• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@tevi ahojky tak to je dobře..u mě je vše ok po pátku jsem spokojená :wink: tak snad to tak bude nadále...už se těším až ucítím ty pohyby.,doufám, že holkám co ted jdou to taky vyjde a bude nás tu více těhulek a t je větší sranda.... :slight_smile:
5. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicka28 Jeee, tak to se budu držet tvého příkladu :wink: OPU by taky měla být 16. (pokud nebude prodloužená stimulka, ale snad ne), akorát ET bude asi dřív...
5. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky, tak rychle prolítnu co jsem nedočetla, ale hlásím všem, že Mikuláš u nás dnes chodil už ráno. A píííííchl mě do bříška prvních 300 IU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Moc velká gratulace k průkazce, to je aspoň motivace, už ji chceme takyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni gratulka... to je pekny mikulda :grinning:
5. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak krasny mikulassky nazdarek kocky :slight_smile:
5. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Tak moje mrška si dávala na čas, a pak se dostavila jako vždy jen symbolicky, na 2 dny :frowning2: (moje klasika už pár let :confounded: ) Doufám, že mi to ty dávky pořádně naženou a sliznice před ET dost vyroste...
5. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni predstav si, ze ja si UZ ve stredu picham pregnyl :slight_smile:
5. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :dizzy_face: tobě taky krásnou mikulášskou nadílku - Mikulda se určitě staví i v mrazáku na unice, aby se už bobci mohli těšit :wink:
5. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jůůůůůůůůůůůůůůůůů, to je bobma :dizzy_face: Já jsem z toho taková rozpolcená, na jednu stranu rutina, prostě už v tom jedu potřetí, že jo... na druhou stranu se raduju z každé dávky jako těžkej narkoman :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a mas ty stejne davky jak minule... predpokladam
@pampeliska36 JJ, krátký antagonista, 300 IU, předpokládám po celou dobu (resp. pak se přidá menopur a ještě taky centrotide). Akorát mám zase Puregon jako u prvního IVF. Minule jsem měla Gonal.
5. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji Vám krásného Mikuláše a ať Vám přinese splněná přání :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Tobě taky Andi, naše přání jsou nasnadě :wink: Takže Mikuldo, Mukuldo, víš co nám máš v pytli všem donést :wink:
5. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím kočky, jestli si to vsugerovávám, nebo opravdu UŽ... trochu se mi ozývají vaječníky, že by ten Mikulda byl až takhle rychlý? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem přeji krásnou mikulášskou nadílku :sweat_smile:
@vodni tak si konečně dočkala :wink:
5. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Ahoj radúzko, tobě taky, ať čert přivede mrchu, anděl samé dobré zprávy, a Mikuláš ať zařídí ty dvě čáry :wink:
5. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak super už konečně se začíná píchat...už se těším...pěkná nadílka :slight_smile:
5. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ahojte všichni a krásného Mikuláše.... :wink:
5. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no ahojky už se stalo dnes ráno ,tím pádem se to odkládí až na únor
5. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 hmmmm, ale víš co, ber to tak, že je dobře, že dorazila, takže nadílka byla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A únor je taky pěkný - já to teda nějak neslavím, ale bude valentýn, a ten si o takový dáreček přímo říká :wink:
5. pro 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 A taky bude víc času "připravit" spermijáky :wink:
5. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no s tím Valentýnem ,na tom něco bude :grinning: ,no a spermijáky pořádně nadopujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 uvidíš, že to u nás obou bude šťastná trojka :wink: musíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :wink:
5. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jj v to doufám ,do třetice všeho dobrýho :grinning:
5. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni gratuluju k mikulášské nadílce. Tak už to pojede a za chvilku s tebe bude těhulka. Moc držím palečky. :slight_smile: ted už to musí vyjít. :slight_smile:
5. pro 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Děkujííííí :wink:
Dneska šup druhá dávka, frčí to teda pěkně. Už si zase zpívám tu "Vstávejte folíci holala, budou z vás pěkný vajaja, klubte se folíci tradadá, ať jsou z vás ze všech embryjá!" Chjo, jsem já to fakt hráblá baba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky , vodni tak dnes už druhou dávku tak ted už to pofrčí a šup bude to v tobě.. :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahoj mamčo! No jo, teď být zase do soboty napjatá jak malý trenky, jestli se něco urodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek