CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
19. led 2011

Ahojte holky, v prvé řadě největší gratulka naší vodní 🙂 a jak si s to jedno srdíčko přála, moc moc gratuluji.
Jinak hned ráno mi volali že pan dr. je u porodu, takže sem jela na pozdějc a ještě čekala,ale neva, miminko má přednost, skvělé rpostředí i dr. se sestřičkou moc skvělí. No folíci moji...moc jich pravda není....5+4...ale za to jsou to macci, takže z vlaku přestupuju na pendolíno a druhé utz se mi posouvá už na pátek a vypadá to už na punkci v neděli. Tak ani nevím jeslti mám mít radost, nejsem smutná ani nic, tak nějak normoš. Aspoň už to budu mít za sebou no. Macci měli jako i 16 cm, myslím tam byl i jeden 17 a 14 tam bylo pár asi jen 2x 8mm jinak všechno velký.

vodni
19. led 2011

@ami33 jůůů, to jsou velikáni, počet je tak akorát, to neva, když budeš mít stimulku kratší, hlavní je, že ti i ultrazvuk posunuli a pohlídají je. Dávky ti snížili? A pícháš už cetrotide?

ami33
19. led 2011

@vodni jo dávku mi dali hned na 100 + menopur + cetricide....sestřička mi to ukázala a já si to už chtěla napíchat sama, to samý píchám ale už jen zítra...v pátek se uvidí co po utz. Jinak sliznice 8 mm, všechno prej dobrý, jen jestli ty vajíčka nenarostli moc rychle,aby byli kvalitní no. Ale mám radost z toho že tak reaguju, mi říkali že budu asi potřebovat vyšší dávky a že fsh přes 10 , nakonec to ještě není taková hrůza, z toho mám radost velkou.

vodni
19. led 2011

@ami33 Taky myslím, že reakce je při takovým fsh dobrá. A sliznici máš ukázkovou 😉 Já měla až při druhém utz 7mm. Už to začíná být dost napínavé viď 😝 - čekat na ten další utz. Je fakt moc dobré, že ti ho posunuli, aby se to dalo líp kontrolovat..

evakim
19. led 2011

@vodni strasne strasne moc moc gratuluji , já brečím jak želva dojetím, kolegyně v práci se mě ptala co mi je tak jsem to hnedka musela říct jak jste to zvládli, je to úžasné....🙂

ami33
19. led 2011

@vodni ale ten počet mě zarazil, páč bez puregonu mi napočítali na unice folikulů 11 uprostřed cyklu, no uvdíme, prostě sem těch folíkůp čekala víc,ale vím , že na množstvá nezáleží až tak vždycky, teď jen držet palce těm vajuchům no.

vodni
19. led 2011

@ami33 Teď jsem koukla do svýho fotoblogu a velikosti máš stejný jako já u druhýho ultrazvuku 😉 Taky jsem pak píchala ještě dva dny (včetně dne ultrazvuku). Ale já jsem měla opačný problém, dávku mi zvyšovali a stimulku prodlužovali...

vodni
19. led 2011

@evakim Díky, taky pořád roním slzičky 😵

vodni
19. led 2011

@ami33 no, ono je to takový ošemetný. Mimo ivf tam může být víc folíků, ale nejsou v nich ve všech vajíčka. Já než nastoupila před rokem na první ivf, tak jsem u vstupní kontroly měla 13 folikulů!!! A u všech pokusů bylo folíků vždycky tak nějak kolem 4...

ami33
19. led 2011

@vodni no to říkal pan doktor, to bude rachlé to bude rychlé, a že jsou folíci nezvykle velcí, nevím jestli je to dobře. No uvidíme, na Unice říkali že první pokus je zkušební aby věděli jak tělo na co reaguje atd. s tím se musí počítat, že to nejde hned trefit.

ami33
19. led 2011

@vodni aha, taky jsi měla tolik folíků bez injekcí? asi to tak bývá no, já si prostě myslela že když jich bylo 11 bez stimuklace, že se stimulací jich bude třeba 15 no.

evakim
19. led 2011

@ami33 ja si taky myslim, ze je to ok, ja mela prvni IVF pouze 4f, drzim palecky, aby v nich byly jen same zdrave a bojvane vajicka🙂

ami33
19. led 2011

@evakim děkuji moc, no taky to říkám, holavně bojovníčci, na počtu až tak nezáleží, podařit se může i z mála.

vodni
19. led 2011

@ami33 jj, je to tak. Hlavní je, že máš ty velikosti tak nějak přibližně kolem sebe (když nepočítám ty osmičky). Teda, že rostou plus mínus rovnoměrně... Jak říkám - mrkni na mé 3.IVF - úplně stejné velikosti u druhého utz, a výsledek mi dneska tak pěkně blikal 😉

vodni
19. led 2011

@ami33 i z hodně malého mála, přesně tak 😉

ami33
19. led 2011

@vodni já ani nečekala že to bude tak rychlé, jsem z toho trochu v šoku 4.1 mi začínala stimulace a to jsem si do té doby ještě myslela že budu mít dlouhej protokol a jak se to potáhne a ejhle se to všechno tak moc zkrátilo, zítra 3 injekce, poak možná ještě cosik pak ta před punkcí a to nejhorší bude za mnou, teda musím říct, že mi to tak hrozné nepřipadá...zatím no. Když oni mi nedali žádný papír, já vím jen to co jsem si zapamatovala. No počkej já jdu mrknout na to tvoje srdíčko...to je nádhera, teď už budeš jet užívat těhotentsví, jako já se už těším na to že mi u bude blbě, když člověk ví z čeho to je 😀

jezulicka
19. led 2011

@vodni jůůůůůůůůůůůůůů tak to je super gratuluji maminko...konečně další hurááá....sláááva....šetři se ale...krásné utz ukázkový....to jsem fakt mooc ráda.... 🙂 😉

jezulicka
19. led 2011

@ami33 ahojky a jak si ty dopadla?

vodni
19. led 2011

@jezulicka 😵 😵 😵 jj, teď jen odpočívám a snažím se tomu uvěřit 😉

ivetule
19. led 2011

@ami33 tak koukám další dobrý zprávy. Počet je dobrý neboj. No a za chvíli OPU a už tu bude další čekatelka. 🙂

vodni
19. led 2011

@ivetule a jak je v čekárně? Aspoň ti tam za chvíli přibude další spolučekatelka 😉

ivetule
19. led 2011

@vodni znáš to. Na jednu stranu to neutíká a na druhou až moc. Těhle 14 dní je nekonečných. 😉

vodni
19. led 2011

@ivetule Mi teď připadalo mnohem nekonečnější to čekání na ultrazvuk 😉 A teď předpokládám mi bude připadat ještě mnohem nekonečnější čekání na 12tt, na všechna vyšetření, výsledky těch vyšetření atd. atd. 😝

ivetule
19. led 2011

@vodni je pravda,že to je furt nějaký čekání až pomalu do konce. 🙂 Ale co bysle pro ty prcky nevydrželi.

ami33
19. led 2011

@jezulicka no možná si uč četla, 9 folíků, samý ovři jakýsi 😀 moc si to nepamatuju 17, nekolik 16 hodně 14 a asi 2 folíci 8mm. Peostě nějací velcí asi to bude po maželovi on je taky takovej obr 😀 .

ami33
19. led 2011

@ivetule no jsem z té rchlosti tak v šoku...v sobotu měl být 2utz a vypadá to v neděli na punkci, sem v takovým šoku, že jsem šla dokonce na finančák zaplatit daně a jak já ty úřady nesnáším.

ami33
19. led 2011

já jsem tak zvědavá, jak dopadla ta naše druhá kočena, se nakonec s těma svojema rychlofolíkama nesejdeme ani na 2 utz ani na puknci.

luciiiie
19. led 2011

@vodni paní vodníková děláte mi radost! Moc moc moc Ti vodni gratuluji, drželi jsme se Štěpulkou pěstičky o sto šest 😉

vodni
19. led 2011

@luciiiie 😵 😵 😵 snažili jsme se 😉 Vodníček si to tam blikal jedna radost 😵 Jen co doktor zašupl ultrazvuk, už se usmíval a prý "je to tam", a pak bylo hned vidět i srdíčko 😵 Úplně jsem si na té koze sedla, že jako to musím vidět zblízka, a celý jsem jim to tam zkropila slzami z toho dojetí 😅

andinecka
19. led 2011

@teckovanaorchidej
orchidejko, ty si myslíš, že 4 cm je macík??? 🙂 🙂 🙂 děkuji, mám radost
Já jsem taky macík.To už tak milý ale není 😀 😀 😀 😀
@ivetule
přála bych si, aby jsi to všechno zvládla a přibyla k nám další těhulka 🙂 🙂 🙂

Jinak - ve čt jsem začala strašně krvácet, volala jsem sanitku a "užila si houkání do nemocnice", než mě přijali a vyšetřili, tak mi to připadalo jako věčnost.
Musela jsem ležet, znovu mít utroš, ale jinak jsem nic nedostala a ani se mnou nic nedělali.
až v pondělí byl konečně ult a zjistili mi hematom. Je skoro tak velkej jako mimčo. je mi záhadou, jak jsem k němu přišla, nic jsem netahala a určitě jsem se do břicha nebouchla.

@jezulicka
@vodni
moc Vám holky děkuji za podporu nejem během ležení v nemocnici, ale i ted doma.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru