CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
12. pro 2010

@pampeliska36 mám radost za tebe ,ale fakt 😵

jezulicka
12. pro 2010

@raduza2 jasné že jo věřím tomu..

pampeliska36
12. pro 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
12. pro 2010

@pampeliska36 no a co když to bylo naopak 😀

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni cekam na tebe v cekarne 😉

jezulicka
12. pro 2010

@pampeliska36 ty ale já slyšela , že holky jsou právě větší bojovnice...tak nevím...to je jedno..hlavně at se drží a vzkvétají...

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Jůůůůůůůůůůůůůůůůů, kráááása, však jsme to říkaly - prckové se už těší k mamince do bříška 😉 Zítra na tebe budeme moc myslet 😵 😵 😵

vodni
12. pro 2010

@raduza2 Díky, klidně ať jsou ty komplikace i větší, ale výsledek ať stojí za to, že jo 😉

raduza2
12. pro 2010

@vodni ale néééé at už nejsou žádný ,pěkně at vajaja poslouchají jak mají 😀

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵 Já budu mít asi pár dnů zpoždění, jestli mi to protáhnou. Ale moc se tam za tebou těším, máme tam přece už od minule sedačku pěkně u okýnka 😉 ...

vodni
12. pro 2010

@raduza2 vyřídila jsem jim to 😎

raduza2
12. pro 2010

@vodni tak je to spárvné a ještě by jsi jim mohla zaspívat tu naši ne 😀 😝

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni 😉 jojo drzim ti fleka... zase jak minule 😀 😉 ty mista jsou dobry... sedla bych si zase tam 🙂

raduza2
12. pro 2010

@vodni den sem ,den tam ,ha ha ted jsem si vzpoměla na sebe jak jsem byla nedočkavá a jak jste uklidnovali vy mě

vodni
12. pro 2010

@raduza2 tak jo, jdu na to 😀 a přidávám další sloku:
Klubejete se folíci o sto šest,
ať jste všechny OK v úterek!
Povyrůst folíčci musíte,
ať se do vají vejdou spermie 😀

raduza2
12. pro 2010

@vodni hezkýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ivetule
12. pro 2010

@pampeliska36 moc moc gratulujeme. Tak a za chvilku tu bude další těhulka a potom maminka. Neboj z KETU to taky jde. My máme doma důkaz a už mu budou dva roky. 🙂 To bude už jenom líp. 😉

1tralala
12. pro 2010

,
@pampeliska36 gratuluju 😀

ivetule
12. pro 2010

@vodni teda to je moc pěkný. Jsi šikulka. A s tím obědem jsi to taky udělala moc dobře. 🙂

1tralala
12. pro 2010

holky ted sem byla na zachode a spinim.mrcha by pres ty leky nemela prijit ne?

vodni
12. pro 2010

@1tralala Neboj, jdi si lehnout, nohy nahoru a odpočívej. Mrcha dojít nemůže, ale špinění se poměrně často objevuje. Roztahuje se děloha, pelíšek se připravuje, sem tam může prasknout žilka. Je důležité se pokusit být co nejvíc v klidu(ale to se říká velmi lehce - sama to mám za sebou a nervy jsem měla na dranc...), snaž se co nejvíc ležet, polehávat... Kolikátý den po ET jsi? Jsem to nějak zapomněla..

raduza2
12. pro 2010

@1tralala hod se do klidu ,tak jak říká vodní ,čapky na horu a nech se opskakovat 😉

vodni
12. pro 2010

@ivetule Myslím, že si tam vodníci čvachtají ve folikulech o něco víc - skoro se nemůžu hýbat 😝 Tak snad by se mohly ty velikosti trochu přece jen pohnout...

1tralala
12. pro 2010

@vodni ahojky minulou sobotu byl et

1tralala
12. pro 2010

@raduza2 dam na vas holky 😀

ivetule
12. pro 2010

@vodni pohnou. Prostě tomu věřím. V kolik jedeš v úterý na unicu? Budu netrpělivě koukat jak to dopadne. 🙂

vodni
12. pro 2010

@1tralala No tak to je jasné, to se embryjka definitivně uhnízdila, takže to byla nějaké to implantační krvácení... 😉

ivetule
12. pro 2010

@1tralala holky radí dobře. Zalehni a nech se obskakovat. A pust si něco hezkýho at přijdeš na jiný myšlenky. 🙂

vodni
12. pro 2010

@ivetule Moc díky 😵 Na utz jdu v úterý po deváte... Teď teda nevím, jak to dám zítra v práci, se asi omluvím, protože to navýšení dávky je od včerejška dost znát 😝

pampeliska36
12. pro 2010

holky dekuju moc... jste opravde zlate!!! jak dovedete krasne povzbudit a potesit na dusisce 😀 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru