CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
8. led 2011

@ivetule kuryruj se!!!!!!!!!! abys byla na to nove mimi FIT 😉 🙂

pampeliska36
8. led 2011

@vodni s riflama ani nemluv... to je vzdycky na posr... moje kamoska to v tehu vyresila tak, ze si nakoupila takove ty bavlnene pasy na brisko a nosila ty svoje rifle rozepnute a pres to ten pas a vypadalo to uplne super!!! takze zadne starosti 😉

vodni
8. led 2011

@ivetule Ahoj Ivetko, správně, měla jsem jen nějaký oblbovák do žíly, ale bez uspání. Dělají to ale jen u menšího počtu punktovaných folikulů, protože u více by to asi bylo náročné, přece jen, když je těch píchanců víc, tak už to asi bolet může.. Nevím.
Já celkem dobře snáším bolest, a punktovaly se 3, takže u mě to bylo naprosto v pohodě. Prostě pan doktor řekl: teď to píchne a ono to trochu uvnitř píchlo. "Bolest" byla srovnatelná se zapíchnutím injekce do břicha, ale cítíš to uvnitř, něco jako při cytologii, ale ne takové to "šimrání" (já tak aspoň cytologii vnímám 😝), ale prostě krátké píchnutí. Pak to tak trochu pípalo (asi to odsávání) a pak pan doktor zase řekl: teď jdem na další... Bylo to strašně rychlý. Blbý bylo, že na dospávacím pokoji jsem se pak nudila, bohužel jsem (asi kvůli tomu oblbováku) stejně nemohla jít domů dřív...

vodni
8. led 2011

@pampeliska36 @ivetule jj, je fakt, že mě po OPU nikdy břicho nebolí, jen mírně, protože úlovek je vždy jen symbolický 😉 Ani jsem nikdy nekrvácela

vodni
8. led 2011

@pampeliska36 no jo, jenže moje staré rifle mají už záplatu v rozkroku 😅 a taky už je nějakou dobu rozeplé nosím 😀 Nemyslela jsem zatím ani na těhu, ale prostě urgentně rifle potřebuju 😝 Už po první stimulce mi břicho tak nějak naskočilo a pořád ho tak mám 😖 takže to řeším vlastně sukněma, který vlastně letost nosím snad pořád 😝 ale přece jen bych teď raději něco teplejšího 😉

vermach
8. led 2011

holky prosim vas dnes me kopla zasuvka,muze to neco znamenat pro plod?

vodni
8. led 2011

@vermach to snad ne 😕 😕 😕 ale fakt nevím ☹

ivetule
8. led 2011

@vodni když jsem byla na posledním UTZ tak mi dr.F říkal,že zkouší nějakou novinku aby nemuseli uspávat,že s tím byli problémy podle popisu to bude asi to co dávali tobě tak jsem zvědavá jaký to bude. A hlavně kolik jich teda bude. Ted na tři dny mi dali už jenom HCG aby mi to trošku zpomalili a aby se hlavně další nedělali. Aby mi prý neublížili. Tak jsem na to zvědavá jak tendle pokus dopadne. 🙂 A jak se cítíš? Už něco pozoruješ? Já jsem měla akorát,že jsem byla víc unavená.

ivetule
8. led 2011

@andinecka můžeš mi říct jak jsi si píchala agoluktin sama? Jde to? Mám docela problémy abych tady po celou dobu někoho měla. Má přijet babička,ale nechce se mi furt někoho otravovat. 🙂

andinecka
8. led 2011

@ivetule
ahoj,
tak tak dobrá teda nejsem. Já jsem psala, že mi agouš píchala sestřička zdravuška.
já měla dokonce dvě, jednu na všední den a tu druhou na víkend. Obě k nám chodily, udělala jsem jim keramický kočky dle jejich přání 🙂 🙂
Stejně jsem to s ním vydržela jen do testování, protože pak jsem na něj měla reakci a vypadalo to jako pásovej opar.

Nemáš nikoho v okolí ?????- mě dokonce nabídla i sestra od mé praktické, že by mě to píchla v ordinaci.

naši to odmítli a od přítele jsem to zase nechtěla já ☹ ☹ ☹

andinecka
8. led 2011

@ivetule
já když předtím viděla jehlu, tak děs.
Takže klobouk dolů před všema holkama, co všechno vydrží.

ivetule
8. led 2011

@andinecka tak to jsem špatně pochopila. Tak budu otravovat švagrovou. Nedá se nic dělat a aspon víkendy doufám bude manža na píchání. 😅 Mě naštěstí jehla nic nedělá. Co bysme neudělali pro ty malí miminka co?

vodni
9. led 2011

Ahoj kočky, nějak mi to tady dneska pořád vypadává 😖
@ivetule zatím cítím pořád to samé, mírné bolení bříška, vemi časté návštěvy WC, taky se mi objevil trochu výtok, občas mě pobolívají prsa (ale tak jaksi divně 😅), sem tam žáha... Ale testovací čára je dnes silnější než kontrolní 😵 😵 😵
Já jsem u prvního IVF taky chodila k praktické, píchala mi to sestra a o víkendu jsem byla domluvená na unice. Ríkali mi, že když by byl s pícháním problém, tak je dobré ho nechat aspoň týden a pak už je možné vyměnit za utrogestan, tak zkus domluvit aspoň ten týden...
Ty jo, při malém počtu asi bez uspání brnkačka (fakt mi to přišlo naprosto v pohodě), ale když jsem byla na OPU, tak na pokoji byly dvě kočky, obě měly kolem 20 folikulů-vajíček, a ty teda uspávali.

jezulicka
9. led 2011

ahojte holky všechny vás zdravím a přeji hezký zbytek neděle.. 🙂
jinak vodní-gratulka je to už jistý už máš silnější testovací než kontrolní tak paráda... 😀

ivetule
9. led 2011

@vodni test krása to už silnějsí být nemůže. Jen tak dál. 😅 Nechám se překvapit jak to teda udělají. 😉 Nechám to na nich a uvidíme.

ivetule
9. led 2011

@jezulicka ahojky krása už 16tt. To to krásně letí. 🙂

jezulicka
9. led 2011

@ivetule ahojky no mně swe to táhne tím jak jsem doma a nemůžu moc chodit tak se to táhne...
tobě držm pěstíky na zítra at ti to co nejlépe dopadne... 🙂

vodni
9. led 2011

@ivetule 😵 Na OPU jdeš zítra, že? V kolik? Ať vím, kdy na tebe mám myslet 😉

vodni
9. led 2011

@jezulicka to věřím, nedovedu si moc představit být pořád doma, i když ... já můžu z domu i pracovat, takže jde o to přinutit se u toho komplu dělat opravdu práci 😝

jezulicka
9. led 2011

@vodni no to máš výhodu, že můžeš pracovat z domu...kdybych to mohla bylo by lepši...ale v mém stavu asi ne...

jezulicka
9. led 2011

@vodni ale třeba už ve středu jdu na poradnu tak třeba mi dovolí denně aspon 20minut procházku kolem baráku..uvidím...

jezulicka
9. led 2011

@vodni a jak se jinak cítíš?máš už na něco chutě?už se to mění? 🙂

vodni
9. led 2011

@jezulicka Cítím se úplně normálně, jen mě teď otravuje ten bílý výtok... Vždycky letím na wc kontrolovat jestli neteče něco jinýho... 😅 Chutě naprosto nic 😝 jen se občas v noci vzbudím hladem 😀 (a to jím normálně 😕 ), nevím, jestli to s tím souvisí 😅

vodni
9. led 2011

hm, když jsme u toho jídla, jdu dodělat oběd, pa!

andinecka
9. led 2011

@jezulicka
ahoj, jak se máš?
Já se za chvíli chystám ven, ale je pěkně hnusně, mlha a cosi padá.
takový ospalý počasí.

Jinak už jen 10 dní a jedu na ultr. Už aby to bylo.

vodni
9. led 2011

@andinecka jj, už jen 10 dní, taky tak 😉 A taky už aby to bylo 😉

andinecka
9. led 2011

@vodni
těch 10 dní je tak dlouhejch ☹ ☹ ☹
já budu tak napnutá, až tam budeš 🙂 🙂 , já snad ani neodjedu 😀 😀

jinak opět šílím z utrošu - mám či nemám ho postupně vysazovat 😝 😝 chtělo by to Chocholouška 😀 😀 😀

vodni
9. led 2011

@andinecka prosimtě, co zase s utrošem??? 😕 Vždyť už jsi to nějak zkonzultovala, ne?

andinecka
9. led 2011

@vodni
no on se vaginálně bere jen do 12tt , ale baštit se dá ještě dlouhoooooooooooooo 😝 😝

Já bych byla ráda, abych ho už v době, kdy jdu na ult - měla vysazenýho

Navíc jsem si dnes ráno spletla euthyrox a listovku, po euth se nemá jest a já v domnění, že mám listovku se nacpala. Mě fakt z toho, že jsem doma už hrabe.

andinecka
9. led 2011

@vodni
Jinak ti přeju příjemný zítřejší vstávání a ať to v práci v klídku zvládneš. 😝 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru