CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
20. bře 2009

Jaru no já jsem na to fakt trdlo a vůbec ohledně PC
když je problém hned volám známému.

Ivetule:ahoj tak malej ti koukám roste jak z vody.To je moc
dobře jen tak dál 🙂

lucen
autor
20. bře 2009

Ahojky holky moc vás zdravím
Jarkobilik to je supr že jsi zkusila tabulku mužeš se o ní starat já poslední dobou nemám moc čásku a je užasné že vím že když tu pár dní nebudu tak se někdo postará ještě jednou díky jsi zlatičko 😀

luciiiie
20. bře 2009

Jari a máš to 😀 Je z tebe tabulář 😀 😀

macinta
20. bře 2009

Jéééé já Vás zase prošvihla ☹ ☹
Jary, v pardubkách je pěkná zima. Ale já teď podepisovala s klienty úvěr a pěkně jsem se zapotila. Asi už dneska ta Ms z toho všeho dorazí. 😉
Jinak Vám všem přeju krásný víkend 🙂

jarkabilik
20. bře 2009

lucen no ale odzbrojena budu ve chvíli kdy budu muset použít zkratky 😀

luciiie to mám za aktivitu 😀 a je ze mě tabulářka nebo že by nástěnkářka jééé nastěnka 😀

zuzuza
20. bře 2009

Ahoj holky, tak vám píšu jak jsem pochodila, tak je pěkně v pr...., šéf se mě teda ptal, jak jsem na tom, tak jsem řekla, že psychycky ok, ale zdraví, že horší a že budu nějakou dobu potřebovat na rekonvalescenci, tak mě řekl, že by si ale představoval, abych byla od května v práci a kdyby to bylo třeba od půlky dubna, že by to taky nebylo špatný, no moc ho nezajímalo moje zdraví to vůbec, pak se ptal jak to plánuju dál, řekla jsem, že to budem zkoušet tak dlouho, dokud se to nepovede a že bych za tři měsíce chtěla pro mražáky, tak mě řekl, že se ale informoval, od nějakýho kamaráda, co na tom byli, že prý se na další pokus může až za půl roku, takže dle mě, si myslím, že prostě tím možná procházel taky, protože pochybuju, že by se mu s tím nějaký kamarád chlubil a pak na mě, že třeba když si dám pauzu, tak se pak zadaří přirozeně a blabla bla a že mě nemůže bránit v tom, abych šla do dalšího pokusu ale blablabla......

takže asi tak, no nic, tak půjdu na dva a půl měsíce do práce, pak zase na měsíc na neschopenku, když se nepovede ket tak zase na měsíc do prace a na další měsíc a půl na neschopenku a na práci z domu se už můžu vykašlat, at si to pak zařídí jak chtějí, když to nejde ted, tak to nepůjde ani pak, to vím, že už mě vstříc nevyjdou a ještě beztak se na mě pak budou dívat jak na vola, kterej si chodí dp príce jak do holubníku, ale mě je to fuk, já prostě chci dítě a to je přednější, než cizí firma.

luciiiie
20. bře 2009

Zuzko to budeš jak já 😀 Taky půjdu duben, květen, něco června do práce a zas na neschopenku. 😀

zuzuza
20. bře 2009

No Luci, ale v práci se na mě pak budou dívat jak na kokota, si řeknou, tak dva mesice je doma, pak dva v praci, pak zase mesic doma, mesic v praci a zase dva doma a ani bych se nedivila, kdyby me pak chteli vyhodit, ale jejich chyba, mohlo to takto fungovat dal 😀

jarkabilik
20. bře 2009

Holky přeji všem hezký víkend 😉

lenulinka21
20. bře 2009

Maci třeba MS nedorazí co ty víš 🙂
Holky všem přeji pěkný víkendík.

zuzuza
20. bře 2009

Holkyyyyy, tak vy už se loučíte?????Tak taky pěkný víkendek, ale stejně budu nakukovat🙂

lenulinka21
20. bře 2009

he he he já jsem eště tady 😀

luciiiie
20. bře 2009

Zuzo kašli na lidi, oni ví hovno jaký to je.... kolikrát si říkám v duchu, bůhví, co čeká je.

lenulinka21
20. bře 2009

moja řeč a souhlasím s Luciiie.Ten kdo tohle NEZAZIL
tak nepochopí

kveta
20. bře 2009

Ja mám tiež taký problém. Som doma, prácu si ani nehľadám, lebo si neviem predstaviť, že by ma niekto zobral a ja bola každú chvíľu na dlhej pnke, ale dosť ma štve tá neistota, že či mi neutekajú roky snahou o dieťa, čo nemusí vyjsť a na druhú stranu neviem kam smerovať môj život, keď do práce nechodím.

Pravdupovediac, mám pocit, že zamestnávatelia nie sú práve nadšení, keď žena chodí na IVF a to ma štve tiež, tá ich neinformovanosť a nepochopenie.

Prišli ste niekto na to, ako sa dá takáto situácia riešiť???

zuzuza
20. bře 2009

Květi, já jsem na to přišla, ale bohužel až teď a je to zatloukat zatloukat a zatloukat, nikdo v zaměstnání nemusí vědět, kam jdeš, neschopenka od doktora stačí, já jsem to šéfovi řekla a jak vidíš, sám se ted informuje, za jak dlouho můžu na další pokus a chtěl by mě snad i bránit v tom, abych šla do dašího pokusu později, hlavně abych byla firmě co nejvíce prospěšná, ale že ti léta utíkají, to je každýmu jedno, každej hrabe na svým písečku, příště kdybych měla vrátit čas, řekla bych, že jdu na operaci, nějaký zákrok, nebo bych si něco jiného vymyslela, ale už bych neudělala takovou chybu, že bych to řekla, to fakt ne.

luciiiie
20. bře 2009

Zuzo nenapsala bych to líp....každej hrabe na svým písku a hlavně jen, ať to sype. Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

zuzuza
20. bře 2009

No jo, jen škoda, že to člověk zjistí, až je už pozdě:(

luciiiie
20. bře 2009

Teď už se na ně musíš prostě vyprcnout...jde o Tebe a o Tvou budoucnost...kvůli nim zůstanem bez dětí, ne? No to víš že jo teda 😠

zuzuza
20. bře 2009

No přesně luci, kvůli jejich slavnejm firmám, který ani nejsou jejich, no nebudu se rozčilovat, dva měsíce přežiju a pak se zase vezu v motoraku🙂, jen abych se už nemusela zase vracet, ale to holt člověk nikdy neví, jak to dopadne 😖

lenulinka21
20. bře 2009

Když t takhle poslouchám tak se mi to
hnusí!!! 😠 To jsou lidi kteří asi opravdu nemají pochopení. Asi by byli
rádi kdybychom byly bezdětné.ještě že tady máme jedna druhou nikdo
jiný to nepochopí jaké to je když to prostě nejde.

zuzuza
20. bře 2009

Přesně tak leni, klidně bezdětní, hlavně ale k dispozici v práci!! je to hnus a když jim člověk vyjde vstříc a celou dobu místo neschopenky maká, jako např. já z domu a ještě se kvůli zas.... práci nervuje kolikrát, tak se na tebe stejně dívají jak na flákače, který si dovolil měsíc a půl chybět, měla jsem se jim na to vys...., měla bych o pár tisícovek míň, ale přežilo by se to.

lenulinka21
20. bře 2009

jj člověk jim vyhoví a třeby i s horečkama chodí do práce a čeho se pak)
dočkáš? Nepochopení a arogance. Přiznám se že jsem ráda když si vzpomenu
že nejsem v práci. Moje šéfová je fůrie 1 kalibru s takovou ženskou jsem se ještě
opravdu nesetkala.Kdy jsem ji to já oznamovala tak si na mě just zasedla a proto
jsem se rozhodla celou stimulaci strávit v PN na ní jsem do ted.
Práce mi sïce chybí, ale né tam kde je ona.

jeany
20. bře 2009

Tak jsme došli z véči, dala jsem si kuřecí prsa s nivou, americké brambory, tatarku, oblohu a na pití jahodový džus, bylo to super. Jak jsme přišli domů, tak jsem se hned šla umýt a manža za mě vytírá, přece nemůžu tahat těžké kbelíky s vodou, že. Přišel se na mě teď podívat k počítači a já mu říkám, tak si představuji ideální manželství- manža mě zve na večeře a doma uklízí. No smál se a že doufá, že to nebude dělat pořád. 😀

Zuzy, tak to ti moc dobře nedopadlo. Máš pravdu, že každému zaměstnavateli jde jen o jeho dobro a zajímá ho jen a jen firma. Já jsem moc ráda, že jsem nic v práci neřekla a nikdy bych to v práci nevykládala, protože lidi jsou zlí. I když je pravda, že já na blbý lidi taky se..... Stačilo mě jak se v práci bavili lidi o té známé co na tom taky byla, bylo mi z nich na blití.

jeany
20. bře 2009

hOlky a taky vám všem přeji pěkný víkend. Odpočívejte. Já jsem mrknu zase zítra. 😉

lenulinka21
20. bře 2009

Yeany tak vy jste byli na véči? Hm tak to sis pošmákla. 🙂
Manžel za mě vytírá už dlouho si říkám aby mu to nezůstalo 😀

jeany
20. bře 2009

Jo, Lenuli pošmákla. Dlouho jsme nebyli sami dva na véči. Ale je to potřeba. Doufám, že budem chodit častěji. Uvidíme jak dopadne testování, to bysme taky někam zašli to oslavit večeří. Záleží, jestli budeme mít co slavit. Nějak pořád věřím, že to snad vyšlo. Snažím se nepřipouštěs si negativní myšlenky.

lenulinka21
20. bře 2009

Ano je to tak správné hl.žádné negat.myšlenky. 😉
Co se má stát se stane a my to neovlivníme.Tak pěkný zbytek pátečku 🙂

jarkabilik
20. bře 2009

luciiie vždyt já jsem taky zářný příklad toho jak semnou vychytračili když věděli co řeším a to velice bylo řečeno jak se nemusím obávat jak se vrátím na své místo kdyby to náhodou nevyšlo...takže je lepší když nikdo nic neví

jeany
21. bře 2009

Ahoj holky při sobotě. Akorát jsme poobědvali.
Lucifírku vařila jsem polévku dle receptu od tebe. Moc mi to chutnalo, jen jsem neměla doma kari, musím si ho koupit.
Jinak jsem vařila hrachovou kaši. Jo a udělala jsem jogutový dort s piškoty, ovocem a želatinou, tak jsem zvědavá jaký bude. Dělala jsem to poprvé.
Dneska tu nikdo nejste, odpočíváte, co. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru