CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lilllu
11. led 2011

@vodni ahoj Vodni, no meli jsme termin na 23.7. a od vcerejska na 14.7. i presto ze OPU ma odpovidat tomu prvnimu...No nevim, ja tomu nerozumim, ale at na nej koukal, jak na nej koukal, tak rikal, ze je o 9 dni starsi nez by mel byt 😲
Jinak gratuluju k malymu vodnickovi a drzim palce 🙂

vodni
11. led 2011

@lilllu je to zvláštní, ale víš co, ono je to jedno, hlavně že je v bříšku a že je v pořádku 😵 a tak to bude až do toho 14.7. 😉
Díky za vodníčka, snad se mu tam daří dobře, dnes jsem zvládla odolat testování 😝

vodni
11. led 2011

@ivetule Ivetko, tak jak? Je všechno v pořádku?

raduza2
11. led 2011

ahojky kočenky ,
tak nakukuju jak to zvládla Ivetka s takovým počtem

vodni
11. led 2011

@raduza2 asi chudinka odpočívá, muselo to být náročný...

vodni
11. led 2011

jej už je 7, musím jít dělat večeři, nakouknu zase zítra z práce 😉

misha83
11. led 2011

@vodni Jj, já vím, taky jsem brala Prednison. Já ten wobenzym beru mezi pokusy, to mi byl naopak doporučen. A to hlavně proto, že trpím ná záněty močáku a to teď nemůžu riskovat. Dr. v klinice říkal, že to je dobře, že to beru. A právě jakmile se dozvím, že se zahajuje hledání dárkyně, tak chci začít brát ten Femibion.

ivetule
12. led 2011

@vodni
@raduza2 ahoj holky. Omlouvám se, že jsem se včera neozvala,ale měla jsem toho plný kecky. ☹
Byl tam hroznej nával. Všechny pokoje obsazený. Domů nás pouštěli až po jedný hodině.
Tak mi odebrali 26 folikulů. Dneska si budu volat jak dopadlo oplození a kolik jich máme. ET vypadá že bude v neděli.
A přeci jenom mě uspali. Měli tam nějaký zmatky. Těm holkám co leželi se mnou na pokoji tak to dělali jenom stím oblbovákem,ale mě dali narkozu. 🙂 Ale dneska je to o hodně lepší. Včera jsem nemohla pomalu chodit.

ivetule
12. led 2011

@vodni teda klobouk dolů ty jsi vydržela nepočůrat papírek? Hlavně moc nepracuj a šetři se. 🙂

ivetule
12. led 2011

@ami33 tak co už ta mrcha si dala říct?

ami33
12. led 2011

@ivetule ahoj, jo už sem se dočkala...včera večer, musím volat na Uniku, sem zvědavá jestli budou brát 1DC včera nebo až dnes...uvidíme....tobě gratulka k takové úrodě, hlavně se opatruj. S tím oblbovákem při OPU .. co říkaly ty holky? citily něco?

ami33
12. led 2011

Tak holky...zítra začínám píchat Puregon..už je to tady....první utz 19.1. tak sem zvědavá kolik se mi toho urodí. 🙂

misha83
12. led 2011

@ivetule Gratuluji ke krásné úrodě🙂 a držím pěsti ať se dnes dozvíš jen samé dobré zprávy.

misha83
12. led 2011

@ami33 Hodně štěstí🙂.

ivetule
12. led 2011

Tak jsem si volala do Unici a máme zatím 14 vajíček. Vyvíjí se to prý tak jak má. Tak zase zítra. 🙂

ivetule
12. led 2011

@ami33 praj se to dá vydržet,ale na konci to prý bylo nejhorší. Tak sláva gratulka k začátku. 🙂

ivetule
12. led 2011

@misha83 děkuju moc tak hlavně at se drží a hlavně potom u mě. 🙂

ami33
12. led 2011

@ivetule No to je krása, takový numero. Ať se drží vajucha. Já nevím proč nás tak týrají, já chci narkózu. 😒

ami33
12. led 2011

@misha83 Díky, díky...bude potřeba 😉

andinecka
12. led 2011

@ami33
vidím, že toho 19.1. se nás tam sejde hodně.
V kolik hod tam máš být,

croyance
12. led 2011

Ahoj holky, tak jedu podle plánu, dnes jsem volala do Unicy zítra první Puregon a 19. první ultrazvuk, takže @ami33 jedeme naprosto stejně 😉

andinecka
12. led 2011

@ivetule
jsi statečná.
Gratuluji k tak velkýmu počtu vajuch.

andinecka
12. led 2011

@croyance
jééé, další človíčk na 19.
super.
Ať Vám ta 19 přinese štěstí

croyance
12. led 2011

@ivetule gratuluji k tolika vajíčkům a držím pěsti ať jsou zítra zase dobré zprávičky 😉

ami33
12. led 2011

@andinecka Ahoj, já ten první utz nemám na Unice, mám tu jedno jejich detašované pracoviště 20 km, tak na to jedno utz nemusím cestovat.

croyance
12. led 2011

@andinecka 🙂 moc děkujeme 🙂

vodni
12. led 2011

@ivetule Gratulujíííí!!!!!!!!!!!!!!!!

vodni
12. led 2011

@ami33 Ahoj, já jsem bez toho uspání neměla problémy naprosto žádné, žádná bolest se nekonala, ale měla jsem jen 3 folikuly. Ale i tak mi říkaly, že kdybych chtěla uspat, že si mám říct..., není to nejspíš problém 😉

croyance
12. led 2011

Holky, chci se zeptat jestli můžu Paralen nebo něco takového, zapomněla jsem se zeptat a něco na mě leze 😒

vodni
12. led 2011

@croyance jj, paralen se může. Při stimulce, po OPU mi říkali, že není problém ani s ibalginem apod., jen po ET se nesmí už nic jiného než ten paralen

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru