CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
6. led 2011

@vodni to asi všichni díky těm hormonům nedá se to hold ovlivnit...

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka 😒 😒 Hmm,..to je mi líto. Ale pokud slábne, tak neboj, bude to o.k. 🙂 Miminko ti to pak všechno vynahradí 😉 😉 😉
Jsi statečná,..si říkám jestli bych já to vydržela,..ale asi bych uvažovala jinak na Tvém místě 🙂 Kdy budeš vědět co čekáte???

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 možná příští týden pokud bude nějak dobře otočen tak uvidíme.... 😉

vodni
6. led 2011

@jezulicka juj, to jsem zvědavá 😉

jezulicka
6. led 2011

@vodni no to mi taky..

mufinka0
6. led 2011

Holky ještě se vás chci zeptat,...bývalo vám při MS i špatně od žaludku??? Já poslední 2 měsíce trpím... Sice mi MS došla vždycky přesně na den, ale je mi první 1-2 dny nějak zle na zvracení. To jsem dřív nemívala. 😕 😕 A celkem jsem nějaká malátná,..motá se mi občas hlava..a jakobych nebyla vůbec ve své kůži.

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka 😀 No,..podle toho pózování co máš ve fotoblogu to tipuju na holčičku 😉 😀 😀 😀 😀 Ale jinak samozřejmě nevííím... 😵 To já jen tak..

lenceslava
6. led 2011

@croyance tož holka to neví ja ti na tu dávku přišli,já měla při první pokusu 150 j a reagovala jsem hůř tak mi podruhé dali automaticky 250 a navíc jsem neměla dipherelin.

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 to už mně řeklo více lidí i podle obličeje jak mě znali a jak jsem ted...tak uvidíme...jinak s tou ms mně bývalo taky ty 2dny špatně,zvracela jsem, malátná jsem byla,to znám....bývá to často... 😲

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka ach joo,..já jsem to dřív nemívala víš. Proto mě to zaskočilo. Ale asi mám ještě v těle trošku poházený hormony po 2 IVF. To bude nejspíš ono. 😒 Sakra, ale mít to každý měsíc, to bych nechtěla... 😝

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 no oni říkají že po porodu to přejde tak uvidíme..

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka jéé,..to já vůbec nevím,..já jen tak vtipkovala, ohledně toho pózování jak píšeš u té fotečky 🙂 Ať je to co je to, tak hlavně ať je to miminko zdravé. 😉

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 no však jasně...hlavně at je zdravéééé....

misha83
6. led 2011

@ami33 Já si taky koupila už hotové dezinfekční polštářky a bylo to fajn.

vodni
6. led 2011

@misha83 Miško, a ve které fázi jsi teď ty? Před OPU nebo u v čekárně na //?

ami33
6. led 2011

@croyance ahoj, vítej mezi náma, já jsem tu taky pár dní teprv a holky mi moc pomáhají a radí a hlavně opadají ty obavy a začínám se na to i docela těšit.

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka ale přece jen,..máte nějaké přání??? Chlapeček, nebo holčička?? 🙂

vodni
6. led 2011

@ami33 😀 😀 😀 já se taky těšila, a pak mezi IVF jsem se už nemohla dočkat, až začnu píchat, jako feťák 😝

lenceslava
6. led 2011

@jezulicka moje ségra když čekala první bejby měla taky hematom,a musela být pořád v nemo,ale z ní to kolikrát opravdu teklo. pořád ležela,nohy hore. Ale to není v žádném případě tvůj případ. Tobě se pěkně vstřebá a budeš si v klidečku těhu užívat

ami33
6. led 2011

@croyance tak to jsme se minuli trochu, já byla na začátek stimulace v úterý, tak to vypadá, že to pojedem zaráz 🙂

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 máme přání já holčičku manžel chlapečka... 😀

mufinka0
6. led 2011

@jezulicka 😀 😀 😀 😀 😀 No tak to se vám vyplní tak i tak 😀 Hele, tak první bude třeba holka a pak na druhej pokus dáte kluka 😉 😉 😉 😉

misha83
6. led 2011

@vodni Ahojky, můžu se taky přidat do té tabulky? Abych to shrnula, tak u nás to byl
1. pokus - stornován pro nereagující vaječníky na stimulaci,
2. pokus - i při koňských (nebo kravských 🙂 ) dávkách pouze dva folikuly schopné punkce a navíc s nekvalitními vajíčky. Transferováno, ale bezúspěšně, komplikace při transferu i vyšetřeních kvůli zúženému děložnímu hrdlu.
3. pokus - v tuto chvíli beru Divinu a čeká nás pokus s dárkyní, moje vaječníky jsou prostě kaput ☹ . Ještě před tím podstoupím rozšíření děložního hrdla. Příští pátek mě čeká UTZ, zda divina zabírá.

jezulicka
6. led 2011

@lenceslava tak já už ho mám úplně minimální to co bylo už je pryč...to nejhorší je za mnou......ted už je to jen slabé špinění a věřím že to skončí...ale já jen ležím odpočívám ono nejhorší je to do toho 12tt tam je to hodně nebezpečné...

lenceslava
6. led 2011

@jezulicka jj jak říkáš. radši být ze začátku opatrná a pak si užívat.

vodni
6. led 2011

@misha83 Juj, tak to držím moc pěsti!!!!! Já taky mám slabou reakci při těch supradávkách, max. ze mě dostali 3 vajíčka... Naštěstí mě ale minula radost s děložním hrdlem... Moc ti přeju, ať to tentokrát vyjde!!!!!!!! Jendou se to povede všem, opravdu, to je jasná věc 😎
Do tabulky v mžiku přidám 😉

ami33
6. led 2011

@vodni ty největší obavy mě opustili a to díky vám tady...nevíš co se dělá za zákrok na začátku stimulace? mě prošťouchávali cestu prej jako aby to bylo nachystaný na transfer,ale nikde jsem o tom nic nečetla, tak jestli se to dělá běžně nebo co to vlastně bylo.

jezulicka
6. led 2011

@mufinka0 no snad to ještě někdy pak vyjde...

lenceslava
6. led 2011

@ami33 mě to poprvé dokonce dělavi v narkoze protože jsem jaksi nešla proštouchnout. a ted podruhé to šlo ale i tak jsem trpěla.

jezulicka
6. led 2011

@lenceslava tak to určitě..vydržet na začátku a pak bude klid...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru