CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. led 2011

@croyance Já ti nějak ani nevím, kdy to přepíšu - až do 12tt budu asi ještě dost opatrná dělat nějaké pozitivní závěry 😅

croyance
18. led 2011

@vodni 🙂 to nevadí, důležitý je výsledek než nějaké psaní 😉 🙂

vodni
18. led 2011

@croyance 😵

ami33
18. led 2011

@croyance @vodni Já jsem zvědává na druhý termín utz. To by už mi měli říct na jistotu ne? kéžby to vyšlo na sobotu...no neděle by taky nebyla špatná.

ami33
18. led 2011

@vodni a když seš u těch závěrů...v rodině jste to už někomu oznamovali? já v tomhle mám taky dilema kdy to kde pak říct...ale jestli budu stejně muset zůstat doma, tak jak to budou vědět v práci to můžu říct rovnou všem.

jezulicka
18. led 2011

@ami33 ahojky tak to tady čtu o čem si píšete a jen k tomu kdy to říct rodině a okolí?já to vše řekla až tento týden až jsem začala 5 měsíc...čekala jsem co nejdéle...ale je to na každým...i v práci jsem to řekla až minulý týden... 😀

vodni
18. led 2011

@ami33 ne ne, nikdo o našich pokusech neví, takže rodině budu oznamovat až tak po tom 12tt (pokud to půjde), až to bude přece jen jistější. Naši rodiče už jsou starší, takže v případě nějakého zklamání by to nenesli dobře...
Já mám výhodu, že občas pracuji z domu, takže to zase tak podezřelé nebude. A v práci to taky nehodlám oznamovat dříve než úplně nejpozději co to půjde 😉

ami33
18. led 2011

@jezulicka ahoj...no to mě přijde dost pozdě vzhledem k tomu že v rodině to ví snad všichni , že tohle podstupujeme,. neví přesně kdy co,ale na jaře by se už asi ptali. A to chodíš pořád do práce?

vodni
18. led 2011

@jezulicka Přesně tak, co nejdéle, ideálně bych chtěla počkat až po všech možných vyšetřeních (vč. amnia), ale uvidíme jak to všechno dopadne...

vodni
18. led 2011

@ami33 My jsme právě nechtěli, aby o tom někdo věděl 😔

vodni
18. led 2011

@ami33 ten druhý ultrazvuk je celkem přesně načasovaný - píchá se další tři dny, tj. na první jdeš teď ve středu, takže na druhý půjdeš v sobotu 😉

ami33
18. led 2011

@vodni no tak my bysme to neutajili kvůli tomu dojíždění, jezdíme do Olmika k našim a ráno abysme vyrazili do Brna, takže to ani nešlo to tajit a na druhý straně to prostě ví taky, ale víc se s něma o tom nebavím , protože tchýně je sice skvělá , ale moc ukecaná.

ami33
18. led 2011

@vodni no sobota by byla skvělá, snaad nebudou folíci potřebovat víc času, dneska musím ještě na netu nastudovat ty injekce, v té ordinaci je toho na mě hodně a to tak nevnímám.

jezulicka
18. led 2011

@ami33 no tak naše rodina i v práci nic nevěděli co podstupujeme nikomu jsme to neříkali jenom rodiče to je jasné...
a do práce nechodím mám to rizikové..ale prostě jsem měla nemocenskou a hotovo..

ivetule
18. led 2011

@vodni ahoj odpočívám v rámci možností a hlavně mám tu mámu takže je to super. Budou odjíždět až příští týden. Zítra ti držím palečky a co jenom palečky všechno co jde aby si viděla krásný srdíčko nebo srdíčka. Jde s tebou manža? Bohužel můj se mnou u Mildy nemohl být a bylo mi to moc líto. 😉

jezulicka
18. led 2011

@ivetule ahojky a jak se jinak cítíš? 😉

vodni
18. led 2011

@ami33 neboooj, zvládáš to skvěle 😉 Zítra budou mít folíci určitě kolem 12mm 😵 (to je průměr, ale taky to není směrodatné - jednou jsem měla 14, jindy 10...) - podle toho se pak upravují ty dávky, a kdyby ani úprava dávek nezabírala dost, pořád jde stimulku ještě o pár dní protáhnout (měla jsem to tak dvakrát). Ale u tebe určitě bude druhý ultrazvuk v sobotu a v pondělí už třeba bude punkce 😉

ivetule
18. led 2011

@jezulicka ahoj ted už je to lepší. Jinak po OPU to bylo strašný. Bolel mě celej spodek. Ted se snažím být v klidu a netahat malího at se zadaří. tak uvidíme. A co ty? Jak je?

jezulicka
18. led 2011

@ami33 zítra ti taky držím pěstí at je tam co nejvíce foliků a at ti vše klape jak má... 😉

ivetule
18. led 2011

@ami33
@croyance zítra přeju jenom dobrý zprávy. 🙂

jezulicka
18. led 2011

@ivetule já se už taky cítím dobře,ale polehávám pořád taky nemám nic dělat ještě, hematom tam ještě je sice už malý o hodně , ale snad brzy se už vstřebá...už je to opravdu jen minimální...tak doufám... 😉

jezulicka
18. led 2011

@ivetule dala jsem nový utz do fotoblogu z minulého týdne tak mrkni...

vodni
18. led 2011

@ivetule Ahoj ivetko! Ten můj se mnou zítra taky nemůže, ale ono to nějak ani... hm... víš, my jsme takoví hodně konzervativní, on se mnou prostě do ordinace nechodí... 😔 Nikdy jsme to ani jeden tak necítili, že by tam být měl 😅 Takže i kdyby šel, tak by stejně čekal na chodbě 😅
Moc na tebe taky myslím, opatruj bříško - je dobře, že máš pomoc mamky, aspoň ten první týden po ET je to určitě lepší se šetřit co nejvíc - což si s moc nedovedu představit jak jde zvládnout s malým prckem 😉

vodni
18. led 2011

kočky jdu na oběd, tak se vzdálím 😉

ivetule
18. led 2011

@jezulicka to je dobře ,že už se cítíš dobře. Kdy jdeš na další kontrolu? Třeba už bude hematom pryč a budeš mít klid. 🙂

jezulicka
18. led 2011

@ivetule jdu zase příští týden ve středu...tak uvidíme...snad ho už mimi zatlačí už je velké 20cm tak ho určitě někde tam zarazí.. 😀

ivetule
18. led 2011

@vodni no moc to nejde. Míla je furt u mě a nechápe proč ho najednou nechci zvednout. Ale snažím se co to dá. Tak ti přeju dobrou chut a zítra už to budeš vidět ,že to není jenom sen,že vážně tam to miminko je. Já jsem aspon furt vůbec nemohla uvěřit,že tam vážně je. 🙂

ami33
18. led 2011

@jezulicka tak to jo, s tou nemocenskou ej to lepší, se to tak nějak ututlá samo a pak už je to jedno 🙂

croyance
18. led 2011

@ivetule díky, ty se hlavně šetři, ať je vše v klidu a můžou se mimísci vyvíjet 😉

ivetule
18. led 2011

@jezulicka určitě. Už mu to vysvětlí že tam je to jeho a bude to. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru