• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
:wink: @teckovanaorchidej tak to je fajnes a neboj nevykašleš
7. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jeeeeeeeeee 6 by jich bylo kraaaaasnych :grinning: a mocinky to preju :wink:
7. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ti reknu teda... takova pripravka :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej neboj, malá orchidejka je už pořádně zakořeněná, tu už vykašleš až za takových 22tt ... (ty brďo, je to možný, dyť ty už budeš skoro v půlce :confused: )
@pampeliska36 přinesl mi to pubescent ze školy, aspoň myslím...bylo mi fakt dost pod psa, ale už se to zlepšilo
@vodni faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt.... orchidejka UZ JE V PULCE??????? :grinning:
7. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo máš pravdu, už mi klidně stačí jen 20 týdnů :slight_smile: :slight_smile:
a ty jdeš už v so na utz, viď , to bude překvápko, celý rybníček vodníčků :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj, v sobotu první utz... rybníček vodníčků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to by byla krása :slight_smile: No ale fakt to tak strašně letí, vždyť ty nám tu za chvíli porodíš :grinning:
7. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni prosím, ještě neeeeeeeeeeeeeeeee, ještě máme čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no jasně, jsem myslela obrazně :grinning: :grinning: :grinning: ale je to fakt fofr, nejen ty stimulky.. Jediný co se vleče, tak čekání na začátek stimulky a pak ta strašlivá čekárna...
7. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
@vodni ja bych takovou přípravu barla holky :grinning: ,ale hlavně aby byl zdárnej konec
7. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já už z těch příprav taky blbnu, už by to chtělo změnu :wink:
7. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to bude změna ,budeš totiš následovat orchidejku
7. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíme...
7. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to si piš že uvidíme ,do 3 všeho dobrýho :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky nějak mě ti vodníci tlačí, tak už asi půjdu do pelechu... Taky jsem si říkala, že dokud to trochu jde, ještě bych měla zatřást hrnkama v kredenci, ale nějak nevím, jestli to zvládnu...
7. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to jsi odvážná ,ale skrine podkládám :grinning:
7. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no říkám si, že příští týden už se nepohnu, a taky před opu už máme abstinovat, na druhou stranu, ta pravidelnost se nám podle spermiogramu taky vyplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidíme... Pá!
7. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni dobrou, krásnou,romantickou noc
7. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neděste mě.
Sestra z Unicy mi říkala, že je to dobrá hodnota. Já tam zítra pro jistotu brnknu ještě jednou a pak Vás budu informovat.

Jinak mě roste břicho, rifle, co jsem po ET v pohodě zapla a byly akorát - tak dnes už ne!!!a to jsem 18 den těhulka.
7. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ähojky andi ,určitě tě hokly stašit nechcou akorát ta hodnota je divná ,ale určitě si se přeslechla :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a ne třeba 93,1?
7. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, já jsem tu ještě na skok, protože jsem si ve vaně říkala, že ti musím ještě doplnit uklidňující informace :wink: Neděsíme tě, určo ne, ale musela ses asi přeslechnout. Každopádně je vše v pořádku, víš proč? Protože
a) řekla ti, že hodnota je vysoká (mně při 34,5 řekli, že je to moc nízké, že by mělo být kolem 100 a objednali mě na kontrolní odběr za 2 dny)
b) potvrdili ti termín ultrazvuku (mně po kontrolním, kde jsem měla 10,8 řekli, že taková hodnota je už brána jako negativní a termín utz mi zrušili, resp. místo něj jsem šla na audit)
Takže neboj, je to v pořádku, devět celých a devět set (nebo těch 93,1) se snadno přeslechne :wink: Určitě by ti neříkala pro nic za nic, že je hodnota vysoká a taky by si tě nezvali na utz :wink:
7. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď už jdu přimět manžela, aby "zašel" zkontrolovat folíky :grinning:
7. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoj, no jo...pořád jsme se synkem pospolu :slight_smile: Ale prý už se mi zkracuje čípek a něco se chystá, tak vyčkáváme, ten konec už je hrozně úmornej. :confounded: Koukám, že za chvilku jedeš pro sněhuláčky :dizzy_face: Budem držet palce :dizzy_face:
8. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Ahojky tak mooc gratuluji k výsledku hurá další těhule konečně, doufám, že ted už to tu pojede... :grinning: a ten výsledek jsi musela přeslechnout bud je to fakt 93,1 nebo až 903,1 to by byli dojčátka :slight_smile: tak super ted budeš čekat zase na utz 14 dní to je to čekání nejhorší...ale uteče to a budeš mít krásný dáreček pod stromečkem.... :slight_smile:
8. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoojte holky, všechny vás tu zdravím... :wink:
8. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už nám přišli výsledky z krve na downov syndrom a máme vše v pořádku to jsem si oddychla jeden test za námi,.. :slight_smile:
8. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj, gratuluji :wink:
8. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek