CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
6. led 2011

@croyance Ahoj a vítej! Máme tu zásadu hlavně se podporovat a odvahu si vzájemně dodávat co to jde, takže jsi vítána 😉
Jestli chceš hned přidat do tabulky na https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ tak mi napiš, kolikáté IVF, zda první a v jaké fázi 😉

croyance
6. led 2011

@mufinka0 🙂 Moc děkuji, jsem na začátku, takže tak trochu zmatená, nervózní přitom s nadějí, že už se to po letech někam hne 😉

lenceslava
6. led 2011

@vodni ajo,no stejně to ted zjistím,jsem objednaná na to endo,ale když jsme se bavili s prímou při auditu tak mi přímo řekl že na pokus ty moje hodnoty nemají takový vliv ale při těhu už bych třeba musela něco brát,no každopádně uvidíme uvidíme. No a když jsem četla ten protokol z celého pokusu tak tam psali i něco o kvalitě vajuch a asi nšechny nebili úplně ok.Měla jsem jich 11 z toho 7 použitelných,jsem zvědavá jestli se dostanu i na vyšší číslo ,při prvním 7,při druhém taky.Ted přemýšlím jestli mám jít rovnou na laparoskopii nebo zkusit hystereskopii? @mufinka0 a blbě mi nebude mám výborné kvalitní vínko. 😉

vodni
6. led 2011

@croyance tak jsme na tom byly na začátku všechny 😉 halvní je se odhodlat a jít do toho, pak už to je jen o tom vydržet čekat - na píchání, na test, na ultrazvuk atd. atd. Pokud budeš cokoliv potřebovat, každá ti tu ráda poradíme nebo si jen tak popovídáme 😉

croyance
6. led 2011

@vodni 🙂 taky moc děkuji a tobě potichoučku gratuluji, měla jsem obrovskou radost, že se ti // ukázaly - moc držím pěsti 😵

lenceslava
6. led 2011

@mufinka0 no jo jenže já vůbec neví jakou dietu nasadit. On se nepřežírá ani nejí nejak nezdravě. a le je pravda že za těch 5 let co jsem spolu jsme přibrali oba dva.Já fakt nevím,přemýšlím že zítra asi pojedu s ním a zeptám se té mudry.Jinak u nás bude další pokus zase v létě.

mufinka0
6. led 2011

@lenceslava Běž na laparoskopii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hysteroskopií se ti podívají jen do dělohy, ale při laparce budeš o svým břichu vědět mnohem víc 🙂 Třebas i průchodnost vejcovodu, jak vypadají vaječníky atd. Já jsem to taky před rokem a půl zvažovala a 3 doktoři mi doporučovali laparku,..ono i při ní se dívají do dělohy, takže budeš mít jakoby "2v1". není to nic hroznýho 😉

mufinka0
6. led 2011

@lenceslava jj,..předpokládám, že ty mu vaříš, tak by asi bylo dobrý vědět co a jak 🙂
V létě?? Přesně po roce, co? 🙂

mufinka0
6. led 2011

@croyance jj,..to určitě 🙂 Pokud narazíš na jistého dr. F., tak už nebudeš chtít k nikomu jinému 😉 Věřím, že každému se to přání splní,..dneska už je medicína hooodně daleko 🙂 😉

lenceslava
6. led 2011

@croyance Vítej. Věz že tak jako ty ted jsme na tom byli všechny a myslím že všechny se tu držíme hesla naděje umírá poslední. 😀

vodni
6. led 2011

@croyance díky taky 😵 jsem zatím hooodně opatrná, ale každý den beru jako úspěch, ať se vyvine cokoliv jakkoliv 😉

mufinka0
6. led 2011

@vodni Včera jsem si kupovala rifle,..no...vzala jsem si do kabinky 2 velikosti. Nejdřív zkouším tu mou (38) a dobrý, padli mi jako ulitý,..a pak vezmu tu druhou (40) a přemýšlím,...nemám si vzít ty větší?? Cokdyž budu těhotná,..to ty menší po čase neoblíknu. Pak jsem si řekla, že jsem uplně pitomá a že kdybych tak měla uvažovat, tak mám doma fůru velkých hader až "to" jednou přijde... pak si půjdu s chutí nakoupit i o 2 čísla větší věci 😅 😀 😀 😀

lenceslava
6. led 2011

@mufinka0 všechno jj. No príma mi taky říkal že pokud zjistí nějaký problém tak při laparce ho zrovna vyřeší. Já ví že laparka nic není brali mi při ní levý vejcovod při tom mimoděložním takže už vím vocode 😀 No vařím vařím a papáme papáme a málo se hýbeme. A ano další pokus chci opět po roce.

croyance
6. led 2011

@mufinka0 🙂 na dr.F jsem narazila právě ve středu, ale zrovna moc jsme si toho neřekli, bylo to hrozně rychlé. začátek stimulace 🙂 ultrazvuk a ten nepříjemný průzkum 😅 pak jsem byla ráda, že dýchám 😅 tak jsem mu jen poděkovala 😅 a šli jsme 😀 . Ale určitě to je sympaťák, minule jsem byla u dr.G. a taky byl fajn

vodni
6. led 2011

@mufinka0 ale to je dobré znamení, že už takhle přemášlíš, je vidět, že už jsi připravená jít do dalšího boje 😉 Já momentálně neobleču žádné rifle 😝 Po těch stimulkách mi zůstalo břicho tak nějak nafouklý. Ne že bych nějak přibrala (kilečko nebo dvě teda jo, ale to jen že se spíš šetřím 😉) Vůbec nechápu, kde lidi rifle kupujou, já když přijdu do kšeftu, zeptám se, která je vaše největší velikost, a jen první pohled mi stačí k tomu, že jdu jinam, resp. úplně pryč... A to faaaakt nejsem "tlustá", prostě normální ženská s bójkovitou figurou 😝

vodni
6. led 2011

@croyance já jsem spokojená nakonec se všemi doktory. už jsem si je (tedy kromě pana profesora) vyzkoušela všechny 😀 Každý je teda trochu jiný 😉

mufinka0
6. led 2011

@vodni 🙂 Připravená,..to asi ještě ne. Ještě si nedovedu přestavit, že stimuluju (ikdyž jen minimálně) na KET 😝 Ale půjdu asi v dubnu 🙂 Ten měsíc mám ráda 🙂
No,..já když kupuju rifle (ve Vaňkuli, nebo Olympii), tak taky čubrním na ty velikosti,..26,27,28...ty krávo, copak takhle může nějaká vypadat?? 😲 😲 😀 😀 😀 😀 Já teda nejsem hubená,..prostě jak říká manžel "tak akorát". Hele, břicho mi taky zůstalo takový nějaký větší 😖 😖 😖 Štve mě, že to jde vidět,..mám nahoře asi 3 kila od začátku těch stimulek, což je asi 3/4 roku. A zrovna všechno je v tom břichu 😖 😖 A taky se nehýbu, však mám sedavý zaměstnáíní, tak co bych chtěla. 😀

jezulicka
6. led 2011

@vodni tak si vás tu čtu tak já na p.profesora měla štěsí hned první posezení bylo s ním byl perfektí odcházeli jsme usměvaví jak nikdy jindy...ten je výborný..

mufinka0
6. led 2011

@croyance 🙂 jj,..gynekologické vyšetření není takové, na které by se každá z nás přímo těšila, ale ber to tak, že je to pro dobrou věc a konečně se dočkáš svého vytouženého miminka 🙂 Jinak to hold nejde 😉 😉 Všechno bude v pořádku, uvidíš. 😵 😵 😵

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 ahojky...tak už čtu že s epřipravuješ a jseš připravená na další pokus to je dobře...už at jste tu holky všechny těhu a máme o čem klábosit tedy o mimi--.. 😀

croyance
6. led 2011

Holky ještě jsem se chtěla zeptat, psaly jste, že se začíná píchat Puregon asi 150 až 200 UI a já mám hned od začátku píchat 250 😲 přitom mi neříkali, že mám někde nějaký problém 😢 asi začínám plašit 😠

mufinka0
6. led 2011

@lenceslava jj,..mi něco povídej,..já taky sedím, papám a nehýbu se. 😒 A hlavně jak mám nějakou volnou chvilku a nedej bože se začnu nudit, tak vytahuju oplatky, či něco takovýho a už to do sebe rvu... S nudou na mě přichází chutě a hlad. ☹ Před Vánocemi jsem v práci cca měsíc nevěděla kde mi hlava stojí a víš co?? 2,5 kila bylo dole,...ovšem....přes svátky jsou na svým místě... 😝 😝 😝 Ne a ne se semnou rozloučit napořád. Asi se jim u mě líbí.. 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka Ahojky 😀 😀 😀 Zatím jsem jen u toho přemýšlení... 🙂 Realizace zůstává až na to jaro 🙂 A jak je Tobě??? Hematom už zmizel??

jezulicka
6. led 2011

😝 @mufinka0 ale holky neřeš to až budete těhu tak pak vám to bude naskakovat že nebudete ani stíhat to hlídat..
těšte se... 😝

mufinka0
6. led 2011

@croyance nééé neboj! Já měla taky všechno o.k. a začala jsem na dávce 300, ale jak se to všechno vyvíjelo dobře, tak mi ji po 3 dnech snížili na 200 a měla jsem super úrodu 🙂 19 folíků a z toho dobrých 17 vajíček .-) Z jednoho vaječníku 😉 Oni vědí co dělají, neboj 🙂 Budou Tě sledovat. Každá to hold máme jinak!

vodni
6. led 2011

@croyance Neplaš, to je individuální podle hladiny hormonů - já třeba píchala 350, jednou dokonce až 370 😝

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka néé, to já neřeším!!! Ikdyž jak to pak budu shazovat:??? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 je mi dobře,ale hematom ještě úplně nezmizel , ale už je mnohem menší a jen slabě vytéká, už je to slabé, ale ono to trvá prý déle...jedna známá ho měla až do 18tt a druhá do 20tt..takže děs..už mě to taky nebaví..
furet musím ležet nic nedělat...být v klidu...uvidím příští týden na utz jak bude a třeba už budu moc aspon na chvilku ven..... 😲

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 to já taky nevím jak shodím pak ten metrák.... 😀

vodni
6. led 2011

@jezulicka a co teprvá já 😝 Na metrák se stopro dostanu 😝 Ale co, je mi to fuk 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru