CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
27. led 2011

@monika19 koukám,že máš testovat ještě po mě. Kdy si byla na KET? Já mám testovat v pondělí. Já jsem byla v neděli 16. Dávali nám blastocysty. A jak jsi na tom ty? Máš pravdu když jsem si dělala test poprvé dřív tak jsem potom taky už nevěřila ,že to bude dobrý. Ted radši čekám až na datum. A je pravda,že to nic dobrýho není co do sebe cpeme. ☹

ivetule
27. led 2011

@ami33 tak jak jsou dneska na tom embryjka? Určitě se krásně drží. 🙂

ami33
27. led 2011

@ivetule embryjka stále 3, všechny se vyvíjí standartně jak mají, zítra je ET. To už budou asi mít 8 buněk ne?

ivetule
27. led 2011

@ami33 dáš si dvě nebo tři? Dneska měli kolik buněk? Zítra už by měli být osmi podle mě. Tak na zítra tfuj tfuj. A vítej v čekárně.

vodni
27. led 2011

@ami33 jé, já to dočetla blbě, na ET až zítra... Ale i tak na tebe myslím 😀 Jsou to pěkní bojovníci ta tvá pendolína 😉

jezulicka
27. led 2011

@evakim evi to je tak vždycky,mně se to taky zpozdilo...hlavně klid oni ti to podle toho posunou...tak držím moc pěstíky at vám to taky vyjde.... 😉

jezulicka
27. led 2011

@ami33 jé tak to je super....a kolik si teda dáš,?tak zítra ti držím moc pěstíky at se embryjkám u tebe líbí.. 🙂

jezulicka
27. led 2011

@ivetule už se ti to blíží co?v pondělí?držím pěstíky...jsem zvědavá... 🙂

jezulicka
27. led 2011

@vodni tak co mamino jak se daří?už máš nějaké zvláštní chutě? 😉

vodni
27. led 2011

@jezulicka 😀 já se mám pořád stejně, tj. není mi nic 😉 Jen občas ten blivný pocit bez blití, občas nějaké dloubání v bříšku, ale jinak se cítím naprosto v pohodě 😉 V pondělí jdu taky na kontrolu, jsem zvědavá, jak to bude s vodníkem vypadat...

jezulicka
27. led 2011

@vodni tak to držím pěstíky....a ted už jsi v kterém týdnu?ještě si to tam nebudeš psát?

vodni
27. led 2011

@jezulicka Dnes jsem 7tt+5, ale ještě si to psát nechci, přece jen... 😔

ivetule
27. led 2011

@jezulicka přesně tak v pondělí. Už začínám být nervozní. 😉 A ty už máš konečně klid a hematom je pryč?

vodni
27. led 2011

@ivetule Ahoj Ivetko, já jsem na pondělí taky stráááááášně zvědavá 😎 Na tebe i na sebe 😉

teckovanaorchidej
27. led 2011

@vodni ahoj holky, vodni tak se drž a všem ostatním hodně štěstí

jezulicka
27. led 2011

@ivetule jo hematom už je konečně pryč... 😠

ami33
27. led 2011

@ivetule budem dávat dvě, včera mi říkala že jsou 4 buněčný a dneska nic, jen že se vyvíjí standartně všechny
@vodni no drží se pěkně, máme z toho radost, manžel včera píchal první prdelovku olejovku a úplně skvěle, vůbec to necítím.
@jezulicka 2 kousky dáme takže poejdu domů 3v1

Holky myslíte, že by nějak vadilo kdybych zítra tak hodinu řídila? to snad už můžu ne?

ami33
27. led 2011

tak jsem to teď vyčetla na blogu.třetí den kultivace by měli být embrya alespoŇ v 7 buněčném stádiu, tak když říkala paní že standartně, tak snad jsou 7 - 8buněk...uvidíme...zítra se optám.

vodni
27. led 2011

@ami33 Ahoj, gratuluji k embryjkům i prdelovce 😀 S řízením nevím, snad by to vadit nemělo...
Pokud jde o vývoj, tak ono se to různí. Hlavní asi je, aby se vyvíjelo každé jednotlivé embryjko nějak rovnoměrně.
Já třeba u 1. IVF měla:
- druhý den kultivace 4 buňky
- třetí den (ET) 8 buněk (jen jedno embryo)
u 2.IVF:
- druhý den kultivace 4 buňky u obou
- třetí den (den ET) 7 buněk u dvou, třetí se nějak zpomalilo
u 3.IVF:
- druhý den kultivace 4 buňky u obou,
- třetí den (den ET) mělo jedno 8 buněk a druhý jen 5. A i přesto mi řekli, že to malý vypadá dobře (se mi to ale moc nezdálo 😝), že prostě "tempo" mělo pomalejší, ale jinak že vypadá kvalitně, No, nevím 😅 Jsem si jistá, že vodník je z toho osmibuněčnýho 😉

vodni
27. led 2011

@ami33 já ty prdelovky taky vůbec necítím, je to až srandovní, protože vůbec nevím, jestli ji třeba manžel už vytáhl nebo ji mám pořád zapíchnutou 😝 Prostě mu to jde skvěle 🙂 a za celou dobu (za všechny 3 ivf, to se mi ani nechce počítat kolik toho bylo 😀) se nám jen jednou stalo, že jsme natáhli krev. To ale taky nebolelo, vytáhl to a píchli jsme novou ampuli na jiné místo.

monika19
27. led 2011

@ivetule já byla ten pátek před tebou..taky blastocysty..a nevím přič mi psali až 1.2...muj 4 transfer a vždy sem mela testovat pozdeji než holky co byli se mnou🙂nevím jak to?
já se taky poprvé spalila a s holkou co sme byli stejně na OPU i Ttansferu-mimochodem má z toho pokusu 3,5 letou Lauru a zazračnýho přirozenýho Oskara 1,5roku 🙂 ona testovala dle Caru 15 den a já až 17den..me to nedalo a taky 15 testla a neg..tak se se furt uklidnovala a zaroven bulela..až do krve..a zarak se nekonal..od te doby sem to vždy vydržela a ž ted...mimocodem dnes opět nic ☹ už sem to pořádně(snad)vybrečela a muchlam si tu Matýska..ted byl tak zlatej včera..maminko tobě tečou slzičky...a tady máš srdííčko...a já ještě vííc..ale jak říkam DIKY DIKY za nej..ted si to uvedomuju ještě o něco víc a to sem si sakra uvedomovala zazrak že ho máme..dodnes se na něho s manželem chodime nekolikrat za večer koukat jak hezky spinuškááá 🙂 jojo..asi budeme mit jedinačka našeho milovanýho blondatýho...

monika19
27. led 2011

holky a já ještě přidám ještě jednu zajímavost o velikosti emryjek při transferu..
meli sme na ten 2pokus napul dárce a napul menželovi sp..tranferovaný sem mela 8B dárce a 6bunečný manžel...a víte jak to dopadlo??????chytlo se manželovo!!!!!nemám do dle testu a podobně...ale vzhled mluví za vše..je to celá tchyně 🙂 🙂 a pak taky teda já 😉 ale chápete ty zazraky?hned jak sem ho poprve držela v náručí..sem to viděla..tak jen abyste věděly že fakt ta velikost pri transferu až tak nehraje..a ted jen darrci a nic..hm

misha83
27. led 2011

@ami33 Měli jsme 2 embryjka. Moc na Tebe myslím a držím pěsti!

croyance
27. led 2011

Ahojky holky, tak já dnes úspěšně odevzdala 2 vajíčka 😉 a uvidíme, jak velcí jsou to bojovníci 🙂 @vodni tak nakonec jsem to zvládla bez narkózy, děkuju 😉 jen mě pořád bolí hlava asi po těch lécích, jinak dobrý
@ami33 gratuluju 🙂 výborně se drží, to je super

misha83
27. led 2011

@croyance Jéé, tak držím pěsti ať se jim pěkně daří!

ivetule
27. led 2011

@jezulicka tak to je moc dobře. Tak už můžeš dovolit i procházky. Držím palce at už je klid až do porodu. 🙂

ivetule
27. led 2011

@croyance tak moc gratuluju a at se dobře drží a jsou tu další bojovníci. 😅

ivetule
27. led 2011

@monika19 to je vážně divný. O dva dny dřív a test později než já. Já taky hrozně ráda chodím pozorovat malího když spinká a furt děkuju za ten zázrak,že ho máme. 🙂 A přirozeně není šance?

ivetule
27. led 2011

@vodni ahoj já taky jsem moc zvědavá. Ty už budeš v 8tt vid příští týden? Držím co jde at ti už říkají jenom dobré zprávy. Moc si to zasloužíš. 😅

kac3nka
28. led 2011

Ahoj holky. Dlouho jsem tady nebyla... 🤐 ale tak nějak jsem byla zklamaná z prvního neúspěchu a nechtěla jsem si to jakkoliv připomínat. No a 3 měsíce rychle utekly a my jsme byli včera v indikační poradně a za cca 2 týdny bych měla začít s Marvelonem. A mám radost z toho, že tentokrát si budu píchat jenom 10 dní. Akorát jsem zase z pana primáře zmatená, protože máme přijet na zahájení stimulačního cyklu 1.3. a 4.3. mám vzít poslední Marvelon, přitom nemůže vědět, kdy dostanu MS, tak asi na ni počkám a podle toho zavolám, že to nesedí. A taky nám přibližně naplánoval punkci kolem 21.3. a ET kolem 27.3., což mi taky nesedí 😕 no ale hlavně, že už se zase něco děje. Holky a co se týká kys.listové a prednisonu, berou se asi od toho píchání, že? Včera jsem dostala jenom Marvelon a pak jsem nad tím uvažovala, kdy jsem to vlastně začla brát...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru