CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. pro 2010

@olousek35 Já jsem
1) první stimulovala dlouhý protokol puregon - reakce mizivá - folikuly mi rostly pomalu, museli prodloužit stimulaci o tři dny, nakonec 1 vajíčko, a pak negativní test
2) druhá stimulka byl krátký antagonista a gonal, folikuly rostly (na mě) skvěle, stimulka trvala klasických 9 dnů. Zisk 4 vajíčka a zadařilo se, ale bylo to biochemické (skončilo ještě před utz).
3) teď mi dali opět krátkého antagonitu, ale bohužel zase puregon, a je to k prdu... Folíky rostou pomalu (jsou moc malý), takže stimulka prodloužena o 2 dny. A vypadá na 1 vajíčko, max 2 vajíčka... OPU mám v sobotu
Příště chci zásadně Gonal!!!! Ale je to hodně individuální.., takže srovnávat moc nemá cenu, někdo reaguje na puregon zase líp...

tevi
15. pro 2010

Tak holky, je to v pr...! Dneska večer mám píchat Pregnyl a začala jsem špinit... Tak fakt nevím.

olousek35
15. pro 2010

@vodni děkuji moc.

luciiiie
15. pro 2010

@tevi no to je na prd teda....co teď? teď už se asi nikam nedovoláš, leda někomu na mobil....já bych našla teda jen na Malého jestli chceš..... a bereš estrofem nebo jak se to jmenuje? já taky tenkrát špinila a řekli, že to může být z něho. Safra to je práca.

ivetule
15. pro 2010

@tevi bohužel nevím co poradit. Mám telefon jestli chceš na p.Otevřela.

pampeliska36
15. pro 2010

@tevi ahoj. urcite zavolej na mobil!!! ja jsem pri svem OHSS taky volala. takze muzu jen doporucit volani. hlavne, kdyz je to takova "nestandartni" situace 😨 a pichat si mas uz dneska vecer!

pampeliska36
15. pro 2010

@olousek35 tak ja bohuzel neporadim... stimulovala jsem puregonem a moje reakce na nej byla vic jak na jednicku 😉 takze pro pripadnou dalsi stimulaci by byl doporucen opet puregon 😉

pampeliska36
16. pro 2010

dobre ranko kocky 🙂

@tevi tak co tevi, jak to dopadlo? myslim na tebe! 🙂

... jinak holky hlasim, ze jsem treti den od KETiku 😀 nejak mi to strasne utika 🙂

ivetule
16. pro 2010

Dobré ránko 🙂
@tevi taky jsem furt koukám jestli hodíš zprávu jak jsi dopadla.

ivetule
16. pro 2010

@pampeliska36 to to letí a za chvilku test co? Myslím 30 pamatuju si dobře? Držíme palečky. 😎

teckovanaorchidej
16. pro 2010

Dobré ráno, holky,
všechny zdravím, pampeliško, to to letí, to to letí.............. 😀
tevi, tobě přeju, aby bylo všechno ok
ivetule, ty čekáš na KetíK? Nějak mi to uteklo?
vodničko, jak je dneska?
Já dopíjím kávičku a hurá do práce, naštěstí můžu z domu, ale vůůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce 😒 😒

pampeliska36
16. pro 2010

@ivetule ahoj 😉 jojo den D je vyhlasen na 30.12. 😀

pampeliska36
16. pro 2010

@teckovanaorchidej nazdarek 😉

ivetule
16. pro 2010

@teckovanaorchidej ne ne já musím celý cyklus. Mrazáčci nám už nezůstali. Takže OPU kolem 10 ledna. 😉 To máš dobrý že můžeš pracovat s domu

vodni
16. pro 2010

Ahoj kočky, jsem tu, tentokrát už taky pracuju z domu 😉 a mám to tak i s dovolenou naplánováno až do 10.1. 😝
Od včerejšího večera mě nějak míň pobolívá bříško 😕 Snad to zase nebude nějaké znamení... Musím říct, že sice šanci jsem těm vodníkům dala a moc si přeju aby to vyčvachtali až do konce, ale už tak nějak přemýšlím o té čtyřce 😎 A to jsem tady prohlašovala třikrát a dost, ha, ha.. 😀 Nicméně, uklidňuje mě to, protože vědět, že "už nikdy", tak bych taky úplně zcvokatěla asi...
Jinak dneska v 21 píchám pregnyl.
@tevi taky jsem celá nervozní, jak jsi dopadla... Dovolala jsi se? Už dobrý?
@pampeliska ahoj skoromamko
@teckovanaorchidej ahoj mamko
@ivetule kolik jsi měla minule vajíček-embryjek?

vodni
16. pro 2010

@teckovanaorchidej Orchidejko, kdy budeš mít dneska ty výsledky? Určitě budou skvělé, ale už mi trochu dřevění prsty jak držím pěsti, a taky se mi blbě píše 😝

ivetule
16. pro 2010

@vodni minule jsem měla 24 a zůstalo mi jich 7. Takže doufám,že tentokrát jich bude třeba i mín ,ale budou se držet.

pampeliska36
16. pro 2010

@ivetule jeeeeeee ja jich mela 22 a zustalo nam jich 8 😉 to jsme meli tak zhruba stejne 😀

vodni
16. pro 2010

@ivetule Ty jo!!!! To fakt nechápu, jak to může někdo zvládnout, vysedět tolik vajec 😝

ivetule
16. pro 2010

@vodni ale tentokrát jsem zvědavá když hned od začátku mi dávají víc hormonů tak jak to půjde. Minule začínali na 125 a to moje tělo moc nereagovalo takže mi to zvedali na 225 a to moje tělo už reagovalo. Ale v jednu chvíli to vypadalo,že to budeme muset stopnout. Ale naštěstí jsme to stihli.

pampeliska36
16. pro 2010

@vodni ahoj vondulenko 😉
hele netrojci... na to mame petku 🙂 (mimochodem, skoda, ze za nama dlouho nebyla! ale chapu to!!!!!!!!!)
bude to dobre... mne treba bolelo brisko az uplne tesne pred OPU a to jsem jich tam mela 22 😉 myslim, ze klid v podobe prace doma ti jen prospeje 🙂 a dovolena taky!!!
mooooooooooc na tebe a tvoje vodnicky myslim!!! 😀

vodni
16. pro 2010

@ivetule jj, znám to 😉 U prvního jsme začínali na 200 a končilina 375 😝

ivetule
16. pro 2010

@pampeliska36 to je teda dobrý. Tak ted se ti to musí podařit. Nám se to taky podařilo. 🙂

pampeliska36
16. pro 2010

@teckovanaorchidej taky drzim pesticky!!!!!!!!!!! 😀 na vysledky

pampeliska36
16. pro 2010

@ivetule je pravda, ze se citim (jako fyzicky) lepe... byla jsem takova "rozlamana" po OHSS 😨

pampeliska36
16. pro 2010

ja jsem zase tak dve hodky spala 😅 😅 😅

andinecka
16. pro 2010

ahoj holky,
já před chvílí vstala a přemýšlím, mám-li jet zítra na Unicu - bříško mě pobolívá pořád, ten Utroš mi asi nějak nesedí - jaký ním máte zkušenosti Vy?
Zavádím si Fermalac - snad to pomůže a neohrozí mimčo ☹
@vodní - je fajn, že můžeš pracovat z domu - to by se mi taky líbilo - psát dětem učivo po netu 🙂 🙂 🙂 🙂
@tevi - jak jsi dopadla?
@ahoj pampelko - ten čas rychle utíká a přece ho ještě tolik zbývá do testění
@orchidejko - jsi dobrá, že chodíš do práce, já do ní jezdila už v 6.24 hod a to bych ted nezvládla.
@ivetulko - mohla bys mi poslat do interní pošty telefon na Mudr. Otevřela - já mu raději zavolám, děkuji
@ahoj všem, na koho jsem zapomněla

@jezuličko - kdepak jsi 🙂 🙂

vodni
16. pro 2010

@pampeliska36 😵 Já netrojčím, jsem se jen potřebovala tak nějak uklidnit, že jestli se to mělo tentokrát podělat, tak to tak holt být mělo, a ještě ten čtvrtý pokus dáme... Teda "kdyby něco" 😎 - jasně že vodní Ježíšek je prioritní 😀 😀 😀

Proboha kočky, a jak se vám tam tolik těch vajec vejde? 😝 To musíte mít i větší břuch ne? 😅

pampeliska36
16. pro 2010

@andinecka ahoj 😉 hele zkus napsat do tematu tehulkam... ja utrous nikdy nemela... ale co jsem tak slysela, muze delat nejake malinko problemy... jinak ted, kdyz zavolas na unicu, tak oni te prepoji na pana doktora... nemusis volat na mobil. to se vola po pracovni dobe 😉

pampeliska36
16. pro 2010

@vodni ja viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉
... ja jen, ze porad na tebe cekam v te cekarne 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru