• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
@monika19 koukám,že máš testovat ještě po mě. Kdy si byla na KET? Já mám testovat v pondělí. Já jsem byla v neděli 16. Dávali nám blastocysty. A jak jsi na tom ty? Máš pravdu když jsem si dělala test poprvé dřív tak jsem potom taky už nevěřila ,že to bude dobrý. Ted radši čekám až na datum. A je pravda,že to nic dobrýho není co do sebe cpeme. :frowning2:
27. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak jak jsou dneska na tom embryjka? Určitě se krásně drží. :slight_smile:
27. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule embryjka stále 3, všechny se vyvíjí standartně jak mají, zítra je ET. To už budou asi mít 8 buněk ne?
27. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 dáš si dvě nebo tři? Dneska měli kolik buněk? Zítra už by měli být osmi podle mě. Tak na zítra tfuj tfuj. A vítej v čekárně.
27. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jé, já to dočetla blbě, na ET až zítra... Ale i tak na tebe myslím :grinning: Jsou to pěkní bojovníci ta tvá pendolína :wink:
27. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakim evi to je tak vždycky,mně se to taky zpozdilo...hlavně klid oni ti to podle toho posunou...tak držím moc pěstíky at vám to taky vyjde.... :wink:
27. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jé tak to je super....a kolik si teda dáš,?tak zítra ti držím moc pěstíky at se embryjkám u tebe líbí.. :slight_smile:
27. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule už se ti to blíží co?v pondělí?držím pěstíky...jsem zvědavá... :slight_smile:
27. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak co mamino jak se daří?už máš nějaké zvláštní chutě? :wink:
27. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :grinning: já se mám pořád stejně, tj. není mi nic :wink: Jen občas ten blivný pocit bez blití, občas nějaké dloubání v bříšku, ale jinak se cítím naprosto v pohodě :wink: V pondělí jdu taky na kontrolu, jsem zvědavá, jak to bude s vodníkem vypadat...
27. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to držím pěstíky....a ted už jsi v kterém týdnu?ještě si to tam nebudeš psát?
27. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Dnes jsem 7tt+5, ale ještě si to psát nechci, přece jen... :pensive:
27. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka přesně tak v pondělí. Už začínám být nervozní. :wink: A ty už máš konečně klid a hematom je pryč?
27. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ahoj Ivetko, já jsem na pondělí taky stráááááášně zvědavá :sunglasses: Na tebe i na sebe :wink:
27. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj holky, vodni tak se drž a všem ostatním hodně štěstí
27. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule jo hematom už je konečně pryč... :angry:
27. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule budem dávat dvě, včera mi říkala že jsou 4 buněčný a dneska nic, jen že se vyvíjí standartně všechny
@vodni no drží se pěkně, máme z toho radost, manžel včera píchal první prdelovku olejovku a úplně skvěle, vůbec to necítím.
@jezulicka 2 kousky dáme takže poejdu domů 3v1

Holky myslíte, že by nějak vadilo kdybych zítra tak hodinu řídila? to snad už můžu ne?
27. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to teď vyčetla na blogu.třetí den kultivace by měli být embrya alespoŇ v 7 buněčném stádiu, tak když říkala paní že standartně, tak snad jsou 7 - 8buněk...uvidíme...zítra se optám.
27. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Ahoj, gratuluji k embryjkům i prdelovce :grinning: S řízením nevím, snad by to vadit nemělo...
Pokud jde o vývoj, tak ono se to různí. Hlavní asi je, aby se vyvíjelo každé jednotlivé embryjko nějak rovnoměrně.
Já třeba u 1. IVF měla:
- druhý den kultivace 4 buňky
- třetí den (ET) 8 buněk (jen jedno embryo)
u 2.IVF:
- druhý den kultivace 4 buňky u obou
- třetí den (den ET) 7 buněk u dvou, třetí se nějak zpomalilo
u 3.IVF:
- druhý den kultivace 4 buňky u obou,
- třetí den (den ET) mělo jedno 8 buněk a druhý jen 5. A i přesto mi řekli, že to malý vypadá dobře (se mi to ale moc nezdálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:), že prostě "tempo" mělo pomalejší, ale jinak že vypadá kvalitně, No, nevím :sweat_smile: Jsem si jistá, že vodník je z toho osmibuněčnýho :wink:
27. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 já ty prdelovky taky vůbec necítím, je to až srandovní, protože vůbec nevím, jestli ji třeba manžel už vytáhl nebo ji mám pořád zapíchnutou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě mu to jde skvěle :slight_smile: a za celou dobu (za všechny 3 ivf, to se mi ani nechce počítat kolik toho bylo :grinning:) se nám jen jednou stalo, že jsme natáhli krev. To ale taky nebolelo, vytáhl to a píchli jsme novou ampuli na jiné místo.
27. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule já byla ten pátek před tebou..taky blastocysty..a nevím přič mi psali až 1.2...muj 4 transfer a vždy sem mela testovat pozdeji než holky co byli se mnou:slight_smile:nevím jak to?
já se taky poprvé spalila a s holkou co sme byli stejně na OPU i Ttansferu-mimochodem má z toho pokusu 3,5 letou Lauru a zazračnýho přirozenýho Oskara 1,5roku :slight_smile: ona testovala dle Caru 15 den a já až 17den..me to nedalo a taky 15 testla a neg..tak se se furt uklidnovala a zaroven bulela..až do krve..a zarak se nekonal..od te doby sem to vždy vydržela a ž ted...mimocodem dnes opět nic :frowning2: už sem to pořádně(snad)vybrečela a muchlam si tu Matýska..ted byl tak zlatej včera..maminko tobě tečou slzičky...a tady máš srdííčko...a já ještě vííc..ale jak říkam DIKY DIKY za nej..ted si to uvedomuju ještě o něco víc a to sem si sakra uvedomovala zazrak že ho máme..dodnes se na něho s manželem chodime nekolikrat za večer koukat jak hezky spinuškááá :slight_smile: jojo..asi budeme mit jedinačka našeho milovanýho blondatýho...
27. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já ještě přidám ještě jednu zajímavost o velikosti emryjek při transferu..
meli sme na ten 2pokus napul dárce a napul menželovi sp..tranferovaný sem mela 8B dárce a 6bunečný manžel...a víte jak to dopadlo??????chytlo se manželovo!!!!!nemám do dle testu a podobně...ale vzhled mluví za vše..je to celá tchyně :slight_smile: :slight_smile: a pak taky teda já :wink: ale chápete ty zazraky?hned jak sem ho poprve držela v náručí..sem to viděla..tak jen abyste věděly že fakt ta velikost pri transferu až tak nehraje..a ted jen darrci a nic..hm
27. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Měli jsme 2 embryjka. Moc na Tebe myslím a držím pěsti!
27. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já dnes úspěšně odevzdala 2 vajíčka :wink: a uvidíme, jak velcí jsou to bojovníci :slight_smile: @vodni tak nakonec jsem to zvládla bez narkózy, děkuju :wink: jen mě pořád bolí hlava asi po těch lécích, jinak dobrý
@ami33 gratuluju :slight_smile: výborně se drží, to je super
27. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance Jéé, tak držím pěsti ať se jim pěkně daří!
27. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak to je moc dobře. Tak už můžeš dovolit i procházky. Držím palce at už je klid až do porodu. :slight_smile:
27. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croyance tak moc gratuluju a at se dobře drží a jsou tu další bojovníci. :sweat_smile:
27. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika19 to je vážně divný. O dva dny dřív a test později než já. Já taky hrozně ráda chodím pozorovat malího když spinká a furt děkuju za ten zázrak,že ho máme. :slight_smile: A přirozeně není šance?
27. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj já taky jsem moc zvědavá. Ty už budeš v 8tt vid příští týden? Držím co jde at ti už říkají jenom dobré zprávy. Moc si to zasloužíš. :sweat_smile:
27. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dlouho jsem tady nebyla... :zipper_mouth: ale tak nějak jsem byla zklamaná z prvního neúspěchu a nechtěla jsem si to jakkoliv připomínat. No a 3 měsíce rychle utekly a my jsme byli včera v indikační poradně a za cca 2 týdny bych měla začít s Marvelonem. A mám radost z toho, že tentokrát si budu píchat jenom 10 dní. Akorát jsem zase z pana primáře zmatená, protože máme přijet na zahájení stimulačního cyklu 1.3. a 4.3. mám vzít poslední Marvelon, přitom nemůže vědět, kdy dostanu MS, tak asi na ni počkám a podle toho zavolám, že to nesedí. A taky nám přibližně naplánoval punkci kolem 21.3. a ET kolem 27.3., což mi taky nesedí :confused: no ale hlavně, že už se zase něco děje. Holky a co se týká kys.listové a prednisonu, berou se asi od toho píchání, že? Včera jsem dostala jenom Marvelon a pak jsem nad tím uvažovala, kdy jsem to vlastně začla brát...
28. led 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek