CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
21. led 2011

Ahojek, omlouvám se, že jsem zmeškala ten nejdůležitější okamžik mé ségry, ale byl zase frmol v práci 😠
@vodni Ségra, tááááákže, napravuju co jsem neudělala a strááášně moooc gratuluju ke statečńákovi vodníčkovi 😵 Sice jsem nebyla první ale za to poslední 😉

A jinak jsme byli už na Unice, mám opět trochu negativní zprávy - to by bylo aby mi zase na něco nepřišli 😝 Jsem z toho už fakt paf, a jsem zvědavá co ještě budu všechno mít, kolik prášků a injekcí budu do sebe muset ještě dostat než se opravdu dočkám hrošíků. Holt to bude trochu delší cesta než jsem čekala 😒 Až to rozdejchám, tak pak přidu říct, co se děje.....

Tak zatím pááá a opatrujte se

drndapetka
21. led 2011

Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s neschopenkou při KRTu?Od kdy na ní mám právo?Děkuju 🙂

ivetule
21. led 2011

@vodni ahoj nebyla jsem na spojení. Jela jsem pro manžu. Tak OPU byl 11.1. Hrozně to utíká.

ivetule
21. led 2011

@monika19 nám se to podařilo s 1IVF,ale až s KETU. Jinak malej je taky zlatíčko,ale ještě tolik soběstačnej není. Ale mám tady naštěstí mámu tak uvidíme.

misha83
22. led 2011

@drndapetka Tak to je mi líto, že tam byly i negativní zprávy. Já už tam jdu vždycky tak nějak s očekáváním, co zase bude špatně 😉. Držím pěsti, ať jde dále jen líp.

drndapetka
22. led 2011

@misha83 děkuji, jsi hodná. Já po těch 3 a půl letech čekání a třech nevydařených těhotenství také vím, že nemůže jít vše na jedničku, jen se nějak nedokážu smířit s tím, že zrovna já musím mít skoro vše, musím tak moc bojovat, a někomu se mimi podaří hned, všechno mají bez problémů a pak si dítěte neváží-to je na tom moc smutné 😠

misha83
22. led 2011

@drndapetka Tomu rozumím, je to hrozné, někdo dítě ani nechce a může jich mít kolik chce, tuhle nespravedlnost prostě nikdo neovlivní☹. Já se dnes stala po páté tetou a mám velkou radost, ale zároveň jsem si i posmutněla, že proč mi ne. A to samozřejmě švagrová se švagrem jsou úžasní a moc jim to přeji!!!

vodni
23. led 2011

@croyance Ahoj, jak dopadl ultrazvuk? Doufám, že se folíčci aspoň trochu umoudřili...

vodni
23. led 2011

@drndapetka Díky 😵 😵 😵 Neboj ségra, dřív nebo později - OK? 😵 Hlavní je, že zjistili, v čem by mohl být zakopaný pes, to je vždycky lepší, dá se s tím pak něco dělat 😉

ami33
23. led 2011

croyance ... ahoj spolubojovničko, ozvi se nám....spolu jsme začali, spolu to dotáhnem do konce.

ami33
23. led 2011

Taj holky, jinak zejtra mám OPU...bude to s celkovou anestezií, naštěstí se mě ptali. Jak budu doma a budu schopná, tak vám dám vědět, držte se všechny s mimískama i folíkama. pápá 😉

vodni
23. led 2011

@ami33 Ami, na zítra přeju, ať pendolína šťastně dojedou pro ty své pasažéry 😉 Ti budou určitě ve formě, myslím, že už nedočkavě vyhlíží na nástupišti 😉 Budu na tebe moc myslet, ať to dobře dopadne!

raduza2
23. led 2011

Ahoj ,
@ami33 na zítra držím palečky 😉

croyance
23. led 2011

Ahoj holky, tak o mne se opět pokouší nějaká viróza, tak ležím ☹ jinak folíčci se snad umoudřili zítra jedu ještě na další ultrazvuk, tak uvidíme, držte pěsti 😔 @ami33 budu na tebe zítra moc myslet, přece jen tam budeme spolu, ale každá jinde 😝 ty jako super pendolíno stavíš na jiné koleji než my, parní lokomotivy 😀 my jezdíme pomalu a jen někdy 😀 😀

vodni
23. led 2011

@croyance Ahoj, jsem ráda, že lokomotiva jede dál - že pomaleji, to vůbec nevadí 😉 Mysli na mě - taky jsem to měla o pár dní protažené, a do stanice jsme dorazili v plné parádě 😉

croyance
23. led 2011

@vodni myslím na tebe stále, pan dr, taky říkal, že mají miminka i z jednoho vajíčka 😉 tak zítra uvidíme 😉 jinak se chci zeptat, jak moc je odběr vajíček cítit, když jsi neměla narkózu? Já se toho trochu bojím, ale na druhou stranu pokud bych byla stále nachlazená, tak by to bylo asi nejlepší řešení 😖

vodni
23. led 2011

@croyance Neboj se vůbec 😉 Opravdu to nebolí - píchne to uvnitř asi tak srovnatelně s tím, jako když si pícháš injekci do bříška, tj. žádná bolest, fakt ne 😉 Navíc ti dají něco do žíly, takže sice to píchnutí vnímáš, ale jsi trochu otupená - já třeba měla strach, abych se třeba nelekla a neucukla, ale ani jsem se nepohla, jen jsem si pěkně v pohodě vykládala s paní anestezioložkou, která mě celou dobu držela za ruku 🙂 Po tom píchnutí to pak chvíli tak legračně pípá - to je asi to odsávání, ale to není nic cítit. Jeden folikul myslím netrval ani půl minuty 😉 (koukala jsem se přitom na hodiny na zdi, ale mohla jsem to vnímat nějak v "mlze"...😉 každopádně na pokoji jsem byla zpět do 10 min). A jinak, celou dobu máš v žíle kanylu, paní anestezioložka říkala, že kdyby mi to bylo jakkoliv nepříjemné, tak ať řeknu, že mi tam můžou něco přišplíchnot dodatečně 😉

croyance
23. led 2011

@vodni tak trošku jsi mě uklidnila, dr. říkal, že na ty dva až tři folíky to trvá asi 2 min, tak je zbytečná narkóza, ale jak prý chci, že jestli celkovou, tak klidně, takže je to jen na mě. Tak mám o čem přemýšlet 😉

vodni
23. led 2011

@croyance tak to myslím, že to tak sedí - já měla taky 3 folíky, a určitě to samotný odsávání trvalo tak asi ty 2 min - chvilku se čekalo, než mi dali do žíly ten oblbovák, ale jinak to byla chvilka. Těch 10 min (přibližně) - jsem počítala od toho, co jsem odešla z pokoje, vzala jsem to ale ještě přes záchod... Fakt se neboj, já už bych to jinak ani nechtěla 😉 OPU mi dělal prim.O

ivetule
23. led 2011

@croyance tak at se zítra dozvíš dobrý zprávy. 🙂
@ami33 držíme na zítra pěstičky. At to proběhne bez problémů. 🙂

misha83
24. led 2011

@ami33 Moc na Tebe myslím, drž se a ať se folíci krásně spojí se spermijkama🙂.

evakim
24. led 2011

@ami33 moc držím palce🙂

ivetule
24. led 2011

@andinecka ahoj jak je? Všechno v pořádku? Moc na tebe myslím at je to už dobrý. 🙂

vodni
24. led 2011

@ami33 Ami, jsem celá naptajá co ta tvoje pendolína... Dej vědět!

vodni
24. led 2011

@ivetule Ivetko, už je to za chvíli viď? Už jen týden - pamatuji se, jak jsem si to říkala týden před testem já 🙂 A teď mám za týden kontrolu 😵

ami33
24. led 2011

Ahojte holky, moc děkuji všem za podporu. Pendolína dorazila 4 ks, žádnej zázrak, ale víc se ani nějak nečekalo no.
Punkce žádná hrůza, měla jsem celkovou anestezii, takže pohoda. Ale stejně nevíme kolik vajíček bylo zralých, Uvidíme zítra ráno po telefonátu. Jinak soráč, že jsem vás tak napínala,ale jsme dojeli až pozdě odpo a docela problém s těma injekcema. Máme si zajít někam na středisko, kde nám ukáží první injekci, vyloženě, že to nedoporučují poprvé ať to pícháme sami a jelikož jsem u rodičů kde nemám žádné své doktory, tak jedeme zítra večer napohotovost, máme to tam domluvený, manžel musí ráno do práce, tak budem píchat večer no. Tak teď už snad nemusím nic řešit, pak už bude jen ta čekárna.Děkuji všem za podporu a za rady a doufám,že se taky všechny dobře držíte.

ivetule
24. led 2011

@vodni máš pravdu letí to hrozně. Za týden už budu vědět výsledek. Doufám,že bude výsledek stát za to. A tobě samozřejmě přeju at první kontrola dopadne na 1. 🙂

misha83
24. led 2011

@ami33 Tak gratuluji ke zvládnuté OPU a držím pěsti ať se dozvíš jen a jen pozitivní zprávy!. My píchali v poledne, takže nám to tehdy ukázali hned v CAR po OPU.

mufinka0
24. led 2011

@drndapetka 😒 😒 Ahojky,..,můžem si skoro podat ruce,..co zpráva to negativní... Ale tak snad už teď přijde to pravý ořechový 😉 Ať už je to cokoliv, myslím že dnešní medicína dokáže přelstít cokoliv. 🙂

misha83
24. led 2011

@mufinka0 Taky jsem to tak vnímala. Jediná dobrá zpráva za dlouhou dobu bylo to, že mi roste sliznice tak, jak má.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru