CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
10. pro 2010

@andinecka Díky 😉 Budu to potřebovat 😉
Já nevím, já bych asi neriskovala a nikam nechodila... Přece jen, v prvních týdnech je asi víc nebezpečný všechno... Navíc bereš brednison, máš slabší imunitu... Nevím ale, nerozumím tomu 😅 Osobně bych prostě nešla

vodni
10. pro 2010

oprava, samozřejmě prednison, ne brednison 😀

pampeliska36
10. pro 2010

@vodni TFUJ TFUJ TFUJ na zitra 😉

pampeliska36
10. pro 2010

ahojte holky 😉

pampeliska36
10. pro 2010

@andinecka taky bych to neriskovala... jak pise vodni 😖

vodni
10. pro 2010

@pampeliska36 moc děkuju, jsem z toho taková napjatá, snad nejvíc co kdy ze všech pokusů... 😅

teckovanaorchidej
10. pro 2010

andi, ani náhodou bych to neriskovala. 😔 😔

ivetule
10. pro 2010

@vodni tak na zítra tfuj tfuj. Budou tam neboj. 🙂 Budeme na tebe moc myslet a nakukovat jak to dopadlo.

ivetule
10. pro 2010

@andinecka taky bych to vžádným případě neriskovala. Na začátku by to byl velký problém kdyby jsi se nakazila.

ivetule
10. pro 2010

@pampeliska36 at se ti dobře rozmrazí nanučci a hlavně se tě drží celých devět měsíců. 🙂

ivetule
10. pro 2010

@teri81 ahoj Terezko. Máš pravdu utíká to hrozně. Už těm našim prckům budou dva roky. A už v lednu jsi doufám půjdeme do unici pro sestřičku. A máš pravdu dr.Frgala je zlatíčko. Taky byl u vzniku Mildy. Doufám,že bude i u druhého. 🙂

lukza
10. pro 2010

@teri81 ahojky terezko?koukám že se máte dobře my ostatná jsme přesídlily na stránky těhulky car unika brno tak kdyžtak na nás kukni🙂)to je teda už malá bude mít dva rky fakt to utíká

teckovanaorchidej
11. pro 2010

vodni, tfuj tfuj................................
tak jak? už jsi dojela, nenapínej nás moc dlouho 😉 😉

jezulicka
11. pro 2010

@vodni tak co jak si dopadla?čekáme tu na tebe a držíme pěstí...určitě výborně.. 😉

teckovanaorchidej
11. pro 2010

jo jo, už jsem celá netrpělivá....

@jezulicka taky ti pěkně naskakují ty týdny.....za chvíli už bude poznat, co to je, pipinka nebo ?

pampeliska36
11. pro 2010

dobre ranko holky 🙂

myslim, ze vodni prijde trosku pozdeji... ze jde pak jeste nakoupit, nepsala? 😵

jezulicka
11. pro 2010

@teckovanaorchidej no zítzra už začínám 12tt tak po vánocích bych šla asi na tu plodovku ten 16tt a to už uvidíme.. 🙂 no jsem zvědavá.. 😀

jezulicka
11. pro 2010

jinak ahojte holky a pěknou sobotu zasněženou... 😉

andinecka
11. pro 2010

ahoj holky,
já na vodni tak myslela, že jsem vstala už ve 4 hoďky!!!!
Nemohla jsem už spát a tak jsem uklidila byt a koukala na záznam lyžování.
za to teď tady chodím nějak mimo

pampeliska36
11. pro 2010

@jezulicka nazdarek 😉

pampeliska36
11. pro 2010

@andinecka 😀 😀 😎

pampeliska36
11. pro 2010

my jdeme dneska na oslavu tchanovych narozenin 😀 😀 😀

jezulicka
11. pro 2010

@pampeliska36 to se teda máte...to počasí je super co?taky u vás tak fuje vítr a sníh??, 😝

andinecka
11. pro 2010

@jezulicka
u nás padá od tý doby, co jsem vzhůru (takže od 4 hod).
Pod okny jezdí místní zametači na mašinách a užívají si to.

Jinak moje sestra letěla ve čt do Egypta - jsou tam, kde jsou ti žraloci ☹ ☹ , takže má od mamky zakázaný se koupat v moři. Když tam byla naposledy, tak se odtud vrátila těhotná a teď má 3,5 letou úžasnou holčičku Kitinku.

andinecka
11. pro 2010

@pampeliska36
jsem ráda, že jsem tě pobavila 🙂

jezulicka
11. pro 2010

@andinecka jé ta se má v Egyptě aspon je jim tam teplo...a třeba s těmi žraloky to nebude tak hrozné...
ale aspon se vyhřívají..a kolik tam mají stupňů?a ted chce zase tam otěhotněT?

andinecka
11. pro 2010

@jezulicka
což o to, sestra by chtěla, ale její přítel zatím váhá. Ale třeba nás překvapí.
Oni každoročně někam lítají, byli už na Maledivách, v Dubaji, na Floridě atd.Já jsem letadlem ještě neletěla a vypadá to, že ani nepoletím - bojím se.

Jinak to teplo jí taky závidím, pro mě, za mě by sníh mohl padat jen někde na horách a kdo ho má rád, at si za ním jede (a to ráda lyžuju). Já mám ráda teplo a sluníčko.

andinecka
11. pro 2010

chodíte někdo na lékaři-online.cz?
Já si s nima začala dopisovat - teď mi přišla odpověď na mou hladinu HCG - mělo by jít o jednoho mimíška 🙂 Ale abych nebyla paf, až mi na Unice řeknou za 14 dní - že jsou dvě. 🙂 Ale to je pořád míň než tři, takže beru i dvě 😀 😀

vodni
11. pro 2010

Ahoj kočky! Moc díky za podporu. Dorazila jsem domů až teď, musela jsem to trochu vydejchat na mrazivým vzduchu 😝 Optimizmus je v hajzlu (promiňte, ale opravdu to jinak říct nejde...). Jsou jen 4, což o to to by bylo OK, ALE: velikost je odpovídající jen u 1, další dva jsou chcípácký tak moc šancí nemají, a poslední si dr. ani nebyl jistý, jestli je to vůbec folikul ☹ Tj. velikosti 12, 10, 9, 8... Historie se tedy opravdu opakuje - u prvního IVF s Puregonem jsem to měla stejně. I proto jsem Puregon teď nechtěla (čistě ze subjektivního pocitu, je mi jasné, že jsou to ty samé léky), ale dali mi ho (u Gonalu při 2.IVF jsem u prvního utz měla 6 folikulů, a z toho dokonce 3x14!!!). Trochu jsem se snažila uklidnit, že dr.G. většinou hlásí menší velikosti a nižší počet, ale viděla jsem to na vlastní oči, byl moc hodný a moc se snažil hledat jestli se něco neschovává... ☹ (samozřejmě neschovávalo)
Nicméně, pokračujeme, a tentokráte se supradávkou - 350 IU denně. V úterý utz.

raduza2
11. pro 2010

Ahojyk kočky 😉

@vodni neházej flintu do žita ,ještě se můžou srovnat ,vem si mě já měla mezi nima velikostní rozdíl až 6 mm,což je moc ,ty tam máš rozdíl jen 2 mm 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru