CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. led 2011

Zdravím z wellnesu 😵 Je to tu parádička, odpočíváme, nabíráme energie..... 😉

Akorát teda ve čtvrtek pohřeb....manželovi zemřel otec 😔

No a ta negativní zpráva z Unicy už se mi nezdá tak negativní 🙂 Jde o to, že mi zjistili zvýšenou srážlivost krve, což způsobuje až ve 30% potraty, takže od dalšího transferu musím píchat do bříška každý den Clexsane na zředění krve....tak snad se konečně došlo na to, v čem je zakopaný pes. Pan doktor tedy říkal, že ze 70% je to stejně genetikou, ale snad už to teda bude ok. Jen možná budu muset píchat celý těhotenství 😒 Do toho ta štítná žláza 🙄 Snad už mi na nic nepřijdou a duben skončí uzlíčkem v náručí 😵

Mějte se krásně,a držte se, papapa 😉

ami33
25. led 2011

@ivetule no to to letí, za tejden budeš fotit pruhovaný papírky, nachystej si foťák. 🙂

ami33
25. led 2011

Ahojte holky, tak dnešní zprávy z Uniky...ze 4 vajíček oplodnili 3 kousky, jedno nebylo vhodné,asi nezralé předpokládám. Tak budu ráda, když budou 1-2 kousky na transfer, s mražáčkama to moc nevidím no, když se jim bude dařit, tak max. jedno.

ivetule
25. led 2011

@ami33 no snad bude foták potřeba. Ještě je čas. Radši vydržím až do 31 at nejsem zbytečně kdyžtak zklamaná. 🙂 Tobě držím palečky at se ti embryjka drží a jsou to bojovníci. 🙂 Jak jste zvládli injekci včera večer?

ami33
25. led 2011

@ivetule já bych taky netestovala dřív, určitě je lepší si počkat....jo embryjka musí bojovat, prostě musí....injekci dáváme dneska první, včera byla OPU, takže nic a dnes večer začnem, na pohotovosti to manželovi ukážou a pak už bude on, myslím, že mám z toho větší obavy já než on, ale lepší než by to bylo naopak, prostě to musíme zvládnout, jiná možnost neexistuje. Jak je to stěma injekcema pregnylu? nevíš? to se musí taky natáhnout aby tam nebyla krev?

ivetule
25. led 2011

@ami33 bohužel to ti neporadím s tím pregnylem. Já to neznám nikdy jsem si ho nepíchala. Měla jsem vždycky vajíček až moc takže bez pregnylu. Až nakoukne vodní tak ti určitě poradí. 🙂

ivetule
25. led 2011

@ami33 a už ti říkali kdy bude přibližně ET?

ami33
25. led 2011

@ivetule no říkal dr. že nejpozději do soboty, což je jasné,ale dnes první den po OPU mi neřekli víc než, že vhodné k oplození byli 3 vajíčka,takže vlastně ani nevím jestli se dobře oplodnili, taky nemusí zbýt na transfer nic. 😖

ivetule
25. led 2011

@ami33 to ti řeknou zítra v jakém jsou stádiu a přibližně jak to vypadá s ET. 🙂

monika19
25. led 2011

ahoj..tak u me se bohuzel zazrak nedeje ☹ vcera i dnest hnusne snehobileeeej...pobolivaly me trochu zada jako u matyska..tak sem myslela ze je to dobry znameni..a nic..jo dnes je to 12den..dle unicy mam testnovat o vikendu..ale stejne..embrya mely 5dnu..atd..neni brzno..ach jooo

misha83
25. led 2011

@drndapetka Ach jo, to je teda trápení, ale hlavní je, že na to přišli. Bude to nepříjemné, ale určitě to skončí výborně!!!

misha83
25. led 2011

@ami33 Ty jo, já si teď nemůžu vzpomenout, jestli jsme taky natahovali zpět i u toho Pregnylu. Skoro bych řekla, že ano, ale fakt si teď nejsem jistá☹.

misha83
25. led 2011

@monika19 To mi je líto a testovat máš jinak až o víkendu? Může to být brzo, někomu se to zobrazí až později!

vodni
25. led 2011

@ami33 juj, čtyři kousky to je paráda - já měla tři, jedno nezralé, dvě do bříška, a jedno mimi teď v bříško 😉

vodni
25. led 2011

@ami33 Jo a pregnyl taky natahuješ - je to obojí do svalu (do zadku), takže postup je stejný.
A pokud ti řekli, že vhodné k oplození byly 3, tak to znamená, že máš tři embryjka 😉 To je skvělé - teď půjdou do bříška krásné dvě 😵 😵 😵

Jinak, u prvních dvou IVF nám první agolutin dávali hned po OPU a přitom to manželovi vysvětlili. Teď u třetího mě taky zarazilo, že den OPU agolutin nebyl, právě jsem si říkala, ještě že to manžel už umí z minula... Takhle to to fakt blbý, je dobře, že jste si to domluvili na pohotovosti...

vodni
25. led 2011

@drndapetka Ahoj ségra, tak to mě mrzí s tchánem 😔 Ale druhá zpráva se mi taky zas tak negativní nezdá, hlavní je, že o tom víš, jestli si píchneš o pár injekcí víc, to už je brnkačka 😉 Já mám teď zpětně dojem, že celý minulý rok jsem propíchala... 😝 Určitě se to zvládnout dá 😉

vodni
25. led 2011

@ami33 A ještě k ET, když jsem měla dvě embryjka, tak mi je doporučili transferovat ob dva dny (tj. např. opu úterý, et pátek). Vlastně jsem to tak měla vždycky. U menšího počtu myslím razí názor, že v děloze je embryjkům nejlíp, tak po kontrole v určité fázi šup s nimi zpět 😉

ami33
25. led 2011

@vodni no já stím tak počítám, že když toho není moc, že ET bude čtvrtek, pátek...do soboty určo ne...už se na ně těším, šup s nima do bříška a zase může jet domů. Tam si je budem hýčkat. 😀 Jo s těma injekcema sem tak trochu počítala, měla jsem v rozpisu, že v den OPU Agolutin nebude,ale sem si řekla, že to manželovi vysvětlí a nebude problém,ale nic na pohotovosti byli po telefonu ochotní, tak tam večer razíme na první prdelovku olejovou hehe. 😀

croyance
25. led 2011

Ahoj holky, tak jsem na chvilku vylezla z postele 😉 @ami33 🙂 gratuluji ke třem bojovníčkům 😉 tak jen ať se dobře vyvíjejí a máš je brzy u sebe v bříšku 😉 já jdu na OPU ve čtvrtek (snad něco bude 😉 )
@ivetule Ivetko, tak jak se cítíš? už se ti to krátí 😉 a bude testovačka 😉
@vodni moc děkuji za rady a myslím, že to zkusím bez narkózy, uvidíme 😉

vodni
25. led 2011

@croyance Ahoj!!! Jůů, už ve čtvrtek, tak to se těšíme, že budou další dobré zprávy. I malý počet může být úspěšný, takže se těš a měj z toho radost, myslím, že to folíci a pak embryjka cítí 😉 Uvidíš, jak se budeš při OPU cítit, kdybys třeba znervozněla, neboj se to paní anestezioložce říct, bude připravena a může tě kdykoliv uspat. Tak mi to aspoň říkala. Ale fakt budeš překvapená, že to nic není 😉

vodni
25. led 2011

@ami33 @croyance kočky, třeba se nakonec přece jen potkáte 😉 pendolíno půjde na ET a croyance na OPU 😉

croyance
25. led 2011

@vodni 😉 jo, snažím se folíkům domlouvat, aby to nevzdávali a bojovali jsme dál, tak se uvidí 😉 dnes v noci Pregnyl, začínám být malinko nervózní, ale když jste to zvládly vy, tak já snad taky 😉
@ami v po jsem na tebe myslela, když jsem čekala na utz, tak uvidíme jestli tam opravdu ve čtvrtek nebudeme spolu 😅

vodni
25. led 2011

@croyance moc moc dřím přeju, aby tam byli tak 3 parádní šampioni!!!!! Při ET se dává pár na jiný pokoj než při OPU, takže na pokojíku asi spolu nebudete, nicméně, aspoň budeme všichni držet pěsti a myslet na vás na obě současně - a o to víc 😉

vodni
25. led 2011

@croyance jo a řešily jsme tu pregnyl po OPU, tak aby tě to nemátlo - teď bude do bříška stejně jako pícháš pero , malou jehličkou (až po OPU se pregnyl píchá do zadku delší jehlou). U prvního ivf mi po pregnylu před OPU bylo mdlo, málem jsem omdlela, ale asi to byla nějaká shoda okolností - u dalších dvou pokusů to už bylo OK...

croyance
25. led 2011

@vodni moc díky, budu to potřebovat 😔

vodni
25. led 2011

tak kočky pa, vyrážím z práce 😉 Jupííí, jdeme domů za taťkou 😉

ami33
25. led 2011

@croyance ahoj, třeba se tam potkáme a jak píše vodní buď neustále pozitivní...na počtech folikulů vůbec nezáleží, holčina vedle mě jich měla 13 a vajíčko jen jedno, my máme míň folíků,ale za to jsou tam vajíčka silná a bojovná.
V pondělí tam bylo děsně lidí...hrůza. Na OPU jdi v klidu, fakt to nic není a u nás málofolikulárních nehrozí ani ten syndrom. Držím pěsti moc moc. 🙂

ivetule
25. led 2011

@croyance tak držím palečky na čvrtek. At je všechno tak jak má a potom ti řeknou jenom dobré zprávy. 🙂

ivetule
25. led 2011

@monika19 ahoj ještě nehízej flintu do žita. Někomu se to ukazuje později. 🙂 Moc držím palečky at se do víkendu objeví //.

misha83
25. led 2011

@vodni Že jo, nám to taky ukázali v den OPU.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru