CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
19. led 2011

@ami33 tak se šetři a v sobotu budou zase dobrý zprávy. Urřitě. Vodní má pravdu hlavně myslet pozitivně. 🙂

ivetule
19. led 2011

@andinecka je pravda,že hematom je hodně u těhotných. Já ho měla taky. Pamatuju si to jako dneska. Ve středu mě propustili s Unici že je všechno v pořádku a já ve čvrtek musela večer na pohotovost. Začala jsem taky krvácet. Naštěstí miminko bylo v pořádku,ale našli mi hematom. Byli to pěkný nervy. V nemocnici jsem ležela 14 dní. A máš pravdu pomalu se mnou nic nedělali. Léky jsem měla ještě s unici takže mi ani nic nedali. Naštěstí potom už to bylo dobrý a bydrželo to po zbytek těhotenství. Takže hlavně se šetři a to bude dobrý. Prostě MUSÍ!

ami33
20. led 2011

Ahojte holky, tak doufám že je vám všem fajn, s mimískama, s folíkama,ať nám všechno roste jak má, teda mě spíš už neroste. Ráno sem měla ty 3 kousky injekcí, nějak jsem to zvládla no,jen u toho cetricidu mě ujeli tak 3-4 kapky pryč, no snad to není nijak moc,ale z lahviček sem to vytáhla všechno,ale byla to práce...někde sem měla i bumbliny, ale co i tak sem se s tím piplala dlouho s přijela pozdě do práce 😀

pampeliska36
20. led 2011

ahojte kocky 🙂
dloooooooouho jsem tu nebyla... a koukam, co je tu novinek 🙂

@ivetule myslim moc na tebe!!! a doufam, ze 31. tam budou ty krasne dve // a pujde to vsechno dobre a jak po masle 😀 pevne nervy!!!

@vodni tobe jsem psala uz na fotecku... je to kraaaaaaasne miminko. MOC gratuluju a MOC ti to preju a tesim se MOC MOC MOC... vim, jak jsi to vsechno probihalo a jak jsi to prozivala a o to vic me tesi, ze se to KONECNE povedlo! preji i tobe at, to jde jak po masle a bez zadnych komplikaci a pak nam budes posilat rady, jaky to je, kdyz uz vystoupis z cekarny a co a jak 🙂 😉 ted uz vlastne sedis v cekarne na detskym, co? 😀

@ami33
@croyance holky preji vam, at vam kraaaaaaaaaasne folici rostou!!! hlavne zadne trojceni!!! znam spoustu pripadu, kdy se pichani trosku prodlouzilo a zvysili se davky a folici se jeste vzpamatovali!!! no a ami ty opatrne 😉 jak psala
@raduza2 ale radka je snad jediny pripad, kdy jsem slysela o tom, ze folici prdli 😖

pampeliska36
20. led 2011

@andinecka adi kocko... tobe jsem psala do IP... ale chapu, ze jsi mela uuuuuuuplne jine starosti!!! snad uz bude vsechno v poradku a hlavne lezeni, odpocivani a zadne trojceni. BUDE vsechno v poradku... uvidis 😉 hlavne klid na luzku a "klid v hlave" 😉 moc na tebe myslim a ono se to vstreba, neboj! podivej na
@jezulicka ze?

pampeliska36
20. led 2011

@evakim vitej mezi namy devcaty 😀 😀 😀

pampeliska36
20. led 2011

@teckovanaorchidej nazdar mamino 😀 uplne mi spadla brada... ty UZ mas 24 tyden??? to je mazeeeeeeeeeeec, jak to letiiiiiiiiiiiiiiii... no ja se zblaznim... za chvilku tady s tebou budeme prozivat narozeni gabinky 😀 😀 😀

pampeliska36
20. led 2011

@luciiiie ahoj lucko 😉 jak se mate? a jak zvladate se stepankem? budou nejake nove fotecky? 🙂

pampeliska36
20. led 2011

no a co ja???
ja jedu zitra na vikendovou lyzovacku a tak se straaaaaaaaasne tesim!!! jedeme do jeseniku a mame to i s relaxem a wellnes 😀 😀 😀
jinak jsem mela strasne spatne vysledky stitne zlazy a je to asi tim, ze jsem ty vsechny leky brala spatne, na coz me bohuzel nikdo neupozornil ☹ v polovine unora jdu znovu na odbery a pak na kontrolu... mam zvysene davky leku a SNAD to bude dobre 🙂 verim tomu!!!
no tak se mejtek kocky... myslim na vas!

... trosku tedka od konika odpocivam 🙂 vsak vite... 😉

lenulek
20. led 2011

@vodni moc velká gratulace k vodníčkovi 🙂

vodni
20. led 2011

Ahoj kočenky! Tak dnes jsem byla znovu u gyndra (včera jsem se za ním jen stavila cestou z inicy ukázat fotečku). Vyfasovala jsem můj milovaný agouš (áno, áno, utroš stále nechci 😝) a domluvili jsme se už na dalším postupu - 31.1. bych měla přijít na další kontrolu s odběry atd. a taky bych měla důstat průůůůůůůůůůůůůkazku 😉
Tak @ivetule to budeme mít obě super den 😉 Ty budeš mít // a já první řidičák v životě 😉

teckovanaorchidej
20. led 2011

@pampeliska36 ahoj holka, čéče, sem tě taky dlohou neviděla.
Jeseníky jsou bezva, taky jsme byli s tém welnesém. A koukám, ŠŽ tě zlobí. To půjde určitě spravit a v dubnu nebo březnu nebo s Petkou budeš určo zase v čekárně. Měj se moc moc krásně a nezlom si hnátu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
JJ já rostu všemi směry, už jenom 16 týdnů a hotovo 🙂 🙂

vodni
20. led 2011

@pampeliska36 Jejej, pampelko, to je pech s tou štítkou ☹ Mohlo to mít i vliv na ten KET? 😕 Ještě že jsi to zjistila před dalším ketíkem... Teď si aspoň pořádně dáš do těla na lyžovačce, wellness - no paráda 😉 A děkuju, stále věřím tomu, že jsme to staré dobré duo - já na potřetí, tak u tebe to bude taky na potřetí 😵

teckovanaorchidej
20. led 2011

čau vodni, proč nechceš ten Utroš?

vodni
20. led 2011

@teckovanaorchidej ty jo, já dneska taky nedopla kalhoty 😝 Ale je to tím, že po té poslední stimuli mám břicho takové celkem nafouklé 😅

vodni
20. led 2011

@teckovanaorchidej utroš blééééééé - zaváděcí tablety nesnáším, jsem na to i nějak přecitlivělá, ať je hygiena jaká chce, tak se mi vždycky vyvrbí nějaký zánět či co 😠 A polikat ho - to už jsem jednou zkoušela a bylo mi dost blbě 🙄 Takže do 8tt (tj. do konce příštího týdne) mám agouš, a do té doby se pokusím nějak s tím utrošem smířit... 😔 I když, doktoři říkali, že to teď opravdu dávají jen do 8tt, ne do 12tt jako dřív. Že to prý stačí, tak uvidíme

vodni
20. led 2011

@ami33 Ahoj kočko, ten cetrotide je prevít - se mi to taky blbě píchalo, jednou se mi udělal pškný vodotrysk. Nevím prostě se mi to tak nějak blbě stlačuje, pak ten vršek jak je neprůhledný, tak člověk neví, kde ta tekutina je a pak už je na stěně, stolu apod. 😝

andinecka
20. led 2011

@ ivetule
@pampeliska
Moc díky za povzbuzení. 🙂 🙂 🙂
Snažím se být v klidu, ale tím, že jsem doma, to nějak nejde a moc se pozoruju.
Navíc baštím utoš - je pěkně hnusnej a žaludek už má těch léků dost

@vodni
já ještě průkazku nemám 😝 😝 😝
a s tím oblečením jsem na tom podobně 😝 😝 - nejlepší je noční košile - tam mám ještě dost místa 😀 😀
Jinak dnes jdu na kosmetiku - juchú, 😝 😝, po tom pobytu ve špitále, chci být zase pěkná

vodni
20. led 2011

@andinecka Ahoooj 🙂 Jak to, že průkazku ještě nemáš? 😕 Oni to vlastně doktoři dávají různě, aspoň podle toho, co jsem tak koukala do fotoblogů... Já se teda (zatím 😝) nepozoruju, ale v práci je to taky na pytel, vůbec se nemůžu soustředit 😀 Takže se často přistihnu, že místo nějakých veledůležitých papírů koukám na koně na fotku vlastního břicha 😎

vodni
20. led 2011

@andinecka A andi, ty ten utroš polykáš jo?

andinecka
20. led 2011

@vodni
já ho začala minulou středu vysazovat - ve čt ráno jsem ho zaváděla naposledy ☹
a od čtvrtečního večera jsem ho začala 3x1denně baštit. Úplně mě zhuntoval žaludek. takže ho musím jíst do st - kdy mi G snad řekne at ho nejím.

Jinak v tý nemocnici se taky divili, že tu průkazku nemám

ivetule
20. led 2011

@vodni Tak to doufám,že mi přineseš štěstí a ještě má sestra narozeniny tak snad tam najdu krásný //. To budou nervy. 🙂 Já jsem průkazku dostala první návštěvu doktora. Přibližně v 9tt,

ivetule
20. led 2011

@pampeliska36 děkuju moc. Tobě hlavně at to dají do pořádku tu štitnou žlázu a užij si to na horách. Úplně tě chápu,že si dáváš pauzu přeci jenom chvilku trvá než se s tím člověk smíří. 🙂 Ale příště už to musí být dobrý. 🙂

ami33
20. led 2011

@vodni No, třeba jsem to píchala dnes naposled, zítra ráno nepíchám uvidím co na Unice mi naordinují. Ten cetrocid dělá i největší flek, menopur zase štípe,ale všechno tohle se dá přežít. No zase to bylo jen pár kapek co uteklo, snad mi nebudou v těle chybět. Teď už zvládnout jen ten Agolutin no.

vodni
20. led 2011

@ami33 Cetrotide mi taky dělal docela velkej červenej flek, ale jen u minulé stimulky, teď ne (až už jsem měla návyk 😝 ) a docela rychle to pak zmizelo. Zítra na tebe budu moc myslet a netrpělivě čekat na hlášení 😉

ami33
20. led 2011

@vodni no to já vám hned napíšu, my už jedeme dneska k našim do Olomouce a z tama dáme to Brno v pátek a v neděli, ještě, že už naši mají net, bych to jinak bez koníka a vás snad ani nevydržela.

vodni
20. led 2011

@ami33 😀 😀 😀 ty jo, vlastně už možná v neděli opu viď? pendolíno 😀

ami33
20. led 2011

@vodni no hele, říkali včera že to tak vypadá na neděli, asi jo no..počítám s tím...sem zvědavá kolik těch pendolínek bude nakonec 😀

vodni
20. led 2011

@ami33 Já teď mizím, tak kdybych to už dnes nestihla, tak na zítra tfuj, tfuj, tfuj 😵

luciiiie
20. led 2011

@pampeliska36 ahoj kočko, máme se dobře, děkujeme za optání 🙂 Fotky jsem tam dnes naházela, tak jestli budeš chtít, tak se mrkni 😉 Užij si lyžovačku (závidím) a hlavně ti přeju dobré výsledky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru