CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
pampeliska36
3. led 2011
@tevi nene to neni potreba
tevi
3. led 2011
@pampeliska36 aha.
Holky, mám nervy úplně v prdeli. Dneska už to tu vypínám a zítra vám napíšu. :-S
Třeba se přece jenom stane zázrak...
pampeliska36
3. led 2011
@tevi drzim pesticky na zitra!
tevi
3. led 2011
@pampeliska36 díky. Budou fakt potřeba.
jezulicka
3. led 2011
@tevi držím ti moc pěstíky na zítra at jsou tammmm... 😉
jezulicka
3. led 2011
@andinecka ahojky,
mám se fajn, dnes je mi dobře,vše ok....ještě abych už mohla chodit ven na procházky a budu v klidu..
doufám, že ty jsi taky ok a zítra jdeš na unicu že?tak mi pak napiš co ti řekl... 😉
andinecka
3. led 2011
@jezulicka
ahoj, zítra tam jedu až na 3 hodku. Pak písnu. 🙂
andinecka
3. led 2011
@tevi
zítra moooooc štěstí 🙂 🙂
andinecka
3. led 2011
@pampeliska36
prosím tě, odkud ti tu krev brali? Nebylo ti potom špatně?
ty jsi byla domluvená s naší doktorkou?
Já tam jedu koncem ledna.
je mi líto, že to nedopadlo,,,ale máš mrazáčky 🙂 🙂 🙂 🙂 a nemusíš znovu ten kolotoč injekcí :-p
tevi
3. led 2011
@pampeliska36 prosím tě? Jak dlouho jsi čekala na výsledky z krve?
pampeliska36
3. led 2011
@tevi vysledky jsou v 9:30 hod.
drndapetka
3. led 2011
@vodni No spermio manžílek špatný nemá, teda až na morfologii ( 19😵 a na rychlý progresivní spermie (29😵 - to v normě ( podle tabulek ) není. Navíc se mu to střídá podle období - jednou mu vyjde hrozně, po 3 měsících je to zas na přirozené otěhotnění.... =-) Asi ho mít tak špatné nebude, když jsem už 2x přirozeně otěhotněla. A navíc na to, že je kuřák ( byl - doufám) a řidič z povolání, tak děkuju za to co je 😉 Nasadila jsem mu teď i vitamíny, i sobě, tak snad se třeba povede i na potřetí přirozeně a hrošíci zůstanou pěkně v mražáčku na horší časy 😃 I když....s mýma srůstama a pravým neprůchodným vejcovodem je to vlastně o hubu se snažžit přirozeně - hrozí mimoděložní - tak nevím jestli se raději na to nevykašlat, nepokoušet štěstí a nepočkat na ten KET....ale zase na druhou stranu šance, že oplodněné vajíčko půjde tou levou ( dobrou) stranou je 50%, což je dost....tak Ti teď nevím :-N
tevi
4. led 2011
Negativní... Tak zase někdy příště.
Na Unice už asi měli koncem roku splněno... 😞 😢
ivetule
4. led 2011
@tevi tevi ahoj to je mi moc líto. Moc jsem ti držela palečky. Drž se. 😞
ivetule
4. led 2011
@drndapetka co já bych za to dala kdyby manža přestal kouřit. 50% je dost takže velká šance na hrošíky normálně. Moc ti to přeju už jsi si taky vytrpěla taky svý. 🙂
ivetule
4. led 2011
@vodni držím všechno co mám na zítra. Tak co půjdeš na krev nebo přeci jenom počůráš papírek?
Holky já po osmý vyrážím směr unica tak uvidíme jak to vypadá. 😉
nali1
4. led 2011
@vodni Vidím,že jsme na tom stejně,já ještě taky nevěděla jak to dopadne a už přemyšlela,kde seženu penízky na další pokus.Bohužel u nás jsou všechny pokusy plně hrazené,takže půjčka v plné výši. 😞 Ale co už. 🙂
jezulicka
4. led 2011
@tevi ahoj tak to je mi moc líto ach jo...příště už to musí vyjít věřím tomu...drž se holka..
andinecka
4. led 2011
@tevi
ahoj, je mi to moc líto.
drndapetka
4. led 2011
Dobré ranko, tak já zase v práci :-p Sama celý den 😞 Navíc je mi nějak špatně od žaludku 8-(
drndapetka
4. led 2011
@tevi Neházej flintu do žita, podaří se příště 😉 Drž se!
vodni
4. led 2011
Ahoj kočky,
@pampeliska36 😞 kočko, co říct, nabrali ti litry krve, tak ti třeba pozjišťují co ještě podpořit, aby ti poslední samurajové už dorazili kam mají 😉
@tevi 😞 tevinko, máš krásného klučíka, tak neboj, bráška bude, je to jen otázka času 😉
@ivetule díky, pořád nevím, jestli budu čůrat nebo hned pojedu :-p (mám to kousek). Jsem z toho taková rozpolcená 😃 Pampelka sice psala, ať tak dopředu nemyslím, a já to obvykle ani nedělám, ale tentokrát mám od začátku stimulace prostě nějak takové ty pocity jako že ne..., takže mi to vlastně nějak ani nepřijde 😎
vodni
4. led 2011
@drndapetka čau ségra, včera jsem viděla něco, co jsem ti v rámci motivace málem hned objednala 😃, ale měli vyprodáno :-p
http://www.kuchyne-domacnost.cz/detska-souprava...
carunicabrno
4. led 2011
Aktualizace tabulky.
jezulicka
4. led 2011
@vodni ahojky tak zítra ti budu moc držet pěstí at už ti to vyjde už ted musí..at nás tu už konečně přibývá...budu na tebe myslet... 😉
jezulicka
4. led 2011
@drndapetka ahojky píšeš špatně od žaludku?a nejsi náhodou těhu??, 🙂
vodni
4. led 2011
@jezulicka díky, no život je boj, takže uvidíme 😉
jezulicka
4. led 2011
@vodni a co budeš testit testíkem moči nebo jdeš rovnou na krev??
jezulicka
4. led 2011
@vodni a jak se jinak cítíš?MÁŠ NĚJAKÉ CHUTĚ?vidíš nějaké změny?? 😉
vodni
4. led 2011
@jezulicka cítím se naprosto netěhotně, narozdíl od minula nemám vůůůůbec nic (žádné pálení žáhy, žádné chutě, žádné dloubání...), takže tak... :-p Zítřek jak jsem psala pořád ještě nevím, vzhledem k tomu, že s tím moc nepočítám čůrat možná půjdu 😃 😃 😃 a kdyby snad přece jen, tak hned ráno i zajdu na krev...

Začni psát odpověď...

Odešli