CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
14. led 2011

@mufinka0 přeju taky krásný víkend 🙂

jimmy1
15. led 2011

Ahojte holky 🙂
dělala jsem trochu pořádek v jedné kuchyňové skříni a objevila jsem tam poklady, který už neupotřebíme, tak je nabízím ZDARMA k poslání, kdo byste měl zájem 😉
všechno jsou to origoš zabalené nenačaté věci

1) Calibrum Mami 60 tablet (expirace 31.5.2011)
2) Megafyt Čaj z listů maliníku 20 nálevových sáčků (expirace 17.7.2011)
3) Nutrilon 1 (od narození) 300g (expirace 4.8.2011)
4) Nutrilon 2 (od ukončeného 6. měsíce) 300g (expirace 1.9.2012)

Neváhejte a pište, ať to zbytečně nevyhodím 😉

olsva
15. led 2011

Ahoj,
chystám se s přítelem do Unica, jelikož se nám nedaří normálně otěhotnět. Zatím mám pouze zjištěnu anovulaci.
Můžete mi prosím některá napsat svoje zkušenosti s clinikou, také vůbec nemám ponětí o cenách za umělé oplodnění, moc prosím o radu, zkušenost.
Moc moc všem ochotným děkuji.

lucifirek
15. led 2011

@olsva my máme zkušenosti dobré a důkazem je toho ten náš prcek. Myslím,že holky tu mají stránky unicy,kde jsou i ceníky.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/
A holky ti tu určitě poradí. Já už jsem ted rok mimo,tak nevím novinky. 😉
Jinak držím palečky,at se brzy dočkáte vysněného miminka,-nek

vodni
16. led 2011

@olsva Ahoj, my tu máme zkušenosti dobré a jsme spokojené 😉 Lucifirek ti dávala odkaz, kam dáváme své postřehy, kdybys potřebovala cokoliv, ptej se 😉 Je tam ceník nastandardních výkonů, ale ještě platíš doplatky za léky (to jsem tam nedávala, protože se to pořád mění...) . Takže celková částka se liší podle toho, jestli pát chce nebo musí mít nadstandardní výkony (např. při špatném spermiogramu je ICSI nutnost), a pak taky podle toho, jak žena reaguje na stimulaci - pojišťovny totiž proplácí jen určitý počet jednotek, do kterého se většina vejde, ale některé exempláře ne (např. musí mít vyšší dávky po celou dobu stimulace nebo se stimulka třeba i o pár dnů protahuje). V průměru by se ale dalo myslím říct, že s nadstandardními výkony je cena tak mírně nad 20tis (to je můj odhad, já jsem ten exemplář, co platí více (takže jsem měla každý pokus kolem 30tis)

vodni
16. led 2011

A jinak kočky ahoj, včera jsem měla odpočinkový den, takže jsem kompl ani nezapla 😝
@ivetule Teď už máš miminka u sebe viď 😵 😵 😵 Tak ti přeji příjemnou a hlavně bleskově ubíhající čekárnu 😉

vodni
16. led 2011

@mufinka0 😵 díky za pochvalu testíku, však neboooj, určitě na tebe taky čeká 😉 Já si na něj taky dost dlouho počkala 😝 prostě to chce čas 😉

misha83
16. led 2011

@olsva Ahojky, přesně jak psaly holky, taky jsme spokojení a ty ceny se odvíjí skutečně od použitých metod a množství léků. Já jsem taky exemplář 😀 😀 😀 jak Vodni, takže nás předchozí pokus stál cca 40 tis., teď nás to bude stál cca 45 tis.

misha83
16. led 2011

My včera slavili taťkovu 60-ku, bylo to moc fajn a dnes se flákáme🙂. Na večer jdeme s pár přáteli na návštěvu švagrové a švagra (švagrová je v 9. měsíci), tak se taky těším.

ivetule
16. led 2011

@vodni ahoj tak už máme u sebe dvě blastocysty. Bohužel nám už zamrazili jenom tři. 😉 Ted čekat 14dní a uvidíme. A jak se cítíš ty? Už se ti to blíží. Držím všechno co jde. 🙂

misha83
16. led 2011

@ivetule Držím pěsti ať se hezky drží!

vodni
16. led 2011

@ivetule Ahooooj, blastičky jsou v bříšku, paráda 😉 A ti mražáčci - to je přece tak akorát 😉 Tak se pěkně usaď v čekárně a ať to rychle utíká - kdy máš testovat?

vodni
16. led 2011

@ivetule A jinak, jsem ok, cítím se dobře, nic nového se neobjevilo, vše při starém 😝 Ale značně se začíná stupňovat zvědavost, jak to ve středu dopadne 😀 😎 😝

raduza2
16. led 2011

ahoj kočeny 😉

@ivetule gratulka k blastičkám a přeji aby ti to rychle uběhlo

@vodní a tobě už se blíží utz vid 😉 jestli se nepletu tak 19 ??

vodni
16. led 2011

@raduza2 jj, 19. - už jsem jako na trní 😝

raduza2
16. led 2011

@vodni taky bych byla ,ale vypadá to slibně a taky věřím že to bude dobré

ivetule
16. led 2011

@raduza2
@misha83 holky děkuju moc. Tak se ještě holky musí držet. 😀

misha83
16. led 2011

@vodni Takže už ve středu? To už uteče, paráda!

ivetule
16. led 2011

@vodni ahoooj. Testovat budu 31. 🙂

vodni
16. led 2011

@ivetule určitě se budou držet o sto šest 😉 Posílám pohlazení bříšku a odpočívej 😉

vodni
16. led 2011

@misha83 jj, ve středu, ale začíná se mi to nějak nezvykle táhnout 😝

kveta
16. led 2011

@olsva Ja by som ešte doplnila holky, že si na Unice cením rešpektovanie intimity pacientov... Najlepšia klinika, na akej som bola...

ami33
17. led 2011

Hojte holky,
tak jak čtu všechny se dobře držíme, to mám radost, tento týden to máme samý utz.
Dneska byla pátá dávka Puregonu, už mě sem tam pobolívá břicho,ale nic moc strašnýho.
No snad se tam něco děje...uvidíme ve středu.

jezulicka
17. led 2011

@ivetule ahoj Ivetko moc gratuluji k blastičkám to je super tak a ted čekat budu moc držet pěstíky at se chytnou obě.. 🙂 opatruj se..

evakim
17. led 2011

@ivetule taky moc gratuluji a držím pěsti ať se miminka udrží 🙂

evakim
17. led 2011

@vodni moc ti gratuluji a doufám, že Vám to tentokrát výjde, vypadá to velmi nadějně, užili jste si taky pěkně jak to tak čtu, tak snad do třetice všeho dobrého, doufám, že se taky dočkáme, první krok bude snad ve čtvrtek a to, že dostaneme injekce

vodni
17. led 2011

@ami33 Ahoj, no jo, tento týden to zase pěkně frčí 😉 Hele, to, jestli bolí/nebolí bříško není vždycky směrodatný - je to hodně individuální, někoho bolí, jinýho ne 😉 To víš, že tam folíčci pěkně rostou 😵

vodni
17. led 2011

@evakim Děkuji 😵 Juj, tak to je skvělé, že už tento čtvrtek jdete fasovat 😉 To budeš další na řadě 😉

vodni
17. led 2011

@jezulicka Teda Jezulko, tobě ty týdny tak neuvěřitelně naskakují 😉

jezulicka
17. led 2011

@vodni ahojky to se ti zdá...mně se to táhne...a ty už ve středu se dozvíš zda je tam jeden nebo dva mimi...
už se těším na tvé info..na kolik jdeš? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru