• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@tevi nene to neni potreba
3. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 aha.
Holky, mám nervy úplně v prdeli. Dneska už to tu vypínám a zítra vám napíšu. :confounded:
Třeba se přece jenom stane zázrak...
3. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi drzim pesticky na zitra!
3. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 díky. Budou fakt potřeba.
3. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi držím ti moc pěstíky na zítra at jsou tammmm... :wink:
3. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ahojky,
mám se fajn, dnes je mi dobře,vše ok....ještě abych už mohla chodit ven na procházky a budu v klidu..
doufám, že ty jsi taky ok a zítra jdeš na unicu že?tak mi pak napiš co ti řekl... :wink:
3. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka
ahoj, zítra tam jedu až na 3 hodku. Pak písnu. :slight_smile:
3. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi
zítra moooooc štěstí :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
prosím tě, odkud ti tu krev brali? Nebylo ti potom špatně?
ty jsi byla domluvená s naší doktorkou?
Já tam jedu koncem ledna.
je mi líto, že to nedopadlo,,,ale máš mrazáčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nemusíš znovu ten kolotoč injekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 prosím tě? Jak dlouho jsi čekala na výsledky z krve?
3. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi vysledky jsou v 9:30 hod.
3. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni No spermio manžílek špatný nemá, teda až na morfologii ( 19%) a na rychlý progresivní spermie (29%) - to v normě ( podle tabulek ) není. Navíc se mu to střídá podle období - jednou mu vyjde hrozně, po 3 měsících je to zas na přirozené otěhotnění.... :confused: Asi ho mít tak špatné nebude, když jsem už 2x přirozeně otěhotněla. A navíc na to, že je kuřák ( byl - doufám) a řidič z povolání, tak děkuju za to co je :wink: Nasadila jsem mu teď i vitamíny, i sobě, tak snad se třeba povede i na potřetí přirozeně a hrošíci zůstanou pěkně v mražáčku na horší časy :grinning: I když....s mýma srůstama a pravým neprůchodným vejcovodem je to vlastně o hubu se snažžit přirozeně - hrozí mimoděložní - tak nevím jestli se raději na to nevykašlat, nepokoušet štěstí a nepočkat na ten KET....ale zase na druhou stranu šance, že oplodněné vajíčko půjde tou levou ( dobrou) stranou je 50%, což je dost....tak Ti teď nevím :sweat_smile:
3. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Negativní... Tak zase někdy příště.
Na Unice už asi měli koncem roku splněno... :frowning2: :cry:
4. led 2011 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi tevi ahoj to je mi moc líto. Moc jsem ti držela palečky. Drž se. :frowning2:
4. led 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka co já bych za to dala kdyby manža přestal kouřit. 50% je dost takže velká šance na hrošíky normálně. Moc ti to přeju už jsi si taky vytrpěla taky svý. :slight_smile:
4. led 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni držím všechno co mám na zítra. Tak co půjdeš na krev nebo přeci jenom počůráš papírek?
Holky já po osmý vyrážím směr unica tak uvidíme jak to vypadá. :wink:
4. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Vidím,že jsme na tom stejně,já ještě taky nevěděla jak to dopadne a už přemyšlela,kde seženu penízky na další pokus.Bohužel u nás jsou všechny pokusy plně hrazené,takže půjčka v plné výši. :frowning2: Ale co už. :slight_smile:
4. led 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi ahoj tak to je mi moc líto ach jo...příště už to musí vyjít věřím tomu...drž se holka..
4. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi
ahoj, je mi to moc líto.
4. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak já zase v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sama celý den :frowning2: Navíc je mi nějak špatně od žaludku :rolling_eyes:
4. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Neházej flintu do žita, podaří se příště :wink: Drž se!
4. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
@pampeliska36 :frowning2: kočko, co říct, nabrali ti litry krve, tak ti třeba pozjišťují co ještě podpořit, aby ti poslední samurajové už dorazili kam mají :wink:
@tevi :frowning2: tevinko, máš krásného klučíka, tak neboj, bráška bude, je to jen otázka času :wink:
@ivetule díky, pořád nevím, jestli budu čůrat nebo hned pojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mám to kousek). Jsem z toho taková rozpolcená :grinning: Pampelka sice psala, ať tak dopředu nemyslím, a já to obvykle ani nedělám, ale tentokrát mám od začátku stimulace prostě nějak takové ty pocity jako že ne..., takže mi to vlastně nějak ani nepřijde :sunglasses:
4. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka čau ségra, včera jsem viděla něco, co jsem ti v rámci motivace málem hned objednala :grinning:, ale měli vyprodáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.kuchyne-domacnost.cz/detska-souprava-s-motivem-hrosika-4-dily/d-70637/
4. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktualizace tabulky.
4. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky tak zítra ti budu moc držet pěstí at už ti to vyjde už ted musí..at nás tu už konečně přibývá...budu na tebe myslet... :wink:
4. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahojky píšeš špatně od žaludku?a nejsi náhodou těhu??, :slight_smile:
4. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka díky, no život je boj, takže uvidíme :wink:
4. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a co budeš testit testíkem moči nebo jdeš rovnou na krev??
4. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a jak se jinak cítíš?MÁŠ NĚJAKÉ CHUTĚ?vidíš nějaké změny?? :wink:
4. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka cítím se naprosto netěhotně, narozdíl od minula nemám vůůůůbec nic (žádné pálení žáhy, žádné chutě, žádné dloubání...), takže tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítřek jak jsem psala pořád ještě nevím, vzhledem k tomu, že s tím moc nepočítám čůrat možná půjdu :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby snad přece jen, tak hned ráno i zajdu na krev...
4. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek