• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@vodni to je hrozny, kdyz ma clovek s cim srovnavat a srovnava, co? :angry: to je normalne na palici... :fearful: zcela te chapu!!!
27. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a pichas si taky nasledne pregnyl? nebo ne?
27. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Já vím, včera jsem nás tu tak sama uklidňovala :grinning:
27. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to jsem z toho jelen, když mám brát Marvelon do 7.1 ...4.1 je zahájení stimulace a po Marvelonu píšeš že se začíná s tím puregon perem, tak mi není jasné, kam mi jako stihnout nacpat ty injekce?
27. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jasnačka :grinning: Zítra poslední :wink: A co ty a agouš? Svědíte? My tentokrát ještě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se s ním moje tělo už smířilo :grinning:
27. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a ty ještě pícháš pregnyl?
27. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 neboooooooj :wink: oni ti to na unice toho 4.1. krasne vysvetli. dostanes PRESNY rozpis den po dni co a jak a kdy si pichat... zacnes prvne jednou davkou injekci, pak se pridaji dalsi injekce a pak po prvnim ultrazvuku se pripadne pridaji individuelne dalsi... takze neboj! maji to fakt krasne prehledne!!! :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni clovece ja jsem na tom asi podobne... tentokrat to nejak dobre snasim! minule jsem uz nemohla vydrzet a tentokrat mam jen zatvrdliny na zadku, ale zadne vetsi svedeni... asi si zaciname zvykat :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ja ne... pichala jsem posledni minulou nedeli
27. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Ale neeee, dyť jsem psala u KRÁTKÉHO že pícháš hned po marvelonu puregon!
U DLOUHÉHO ne, to ke konci marvelonu začneš nejdřív s Diphereline, který se aplikuje nejdřív samotný, a pak se přidává Puregon...
Zahájení stimulace nerovná se začátek puregonu. Je to návětěva caru, kde ti všechno vysvětlí, dají ti rozpis podle typu protokolu, a jestli budeš mít ten dlouhý protokol, tak začneš s Diphereline - naučí tě, jak to aplikovat, vysvětlí kdy a jak atd.
Hele víš co, čekáme na @ivetule ta ti to popíše aktuálně, OK?
27. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no ty rozpisy pravda vypadají přehledně :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jj, ty zatvrdliny :grinning: Ani mi nemluv. Mě když jsem začala stimulovat ta místa po třech měsících začala bolet (asi prdelka věděla co ji čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:), takže už první dávka byla trochu nepříjemná, protože místo bolelo ještě před pícháním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže takové při pohmatu bolavější ale jinak neviditelné "boule"... Ale jinak naprosto OK. Ale svědění žádné, hurá :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jooo, už to trošku chápu :slight_smile: , já tak počítala, že koncem ledna někdy by byla ta OPU a ET, jen mě to popletlo, jak sem četla že se ten Diphereline píchá snad měsíc to mě nějak nesedělo.
27. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to jsme na tom skoro stejne :slight_smile: :wink:
27. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 to nevadi... porad se clovek uci :wink: neboj... od toho se tady vsechny potkavame na techto strankach :grinning:
27. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chápu to dobře, že se ještě něco píchá po OPU?
27. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no jak jsem psala, ono se to píchá pak i současně :slight_smile: Ale v lednu se všechno dozvíš přesně, moc pěkně to tam mají - přehledné, vše ti vysvětlí, předvedou, takže to bude OK, určitě :wink:
27. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no to je super, že něco takového je :slight_smile:
no nic holky jdu lezet... jeste jsem k tomu vsemu nachcipana... nejak to pres noc (uplne nahle a bez ohlaseni) vlezlo... boleni v krku a trosku ryma.... aaaaaaaach jo :frowning2: jdu se kuryrovat s cajem a knizkou do postele... jeste, ze mi jich jezisek prinesl tolik :grinning: :grinning: :grinning:
@vodni a ten diphereline se píchá do bricha? asi to nechám na manželovi hehe :grinning:
27. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Po OPU se píchá agolutin na podporu udržení těhotenství. Dá se pak nahradit Utrogestanem (zaváděcí). Agolutin se ale píchá do zadku - při stimulaci pícháš miniaturními jehličkami do bříška - vůůůůůůůůůbec to nebolí a je to hodně jednoduché!
@ami33 nemusi se pichat... zalezi pak na tom, kolik ti pri OPU odeberou vajicek. ja jich mela treba vic a tak jsem si potom uz nic nepichala :wink:
@ami33 ajoooooooooooooo ja blbec!!! na ten agolutin do zadku jsem uuuuuuuuuuuuplne zabudla... jak pise
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 juj, tak pořádně s medíkem jak jsi mě to učila tuhle při stimulce :wink:
27. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 zabudnout na agouš .-D :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no vubec to nechapu... jak se na takovou vec da vubec zabudnout... :grinning: :grinning: :grinning:
tak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj jdu lezet :slight_smile:
@vodni no když to zvládáte vy všechny, tak to budu muset zvládnout taky, nebudu první ani poslední :wink:
27. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 páčko, ať se brzo uzdravíš :wink:
27. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 k těm datům, pošlu ti pro srovnání do IP moje
27. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ouki, to budeš moc hodná, díky :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek