CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

1tralala
12. pro 2010

@vodni dekuju za utechu 🙂 jinak na utery drzim palce jeste vic at to dopadne jak ma

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 však ty nás taky ty moje lásko 😉

vodni
12. pro 2010

@1tralala Taky děkuju!

ivetule
12. pro 2010

@vodni tak se radši na něco vymluv a zůstan doma v klidu. Přeci jenom je to zátěž pro to tělo. 🙂 Ted jsem si uvědomila,že já tam jedu taky. Ale až kolem dvanácté. Mám už začátek stimulace. Takže uvidím co jsi pro mě přichystali. 😉

1tralala
12. pro 2010

@ivetule dekuju

vodni
12. pro 2010

@ivetule Tak to se asi mineme, ale jestli se zdržím, tak nakouknu pořádně do fotoblogu na fotky, abych tě poznala 😉 Budeš mít krátký nebo dlouhý protokol? Teď se mi to už zase plete, myslím ten dlouhý že?

raduza2
12. pro 2010

@vodni hele jestli jsi toopravdu začala cítit tak se opravdu omluv a neriskuj at nedopadneš jak já 😖

vodni
12. pro 2010

@ivetule Tak jsem koukla, ten tvůj prcek je fakt andílek 🙂

vodni
12. pro 2010

@raduza2 jj, cítím to fest, tak uvidím jak zítra, dřív to bylo taky takový někdy tak, jindy onak... Musím jít do práce něco podepsat, ale to mi může přinést manžel, když bude potřeba, v práci ho znají, tak by se tam zastavil a papíry vyzvednul...

raduza2
12. pro 2010

@ivetule krásné díítko 😉

raduza2
12. pro 2010

@vodni no tak jestli to jde vyřešit touto cestou tak nad tím vůbec nepřemýšlej a zůstaň doma ,přeci jen ty dávky už jak pro koňa 🤐

vodni
12. pro 2010

@raduza2 jj, stal se ze mě kůň 😀 😀 😀

ivetule
12. pro 2010

@vodni to víš ,že dlouhý. Je to naše zlatíčko. To nás poznáš hned. Budu tam i s malím akorát s náma bude švagrová aby malího pohlídala jak mi to budou všechno vysvětlovat. 🙂 Hlavně at to dopadne dobře. Ale furt si myslím,že to musí být lepší když to tak zvedli.

ivetule
12. pro 2010

@raduza2 moc děkuju. A jak jsi na tom ted ty? Kdy půjdeš znova do boje?

raduza2
12. pro 2010

@vodni když jsem se patla mudry jak je možný že prostě praskly ,tak mi pořádně neodpověděl ,jsou různý důvody ,bud hypofíza ještě nějaký hormony vypustila i když byla blokovaná těma cortikoidama a nebo prostě že to bylo z námahy .

raduza2
12. pro 2010

@vodni ze mě taky nic si z toho neděl 😀

ivetule
12. pro 2010

@1tralala neboj to bude dobrý. Bohužel to znám taky jsou to nervy jako blázen.

raduza2
12. pro 2010

@ivetule no určitě někdy po novém roce ,loučila jsem se tam s něma že jim nedám pokoj do té doby než to vijde 😀

raduza2
12. pro 2010

ženy ted se s váma rozloučím ,jedeme s manžem pryč ,tak zatím pááááá

vodni
12. pro 2010

@raduza2 pa, pa!

ivetule
12. pro 2010

@raduza2 tak pa pa 🙂

andinecka
12. pro 2010

@pampeliska36
gratuluji moooooooooooooc 🙂
já si naopak myslím, že víc vydrží holčičky.
Kdepak by bez nás chlaci byli. Vy si dovedete představit, že by podstoupili to, co vy???? Já teda ne 😀 😀

andinecka
12. pro 2010

holky, vy jste mi neodpověděly - už se vám taky podařilo zapomenout si vzít léky ve stanovenou dobu?
Vidíte, co se mnou děláte. 😝 😝

Jinak vás musím pochválit s tím obědem - máte to skvěle zařízený 😲
Mě moje maminka zase ránko donesla noviny. Ještě že bydlí jen 100m blízko. 😀

vodni
12. pro 2010

@andinecka andi, já jsem ten disciplinovaný pacoš, takže já beru na minutu přesně 😝
Mně teď dorazil obídek, tak se na nějakou dobu odmlčím 😉

1tralala
12. pro 2010

@vodni myslis ze to muze byt uhnizdeni,ja se ted divala na datum posledni menstruace a vychazi mi to ze dnes by mela dostavit.ja to nechapu leky beru potive,jen vcera sem si brala estrofen o 2 hod.pozdeji,ale to snad neva

1tralala
12. pro 2010

@ivetule ty si taky spinila a bylo to v poho,

ivetule
12. pro 2010

@1tralala já jsem začala špinit po potvrzovacím utz. Byla jsem dokonce v nemocnici a říkali,že to je hodně. Kor u toho umělého. Jediný co na to říkali tak vážně ležet a co nejvíc odpočívat. Moje sestra např. ta začala špinit asi jako ty a špinila až do 3 měsíce. Zkus být v klidu to bude dobrý. 😉

vodni
12. pro 2010

@1tralala Jo, myslim 😉 Záleží teda jaký jsi měla stádium při transferu. Každopádně to tak nějak časově sedí na ty první přípravy v embryjčím domečku 😉
Od poslední menstruace nic nepočítej, tím ivf je to celé trochu jinak, takže nemá smysl si říkat, že dnes by měla mrcha dorazit. Všechny ty léky to tak nějak přenastaví... 😎
Špinění je ze začátku fakt hodně časté, kdyby neustávalo nebo sílílo, tak zítra zavolej na číslo asistentky, ale taky ti určitě řekne, že můžeš dělat jen to být v klidu, polehávat atp. Nicméně, aspoň to zkonzultuješ s odborníky a trochu se ti uleví... Horší by bylo, kdyby to nebylo špinění, ale jasná červená krev. Takže hlavně odpočívej, nikam nechoď, raději buď doma pěkně v postýlce 😵
Léky se berou časově plus mínus, určitě nějaké mírné odchylky nemohou mít na nic vliv, neboj...

1tralala
12. pro 2010

@vodni obe embrijka byli A moruly,ted uz je to lepsi tak doufam ze to zustane 😉

vodni
12. pro 2010

@1tralala To se jen chystá ten domeček, určitě to bude ok!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru