CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
vodni
8. pro 2010
@teckovanaorchidej Hlavně, že jsou pryč ty teploty, i když, ty jsou blbé hlavně na začátku, a ty už jsi v půlce mamino 😃
pampeliska36
8. pro 2010
@teckovanaorchidej
@vodni holky pregnyl picham dneska 5000 a az pak picham ty 1500 IU. jinak si planuju ze JAKOZE budu mit strevni chripku od pondelka tak zhruba do ctvrtka a pak uz musim bohuzel do prace 😞
takze nic moc velky odpocinek.
orchidejko... je dobre, ze se cititte s gabcou o malicko lepe 😉
vodni
8. pro 2010
@pampeliska36 střevní chřipka to je prevít 😃 Já mám obavy, že ji od tebe chytnu :-p 😎
teckovanaorchidej
8. pro 2010
@pampeliska36 no, mohla bys mít i salmonelu, ta se léčí docela dlouho 🙂 🙂
pampeliska36
8. pro 2010
@vodni
@teckovanaorchidej 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 navic mame ted na firme jen jeden zachod 😕 😕 😕
pampeliska36
8. pro 2010
holky zase padiiiiiiiiiiiiiiiiim jdeme nakupovat s manzou nejake vanocni darecky 🙂
vodni
8. pro 2010
@pampeliska36 já taky pádím, musím nakoupit jídlo :-p
andinecka
8. pro 2010
@pampeliska36
jéééééé, to jsi mě pobavila. My teď řešíme, jak jsem narostla v horní části těla a ty píšeš, že by dvojky?

@děkuji všem holkám za gratulace a těším se, až Vám to budu moci oplatit 🙂 🙂 🙂
andinecka
8. pro 2010
@teckovanaorchidej
ahoj orchidejko, já se už nevlezu vůbec do ničeho (a to jsem si včera koupila v tescu úžasný tepláčky Adidas). Jsou černý a měly mě zúžovat 🙂 🙂 Bohužel, někde je chyba!! :-| :-|
Prosím tě, za jak dlouho jsi na sobě začala pozorovat nějaký změny růstu bříška? Já jsem tak velký břicho, co mám ted, neměla ani když jsem jela do porodnice s dcerou. Ale to bylo v minulým století. 🙂
andinecka
8. pro 2010
@teckovanaorchidej
mooooooc ti děkuji za přání.
Jsem ráda, že už je ti lépe. 🙂 🙂
Pokud bude moje dítě po tatínkovi - tak mu bude stačit pusti telku se Simpsonama a mám na celý den vystaráno. ]-(
pampeliska36
8. pro 2010
@andinecka hele ja si myslim, ze to bricho narostlo i po tom umelem oplodneni... ja to vim podle sebe. byla jsem silene zavodnena 😕 takze se neni cemu divit 😉
vodni
9. pro 2010
Kočky, dnes mi MK furt nefunguje 😞
vodni
9. pro 2010
Ach jo, hlavně že tam píšou, že přes den budou výpadky "occasionally" Ha, ha, nejede to pořád 😞 A já bych tak potřebovala s váma blábolit o ničem 😎 Vaječníky se mi totiž dnes ozývají nějak méně než včera, tak začínám trojčit!!!!!!! :-N
teckovanaorchidej
9. pro 2010
@vodni hééééj čau, nejde kůň a nejde...
netrojči, nemusí ti vyrůst tenisáky s nezralým vejcem uvnitř, přece, nebo ne?
Ještě by praskly a co pak. Klid, holka, rostou pomalu, ale jistě.
teckovanaorchidej
9. pro 2010
Já byla dnes u doky a zvuky z mého hrudního koše doktoru úplně vyděsily. Výsledky z krve taky tragédie, zánět průdušek. Dostala jsem atb a ležet. 😞 😞
vodni
9. pro 2010
@teckovanaorchidej juj 😞 tak to je mi líto 😞 Jasně, že tenisáky nechci :-p, v sobotu bych chtěla jako minule nějaké 14tky aspoň tak 4 prosííííím x-) x-) x-)
vodni
9. pro 2010
s tím koněm je to fakt na pytel. Když už se mi podaří přihlásit, tak se to všechno odesílá hodiny... ]-(
teckovanaorchidej
9. pro 2010
ty, vodni, seš nějaká do modra....to máš schválně? 🙂 🙂
vodni
9. pro 2010
@teckovanaorchidej no vodní ne? 😃 se jim furt nelíbí moje fotky... ]-(
vodni
9. pro 2010
Ha, odpověď se odeslala normálně a ne za 15minut 🙂 Že by se kůň zotavit? :-p
teckovanaorchidej
9. pro 2010
@vodni už to tak vypadá, že se bráborá....
hele, co máš pro manžela k Ježíšku? Potřebuju nějakou inspiracičku....
vodni
9. pro 2010
@teckovanaorchidej já pro něj budu mít přece vodníky 🙂 Na víc nezbyly peníze... A aby toho nebylo teda málo, tak ještě velkou pusu pod stromečkem 😎
(hmmm, asi teda vyměknu a koupím ještě nějaké termoprádlo - ponožky, nátělník - trencle ne, ty termo být nesmí 😃, ale jinak fakt nemám šajnu co bych měla kupovat - a hlavně kdy - musela bych tento týden, od příštího chci být už hodně v klidu, což předvánoční nákupy nezaručují ani v nejmenším :-p )
vodni
9. pro 2010
@teckovanaorchidej A co ty? Gábi by k Ježíšku nestačila?
vodni
9. pro 2010
jéééj, volal manža, tak už musím vařit večeři. Doufám, že až zkusím zas zapnout stroj, že kůň už pokluše v normálním tempu... :-p Zatím pa!
andinecka
9. pro 2010
@vodni
ahoj, já přemýšlela, co že ti nefunguje. Už vím. 🙂
andinecka
9. pro 2010
@teckovanaorchidej
holky, opatrujte se.
Kde jsi k tomu prosím tě přišla?
teckovanaorchidej
9. pro 2010
@andinecka ahoj, asi mi synek přinesl bacila ze školy už to bylo 😞
raduza2
9. pro 2010
Ahojky holky 😉

@vodni tobě přeji na sobotu krásnou úrodičku ,nevím jestli se sem zítra dostanu ,tak musím s předstihem :-N

Jinak všem krásný víkend
pampeliska36
10. pro 2010
ahojte holky 🙂
@vodni hele kocko! JSOU TAM!!! neboj se niceho nic... a budou kraaaaaaaasne narostly 😃 😃 😃 v sobotu na tebe budu MOC myslet a urcite napis, jak to vypada 🙂

jinak ja si dneska budu volat na rozmrazeni 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiiii. holky urcite vam napisu, ale az navecer. pres den budu mit srumec a nebudu moct na konika 😞

tak se mejte zatim kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😃
1tralala
10. pro 2010
ahoj holky,jsem 6 den po et,mam zavedeny 2 moruly,chtela bych se zeptat jak ste se citili a zda ste meli nejake priznaky?