• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@vodni jéééé tak to mě bude teda hodně špatně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
ahoj, já mám šílenou radoooooost :slight_smile: :slight_smile:
já poctivě chodila na net se koukat, co nám napíšeš.
Pak jsme šly s dítětem krmit labutě a tak hned, jak jsem došla, tak jsem letěla k netu číst.

takže jak tak koukám, budu mít příští týden náročnej
v po myslím na jezulku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v úterý na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ve středu na sebe :zipper_mouth: :zipper_mouth:

to mě ty palečky upadnou - ale co, je to pro dobrou věc
18. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Ahoj Andi, uvidíme, co zítra... :wink: A pokud to půjde dobře, tak ještě nevíme, kdy bych na ET šla, ale odhaduju to úterý (měla jsem to tak vždycky - ob dva dny)
A v pondělí si ještě přidej Tevi - jde na KET :wink:
Co Jezulka? Máš zprávy? Moc ji pozdravuj...
18. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám,že příští týden je toho hodně. :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ty už jdeš ve středu na UTZ na ty srdíčka vid? To bude ten nejkrásnější dárek. :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jak máš starý dítě? Tak to bude sourozenec nebo rovnou dva. :wink:
18. pro 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni TEDA!!! :grinning: koukam, ze nic neni ztraceno a uvidi se zitra!!!!!!!! budu cekat a tesit se na zpravicky!!! je super, ze se spermio zlepsilo... ted jen uz ty vajuchy... aspon dve a obe krasne kvalitni a bude to parada!!! celou dobu na ty vase mimina budu myslet :wink:
18. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, já to věděla, tak vodničko, posílám takovou prozatímní malou gratulku, zítra a pozítří pošlu velkou, třeba ti nasejou do dělohy dvě a sklidíš taky dva zralé plody, co víš, všechno je možné. Tak zítra budu netrpělivě vyhlížet zprávy.
A všem holkám na všechny akcičky do příštího týdne přeju hooooooooooooooooooooooooodně štěstí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
ahoj
já mám skoro 20 letou dceru. Říká, že je jí ještě 19!!!! takže ještě 7 dní :grinning: :grinning:
:slight_smile: :slight_smile: jsem holt zasloužilá matka :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule
na středu jsem zvědavá,ale bojím se. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
Zprávy nemám, ale ted jí budu psát a budu ji ode všech pozdravovat :slight_smile:
Zítra napíšu.

já měla Et až 5.den.
To bys mě mohla vidět s Lucinkou ve středu na Unice.
Poznávací znamení: Sněhurka :slight_smile: (tak totiž vypadá Lucka) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka teda to budeš mít velkou pomocnici s miminkem nebo miminkama. :slight_smile:
18. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a kde je vlastne jezulka? ja neco propasla? ... :fearful:
18. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi na zitra drzim moc pesticky!!! at ti do telefonu reknou jen nejkrasnejsi zpravicky... ze se krasne embryjka rozmrazuji... vim, jak padl kamen ze srdce mne :slight_smile: :wink:
... jinak mi volali tak kolem pul jedne... takze nebooooj a v klidu si pockej :grinning:
budu se tesit na dobre zpravicky!
18. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi taky držím na zítra palce. At se mrazáčci krásně rozmrazí a volají ti jenom samé dobré zprávy. :slight_smile:
18. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky :slight_smile:

vcera jsme nakoupili stromecek... kraaaasnej! danskou jedlicku. koupila jsem uz i nejake vetvicky a jmeli a KONECNE si dneska budu zdobit bytecek :slight_smile: krome adventniho vence... ten uz mame :grinning:
vcera nam taky konecne stolari udela spiz, takze dneska to vsechno do ni budeme stehovat... konecne budu mit trosku v byte poradek :slight_smile:
jinak jdeme dneska na koncert cechomoru :slight_smile: manzel je ma rad... tak jsem zvedava. no a v pondeli UZ do prace :fearful:

... jsem se nejak rozepsala :grinning:

@vodni kocko!!! jak budes vedet, hned pis :wink:
19. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli to, že jsem těhulka, má vliv na spánek.
Já jsem šla spát kolem 23.hodky a probudila jsem se vyspaná o půl 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takže jsem si psala mailíky a četla drby na netu abych pak celá zničená šla spát ve 3 hod.
Teď se tady ploužím po bytě a "těším se, jak budu dneska fungovat"

19. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
my na Čechomoru taky kdysi byli.

Jinak já miluju skupinu U2 :slight_smile: :slight_smile: byla jsem na nich v Praze
a za státnice jsem si nadělila lístky na Coldplay :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tevi a vodni - hodně štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
@pampelisko - došla Ti má IP?
19. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahoj :wink: jojo koukala jsem se. dekuju za info... ja jsem to nejak prehledla :fearful:
... jinak jsi nocni sova a ranni ptace :grinning: jak to, ze nemuzes spat??? ale moje kamoska to taky v tehu mela... nemohla spat... :fearful:
19. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
noční sova jsem - v noci zvládám mnohem více činností než ve dne

jak dlouhota tvá kamarádka měla tu nespavost? :frowning2: :frowning2:
Mě se tak strašně chce spát, ale představa opakování stejné noci - mě děsí.
19. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak volali trochu se zpožděním, ale hurááá, jsou dvě!!!!!!!! Trochu jsem se bála, že bude "jen" jedno, ale ty dvě, to je paráda :slight_smile: Takže aspoň jedno z těch menších to dohnalo :slight_smile: Zítra v 10 budu první, kdo jim bude volat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A OPU v úterý :dizzy_face:
19. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je uplne SUPER zprava!!!!!!!!!!!!!!!!! moc se z toho tesim!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ET bude v utery... neeee OPU :slight_smile: :wink:
19. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jo, no jasný, ET :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Tak snad snad snad už opravdu můžeš chystat to místo v čekárně :wink: I když, uvidíme zítra, je to teda napínavý :grinning:
19. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jaaaaaa si jeste v klidu pockam :slight_smile: a rikali, ze jsou obe tak jak maji byt a dobre kvality?
19. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no, říkali o tom jednom, že nešlo použít, a ta dvě, že se v pořádku oplodnila. Někdy totiž i u ICSI může dojít k tomu, že se nepovede... Takže zatím asi OK, i když to se uvidí, jak budou vypadat zítra, jestli se dobře vyvíjí. Počet buněk mi první den nikdy neříkali, pamatuju si jako by to bylo včera vždycky ten první telefonát... :grinning: No a tento byl víceméně stejný, až na jednu novinku :wink: Viz IP
19. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu obědvat, jsem tu za chvíli :wink:
19. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak dobrou chut... taky jsem ti napsala. :slight_smile: jojo vim, ze prvni den nerikaji kolik maji bunek... ale to bude OK :slight_smile:
19. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek