a ted mne to zustalo 🙂

jezulicka
30. lis 2010

@lilllu ale to se má pít hodně...pro mimi dobré...my jsme jeli 29d.na utz

jezulicka
30. lis 2010

@lilllu a ty jsi ještě nic nepřibrala?za celou dobu?necítíš to na kalhotech že jsou ti na těsno...to já už mám nové kalhoty těhotenské na gumu svoje neobleču... 😲

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
ten můj testík vypadá skoro jako ten tvůj, co máš ve fotoblogu.

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka no mam spekatejsi stehno a bricho mozna, ale na kilech neni moc nic videt...kalhotz josu mne v pase tesnejsi, to jo, ale zatim se do vseho svyho oblecu. To je prave proc mam trochu obavy 🙄 jestli je to vsechno vporadku...

lilllu
30. lis 2010

@andinecka vyfot a pridej ten svuj

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
koukla ses ke mě to fotoblogu na moje výtvory?
Já dnes vezla do práce lístek na peníze a hned jsem si vzala 5 kg hlíny na další díla.

andinecka
30. lis 2010

@lilllu
dobře, ale dám to tam až večer, za chvíli mi dojede dítě ze školy (VŠ) a musím jít něco uvařit.

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka který den ten 14?tak to máš hodně to bud v klidu 🙂

tevi
30. lis 2010

Čaute holky. Jezulicko, ségra je taky 10 tt. Dneska byla na UTZ a dovezla mi ukázat obrázek. Nádherný medvídek. Byly tomu vidět krásně prstíčky na ručce. Tak mě to tak nabudilo... Vodni, já jsem taky vždycky po marvelonu měla MS pátý den, a tak jsem trošku nekoukala na rady a ten poslední prášek jsem vynechala, takže by to mělo přijít podle rozpisu. Asi by se to nemělo, ale u Vítečka jsem to taky tak udělala a vyšlo to. Takže jestli vše půjde podle plánu, 20 jdou nanučci ke mně do bříška... Nechám si asi dvě. Mám jich devět po dvou pejetkách, tak snad "přežijou". Zatím mám v rozpisu testit 5. ledna, což se mi zdá strašně pozdě. Posledně jsem měla testovat po jedenácti dnech. Tenkrát to bylo vidět na obou testech - i vyšší i nižší citlivost. Holky, tak bych si to přála...

andinecka
30. lis 2010

@
panejo, já denně vypiju tak necelý litr a v tom jsou i čaje.
Jinak by mě zajímalo: když testík bude pozitivní, na Unice mě objednají na Utz? A to se čeká dalších 14 dní?

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
ten 14. Vypadají skoro stejně.

tevi
30. lis 2010

@andinecka ano, po pozitivním testu čekáš 14 dní, tam už uvidíš, jak bije srdíčko tomu malýmu človíčku.

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka no tak co stresuješ že tam nic nemáš?tak to máš hodně...super... 😉

jezulicka
30. lis 2010

@tevi ahojky no já jdu v pátek na další utz tak se z jedné strany těším jak to zase uvidíme ted by jsme měli už i slyšet ten tlukot ale z druhé strany mám pořád obavy strach , aby bylo vše v pořádku... 😉

jezulicka
30. lis 2010

@tevi a jak se cítí ségra?taky je nateklá?a je po ivf?nebo přirozeně?

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka jo přesně tak 14 dní čekáš na utz...

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka a zkus více pít prospívá to mimi a tvému tělnímu oběhu...

tevi
30. lis 2010

@jezulicka Bude! to vím... 😉

ivetule
30. lis 2010

@tevi Ahoj tevi taky už jdete pro sestřičku nebo brášku? My už taky. Začínám brát marvelon ,ale co mě zarazilo tak od 13 mám brát dokonce dva aby si pojistili že mrcha dorazí. Minule to tak nebylo. A koukala jsem ,že už tam nezůstala žádná sestřička co tam byla za nás. Víta je krásnej smíšek. 🙂
@jezulicka držím palečky na utz ,ale bude všechno v pořádku neboj. A uvidíš malinkatý svoje miminko. 😉

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
na to, jak jsem pila málo v práci ( velký kafe skoro celej den ) se teď docela snažím.
Já snad přibírám i ze vzduchu - už pomalu neobleču ani tepláky

tevi
30. lis 2010

@ivetule no snad nějaký sourozeneček přibude. Moc bych si to přála. Já jsem brala marvelon po jednom, ale špinila jsem skoro celou dobu užívání. Prý to může být.

ivetule
30. lis 2010

@tevi určitě přibude musíme tomu věřit. I když už zase začíná mírná obava jaký to budou zase nervy než se potvrdí. Já teda nešpiním. A ani minule jsem nešpinila. Tak to teda nevím proč mám brát dva. No uvidíme jak to půjde. 14.12 si jedu pro léky to bude zase taška plná. Holky na kolik to ted vůbec vyjde celý pokus? Budu mít dlouhý protokol. Přeci jenom se ceny pěkně změnili. Díky

tevi
30. lis 2010

@jezulicka ségře to vyšlo normálně. Vysadila anti a druhý měsíc už to bylo. Závidím... Je spíš mrská, ospalá a hrozně "poďobaná". Vyskočilo ji akné, tak se jí trošku smějeme 😀 jinak všechno v poho. Chtějí Elišku nebo Kubíčka. Ségra by radši asi kluka. Já jsem spíš toužila po holčičce. Určitě by nebyla takový rošťák jak Víťa, ale taky jsem za něj ráda. Aspoň vím, že jej mám. Ale teď ta holčička... Dala bych si říct. Klidně i dvě!

tevi
30. lis 2010

@ivetule No my jsme měli ještě nanučky, tak zkusíme KET, ale vzala jsem si ty papíry a hned ti řeknu: ICSI je 9999,-, Prodloužená Kultivace 4500,- hatching 4500,- a dále dle přání. Jinak léky na Ket - prednison, agolutin atd. mě vyšly zatím na litr, + rozmrazení nějakých 4000,-Kč... Hrozné pálky.

tevi
30. lis 2010

@ivetule ale prý když už jsme jednou těhotné byly a rodily, tak šance je velmi vysoká...

vodni
30. lis 2010

@andinecka Ahoj, já taky měla vždy testovat až 17. den

lilllu
30. lis 2010

@ivetule no ja platila za leky na dlouhy protokol kolem 4000,- nemela jsem zadne vyssi davky a nic jsem nedokupovala navic. Nejdrazsi z toho asi ten puregon to jsem mela 900 + 300 IUI a ani jsem to nedopotrebovala....

vodni
30. lis 2010

@tevi Ahoj! Taky jsem na to myslela, že bych poslední prášek nevzala, ale protože mi tentokrát nedali žádný navíc, tak jsem slupla všech 21. Ale brala jsem je tentokrát ráno, takže vlastně o půl dne by dřív mohla dorazit 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru