• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@teckovanaorchidej Hlavně, že jsou pryč ty teploty, i když, ty jsou blbé hlavně na začátku, a ty už jsi v půlce mamino :grinning:
8. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
@vodni holky pregnyl picham dneska 5000 a az pak picham ty 1500 IU. jinak si planuju ze JAKOZE budu mit strevni chripku od pondelka tak zhruba do ctvrtka a pak uz musim bohuzel do prace :frowning2:
takze nic moc velky odpocinek.
orchidejko... je dobre, ze se cititte s gabcou o malicko lepe :wink:
8. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 střevní chřipka to je prevít :grinning: Já mám obavy, že ji od tebe chytnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
8. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no, mohla bys mít i salmonelu, ta se léčí docela dlouho :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: navic mame ted na firme jen jeden zachod :fearful: :fearful: :fearful:
8. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zase padiiiiiiiiiiiiiiiiim jdeme nakupovat s manzou nejake vanocni darecky :slight_smile:
8. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já taky pádím, musím nakoupit jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
jéééééé, to jsi mě pobavila. My teď řešíme, jak jsem narostla v horní části těla a ty píšeš, že by dvojky?

@děkuji všem holkám za gratulace a těším se, až Vám to budu moci oplatit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
ahoj orchidejko, já se už nevlezu vůbec do ničeho (a to jsem si včera koupila v tescu úžasný tepláčky Adidas). Jsou černý a měly mě zúžovat :slight_smile: :slight_smile: Bohužel, někde je chyba!! :unamused: :unamused:
Prosím tě, za jak dlouho jsi na sobě začala pozorovat nějaký změny růstu bříška? Já jsem tak velký břicho, co mám ted, neměla ani když jsem jela do porodnice s dcerou. Ale to bylo v minulým století. :slight_smile:
8. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
mooooooc ti děkuji za přání.
Jsem ráda, že už je ti lépe. :slight_smile: :slight_smile:
Pokud bude moje dítě po tatínkovi - tak mu bude stačit pusti telku se Simpsonama a mám na celý den vystaráno. :angry:
8. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka hele ja si myslim, ze to bricho narostlo i po tom umelem oplodneni... ja to vim podle sebe. byla jsem silene zavodnena :fearful: takze se neni cemu divit :wink:
8. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, dnes mi MK furt nefunguje :frowning2:
9. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, hlavně že tam píšou, že přes den budou výpadky "occasionally" Ha, ha, nejede to pořád :frowning2: A já bych tak potřebovala s váma blábolit o ničem :sunglasses: Vaječníky se mi totiž dnes ozývají nějak méně než včera, tak začínám trojčit!!!!!!! :sweat_smile:
9. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni hééééj čau, nejde kůň a nejde...
netrojči, nemusí ti vyrůst tenisáky s nezralým vejcem uvnitř, přece, nebo ne?
Ještě by praskly a co pak. Klid, holka, rostou pomalu, ale jistě.
9. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dnes u doky a zvuky z mého hrudního koše doktoru úplně vyděsily. Výsledky z krve taky tragédie, zánět průdušek. Dostala jsem atb a ležet. :frowning2: :frowning2:
9. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej juj :frowning2: tak to je mi líto :frowning2: Jasně, že tenisáky nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:, v sobotu bych chtěla jako minule nějaké 14tky aspoň tak 4 prosííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím koněm je to fakt na pytel. Když už se mi podaří přihlásit, tak se to všechno odesílá hodiny... :angry:
9. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty, vodni, seš nějaká do modra....to máš schválně? :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no vodní ne? :grinning: se jim furt nelíbí moje fotky... :angry:
9. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, odpověď se odeslala normálně a ne za 15minut :slight_smile: Že by se kůň zotavit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni už to tak vypadá, že se bráborá....
hele, co máš pro manžela k Ježíšku? Potřebuju nějakou inspiracičku....
9. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já pro něj budu mít přece vodníky :slight_smile: Na víc nezbyly peníze... A aby toho nebylo teda málo, tak ještě velkou pusu pod stromečkem :sunglasses:
(hmmm, asi teda vyměknu a koupím ještě nějaké termoprádlo - ponožky, nátělník - trencle ne, ty termo být nesmí :grinning:, ale jinak fakt nemám šajnu co bych měla kupovat - a hlavně kdy - musela bych tento týden, od příštího chci být už hodně v klidu, což předvánoční nákupy nezaručují ani v nejmenším :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej A co ty? Gábi by k Ježíšku nestačila?
9. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééj, volal manža, tak už musím vařit večeři. Doufám, že až zkusím zas zapnout stroj, že kůň už pokluše v normálním tempu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím pa!
9. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
ahoj, já přemýšlela, co že ti nefunguje. Už vím. :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
holky, opatrujte se.
Kde jsi k tomu prosím tě přišla?
9. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahoj, asi mi synek přinesl bacila ze školy už to bylo :frowning2:
9. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

@vodni tobě přeji na sobotu krásnou úrodičku ,nevím jestli se sem zítra dostanu ,tak musím s předstihem :sweat_smile:

Jinak všem krásný víkend
9. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:
@vodni hele kocko! JSOU TAM!!! neboj se niceho nic... a budou kraaaaaaaasne narostly :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu na tebe budu MOC myslet a urcite napis, jak to vypada :slight_smile:

jinak ja si dneska budu volat na rozmrazeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupiiiiiiiiiiii. holky urcite vam napisu, ale az navecer. pres den budu mit srumec a nebudu moct na konika :frowning2:

tak se mejte zatim kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne :grinning:
10. pro 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem 6 den po et,mam zavedeny 2 moruly,chtela bych se zeptat jak ste se citili a zda ste meli nejake priznaky?
10. pro 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek