• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

19. října 2017 
@andinecka Díky :wink: Budu to potřebovat :wink:
Já nevím, já bych asi neriskovala a nikam nechodila... Přece jen, v prvních týdnech je asi víc nebezpečný všechno... Navíc bereš brednison, máš slabší imunitu... Nevím ale, nerozumím tomu :sweat_smile: Osobně bych prostě nešla
10. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava, samozřejmě prednison, ne brednison :grinning:
10. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni TFUJ TFUJ TFUJ na zitra :wink:
10. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :wink:
@andinecka taky bych to neriskovala... jak pise vodni :confounded:
@pampeliska36 moc děkuju, jsem z toho taková napjatá, snad nejvíc co kdy ze všech pokusů... :sweat_smile:
10. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi, ani náhodou bych to neriskovala. :pensive: :pensive:
10. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak na zítra tfuj tfuj. Budou tam neboj. :slight_smile: Budeme na tebe moc myslet a nakukovat jak to dopadlo.
10. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka taky bych to vžádným případě neriskovala. Na začátku by to byl velký problém kdyby jsi se nakazila.
10. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 at se ti dobře rozmrazí nanučci a hlavně se tě drží celých devět měsíců. :slight_smile:
10. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teri81 ahoj Terezko. Máš pravdu utíká to hrozně. Už těm našim prckům budou dva roky. A už v lednu jsi doufám půjdeme do unici pro sestřičku. A máš pravdu dr.Frgala je zlatíčko. Taky byl u vzniku Mildy. Doufám,že bude i u druhého. :slight_smile:
10. pro 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teri81 ahojky terezko?koukám že se máte dobře my ostatná jsme přesídlily na stránky těhulky car unika brno tak kdyžtak na nás kukni:slight_smile:)to je teda už malá bude mít dva rky fakt to utíká
10. pro 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodni, tfuj tfuj................................
tak jak? už jsi dojela, nenapínej nás moc dlouho :wink: :wink:
11. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak co jak si dopadla?čekáme tu na tebe a držíme pěstí...určitě výborně.. :wink:
11. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, už jsem celá netrpělivá....

@jezulicka taky ti pěkně naskakují ty týdny.....za chvíli už bude poznat, co to je, pipinka nebo ?
11. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky :slight_smile:

myslim, ze vodni prijde trosku pozdeji... ze jde pak jeste nakoupit, nepsala? :dizzy_face:
11. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no zítzra už začínám 12tt tak po vánocích bych šla asi na tu plodovku ten 16tt a to už uvidíme.. :slight_smile: no jsem zvědavá.. :grinning:
11. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahojte holky a pěknou sobotu zasněženou... :wink:
11. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já na vodni tak myslela, že jsem vstala už ve 4 hoďky!!!!
Nemohla jsem už spát a tak jsem uklidila byt a koukala na záznam lyžování.
za to teď tady chodím nějak mimo
11. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dneska na oslavu tchanovych narozenin :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to se teda máte...to počasí je super co?taky u vás tak fuje vítr a sníh??, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
u nás padá od tý doby, co jsem vzhůru (takže od 4 hod).
Pod okny jezdí místní zametači na mašinách a užívají si to.

Jinak moje sestra letěla ve čt do Egypta - jsou tam, kde jsou ti žraloci :frowning2: :frowning2: , takže má od mamky zakázaný se koupat v moři. Když tam byla naposledy, tak se odtud vrátila těhotná a teď má 3,5 letou úžasnou holčičku Kitinku.
11. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
jsem ráda, že jsem tě pobavila :slight_smile:
11. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jé ta se má v Egyptě aspon je jim tam teplo...a třeba s těmi žraloky to nebude tak hrozné...
ale aspon se vyhřívají..a kolik tam mají stupňů?a ted chce zase tam otěhotněT?
11. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
což o to, sestra by chtěla, ale její přítel zatím váhá. Ale třeba nás překvapí.
Oni každoročně někam lítají, byli už na Maledivách, v Dubaji, na Floridě atd.Já jsem letadlem ještě neletěla a vypadá to, že ani nepoletím - bojím se.

Jinak to teplo jí taky závidím, pro mě, za mě by sníh mohl padat jen někde na horách a kdo ho má rád, at si za ním jede (a to ráda lyžuju). Já mám ráda teplo a sluníčko.
11. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíte někdo na lékaři-online.cz?
Já si s nima začala dopisovat - teď mi přišla odpověď na mou hladinu HCG - mělo by jít o jednoho mimíška :slight_smile: Ale abych nebyla paf, až mi na Unice řeknou za 14 dní - že jsou dvě. :slight_smile: Ale to je pořád míň než tři, takže beru i dvě :grinning: :grinning:
11. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky! Moc díky za podporu. Dorazila jsem domů až teď, musela jsem to trochu vydejchat na mrazivým vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Optimizmus je v hajzlu (promiňte, ale opravdu to jinak říct nejde...). Jsou jen 4, což o to to by bylo OK, ALE: velikost je odpovídající jen u 1, další dva jsou chcípácký tak moc šancí nemají, a poslední si dr. ani nebyl jistý, jestli je to vůbec folikul :frowning2: Tj. velikosti 12, 10, 9, 8... Historie se tedy opravdu opakuje - u prvního IVF s Puregonem jsem to měla stejně. I proto jsem Puregon teď nechtěla (čistě ze subjektivního pocitu, je mi jasné, že jsou to ty samé léky), ale dali mi ho (u Gonalu při 2.IVF jsem u prvního utz měla 6 folikulů, a z toho dokonce 3x14!!!). Trochu jsem se snažila uklidnit, že dr.G. většinou hlásí menší velikosti a nižší počet, ale viděla jsem to na vlastní oči, byl moc hodný a moc se snažil hledat jestli se něco neschovává... :frowning2: (samozřejmě neschovávalo)
Nicméně, pokračujeme, a tentokráte se supradávkou - 350 IU denně. V úterý utz.
11. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk kočky :wink:

@vodni neházej flintu do žita ,ještě se můžou srovnat ,vem si mě já měla mezi nima velikostní rozdíl až 6 mm,což je moc ,ty tam máš rozdíl jen 2 mm :wink:
11. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek