CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
5. pro 2010

@tevi ahojky tak to je dobře..u mě je vše ok po pátku jsem spokojená 😉 tak snad to tak bude nadále...už se těším až ucítím ty pohyby.,doufám, že holkám co ted jdou to taky vyjde a bude nás tu více těhulek a t je větší sranda.... 🙂

vodni
5. pro 2010

@mrkvicka28 Jeee, tak to se budu držet tvého příkladu 😉 OPU by taky měla být 16. (pokud nebude prodloužená stimulka, ale snad ne), akorát ET bude asi dřív...

vodni
5. pro 2010

Čau kočky, tak rychle prolítnu co jsem nedočetla, ale hlásím všem, že Mikuláš u nás dnes chodil už ráno. A píííííchl mě do bříška prvních 300 IU 😝

vodni
5. pro 2010

@jezulicka Moc velká gratulace k průkazce, to je aspoň motivace, už ji chceme takyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!

pampeliska36
5. pro 2010

@vodni gratulka... to je pekny mikulda 😀

pampeliska36
5. pro 2010

jinak krasny mikulassky nazdarek kocky 🙂

vodni
5. pro 2010

@tevi Tak moje mrška si dávala na čas, a pak se dostavila jako vždy jen symbolicky, na 2 dny ☹ (moje klasika už pár let 😖 ) Doufám, že mi to ty dávky pořádně naženou a sliznice před ET dost vyroste...

pampeliska36
5. pro 2010

@vodni predstav si, ze ja si UZ ve stredu picham pregnyl 🙂

vodni
5. pro 2010

@pampeliska36 😵 tobě taky krásnou mikulášskou nadílku - Mikulda se určitě staví i v mrazáku na unice, aby se už bobci mohli těšit 😉

vodni
5. pro 2010

@pampeliska36 jůůůůůůůůůůůůůůůůů, to je bobma 😵 Já jsem z toho taková rozpolcená, na jednu stranu rutina, prostě už v tom jedu potřetí, že jo... na druhou stranu se raduju z každé dávky jako těžkej narkoman 😝

pampeliska36
5. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀

pampeliska36
5. pro 2010

@vodni a mas ty stejne davky jak minule... predpokladam

vodni
5. pro 2010

@pampeliska36 JJ, krátký antagonista, 300 IU, předpokládám po celou dobu (resp. pak se přidá menopur a ještě taky centrotide). Akorát mám zase Puregon jako u prvního IVF. Minule jsem měla Gonal.

andinecka
5. pro 2010

ahoj holky,
přeji Vám krásného Mikuláše a ať Vám přinese splněná přání 🙂 🙂

vodni
5. pro 2010

@andinecka Tobě taky Andi, naše přání jsou nasnadě 😉 Takže Mikuldo, Mukuldo, víš co nám máš v pytli všem donést 😉

vodni
5. pro 2010

Tak nevím kočky, jestli si to vsugerovávám, nebo opravdu UŽ... trochu se mi ozývají vaječníky, že by ten Mikulda byl až takhle rychlý? 😝

raduza2
5. pro 2010

Ahojky, všem přeji krásnou mikulášskou nadílku 😅
@vodni tak si konečně dočkala 😉

vodni
5. pro 2010

@raduza2 Ahoj radúzko, tobě taky, ať čert přivede mrchu, anděl samé dobré zprávy, a Mikuláš ať zařídí ty dvě čáry 😉

jezulicka
5. pro 2010

@vodni tak super už konečně se začíná píchat...už se těším...pěkná nadílka 🙂

jezulicka
5. pro 2010

jinak holky ahojte všichni a krásného Mikuláše.... 😉

raduza2
5. pro 2010

@vodni no ahojky už se stalo dnes ráno ,tím pádem se to odkládí až na únor

vodni
5. pro 2010

@raduza2 hmmmm, ale víš co, ber to tak, že je dobře, že dorazila, takže nadílka byla taky 😝 A únor je taky pěkný - já to teda nějak neslavím, ale bude valentýn, a ten si o takový dáreček přímo říká 😉

vodni
5. pro 2010

@raduza2 A taky bude víc času "připravit" spermijáky 😉

raduza2
5. pro 2010

@vodni no s tím Valentýnem ,na tom něco bude 😀 ,no a spermijáky pořádně nadopujem 😝

vodni
5. pro 2010

@raduza2 uvidíš, že to u nás obou bude šťastná trojka 😉 musíííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

raduza2
5. pro 2010

@vodni jj v to doufám ,do třetice všeho dobrýho 😀

ivetule
5. pro 2010

@vodni gratuluju k mikulášské nadílce. Tak už to pojede a za chvilku s tebe bude těhulka. Moc držím palečky. 🙂 ted už to musí vyjít. 🙂

vodni
6. pro 2010

@ivetule Děkujííííí 😉
Dneska šup druhá dávka, frčí to teda pěkně. Už si zase zpívám tu "Vstávejte folíci holala, budou z vás pěkný vajaja, klubte se folíci tradadá, ať jsou z vás ze všech embryjá!" Chjo, jsem já to fakt hráblá baba 😝

jezulicka
6. pro 2010

Ahojte holky , vodni tak dnes už druhou dávku tak ted už to pofrčí a šup bude to v tobě.. 😀 😀

vodni
6. pro 2010

@jezulicka Ahoj mamčo! No jo, teď být zase do soboty napjatá jak malý trenky, jestli se něco urodí 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru