CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

evakim
11. únor 2011

@misha83 tak to je super!!!!! moooc gratuluji 🙂

ami33
11. únor 2011

@misha83 tak to je skvělá zpráva a kdy to vypukne?

vodni
11. únor 2011

@evakim Ahoj a moooc gratuluji, je to parádní výsledek - já to měla takto u druhého pokusu - 4 vejce, použitelné 3, do bříška dvě 😉 A s tím agoušem, proboha, tak to je teda nářez 😝 😝 😝 Já bych to nikdy v životě ani nezkoušela 😀 To zpětné natáhnutí - ano jak míše ami, kvůli tomu, jestli se nenapíchla cévka. Já jsem za celé tři pokusy napíchala agolutinu strašná kvanta a stalo se nám to až u toho třetího pokusu (takže asi po 60 agouši vůbec), ale hned dvakrát po sobě...

vodni
11. únor 2011

@misha83 Jůůů, gratulka!!!

vodni
11. únor 2011

@ami33 a co ty ami, kdy že je ta testovačka? Už coby dup, viď? 😵

ami33
11. únor 2011

@vodni testovačka je v neděli ani o den dřív...vydržela jsem to 😀 , dneska jdu koupit testy, nechtěla jsem je mít ani doma...na jednu stranu se těším a i trochu bojím. No co, otestím uvidím.

evakim
11. únor 2011

@ami33 budu na tebe starsne moc myslet? na kdy to planujes asi hnedka rano jak se vzbudis, ze? tak pak hnedak pisni, jinak to budete mit naaadherneho Valentyna🙂

vodni
11. únor 2011

@ami33 Přesně tak, vydržet co nejdýl, to je nejlepší. Ale je pravda, je třeba to brát jak říkáš, otestíš a uvidíš... Holt to prostě bude tak, jak to příroda chce... Už jsem celá napjatá 😉

vodni
11. únor 2011

@evakim 😀 to je otázka 😀 počkej, až se to bude blížit tobě 😉 Vstaneš ráno v 5 (možná si dáš i budíka 😝), abys papírek už očůrla 😀 Jednak z první ranní moči, a pak stejně dýl nedospíš 😉

ami33
11. únor 2011

@evakim @vodni no hned v neděli ráno, ale teď vstávám někdy i ve 3 ráno a tak různě, mám nějaký divný spaní, jen mě štve že na to budu sama páč manžel bude spát minimálně do 9 hodin. No v neděli to je snad 16.den od ET...takže prostě vím, že co mi ukáže test tak to bude a žádný jiný pochybnosti kolem toho nebo pregnylu.

vodni
11. únor 2011

@ami33 😀 kolem tří už od začátku roku chodím každý den se svou čůravkou 😀 Před testem jsem se teda snažila přesvědčit, že se mi nechce,a by byla moč koncentrovanější... Za špatný spaní může hodně ten progesteron (agouš), ale taky to může být těhu 😉 Jo a pozor, sestřička mi říkala, že u někoho ty čůrací testy moc nefungují, sama mám kamarádku, které vůbec // neukázal a přitom těhu byla. Takže já jsem jak známo zastánce testu z krce 😉

vodni
11. únor 2011

z krve ne krce 😀

ami33
11. únor 2011

@vodni no to je fakt, takže myslíš, že jít třeba v pondělí na krev i kdybyb byl test negativní? poslední dva dny se mi i nějak hůř dýchá, jako bych se semtam nemohla dodechnout a holky měli jste taky ten průhledný výtok, se mi objevil tak před týdnem ale jako že něco málo a zase nic, pak za dva dny zase trochu a dnes po několika dnech zase trochu víc takovýho průhlednýho hlenu. Já to všechno zatím hážu na prášky, páč to jak jsme nadopovaný, to stejnak člověk je celej rozhozenej, že těch příznaků je nějak moc.

evakim
11. únor 2011

@vodni jj to mas pravdu ja budu vztavat nejpozdeji v 5h rano🙂

evakim
11. únor 2011

@ami33 ja bych na krev urcite sla, podle tech hodnot uz se da neco poznat, pri mem prvnim mimodeloznim to bylo z krve taky jasne, hodnoty pod 100 nejsou zrovna optimalni

vodni
11. únor 2011

@ami33 Na rozpisu unicy je napsáno, že v případě negativního testu z moči se máš další den dostavit v 7h na test z krve (ty asi někde v místě bydliště). Takže v tomto případě určitě zajít vždycky, no a já doporučuji zajít i v případě, že // jsou 😉 Viz mé druhé ivf - čárky byly celkem slušné (i když s těmi u třetího se to nedá srovnat), ale hCG jen 35 😔 Prostě, člověk se musí fakt připravit na všechno, je to blbý, ale je to tak...
Výtok jsem měla taky - až u posledního ivf 😉 nejsem si jistá, jestli průhledný, spíš mi připadal takový bílý vodový... Je pravda, že i když se člověk nechce pozorovat, tak těsně před testem ti to prostě nedá 😝

ami33
11. únor 2011

@vodni no tak to teda pojedu na krev v pondělíkaždopádně,ale na Uniku určitě nepojedu kvůli krvi. A myslíš, že stačí když zavolám na Uniku až v pondělí? nebo mám volat už v neděli?

vodni
11. únor 2011

@ami33 No jasně, že stačí buď asi na tu jejich pobočku nebo ke svýmu gyndrovi? Na unicu volej až v pondělí - oni tam o víkendu sice jsou, ale mám dojem, že nezvedají normálně telefony - i když ten urgentní asi jo, ale ten je na doktora, a tohle zase není tak urgentní, aby to nevydrželo do pondělí.
Ale heleď, v pondělí tam budeš asistentce volat ne kvůli krvi, ale kvůli kolejnicím od toho tvýho pendolína, a dva týdny na to půjdeš na ultrazvuk 😉 Jasný? 😝 😉

ami33
11. únor 2011

@vodni jasný jasný, na ultrazvuk s pendolínem 😀

ivetule
11. únor 2011

@ami33 držíme palečky na neděli. At tam jsou krásný //. 😉

ami33
11. únor 2011

@ivetule Díky, třeba se štěstí usměje na poprvý,ale jsou i obavy, však vy už to asi znáte.

evakim
11. únor 2011

@ami33 pamatujes si jake embryjka ti zavadeli?myslim jake velikosti nebo v jakem stadiu, vodni to ma uvedeno ve svem fotoblogu tak jsem chtela mit jen srovnani, abych vedela pokud mi to reknou jak na tom jsem diky

vodni
11. únor 2011

@ivetule Ahoj Ivetko, jak se daří?

ami33
11. únor 2011

@evakim mě zaváděli dvě morulky, ale to bych moc nesrovnávala se může klidně chytnou 6 buněčný embryo a morulka třeba nic, fakt je to sázka to loterky svým způsobem.

vodni
11. únor 2011

@evakim jj, to ti před zaváděním přijde ještě na pokoj říct embryoložka - nebo se jí zeptej. Já se ptala i od druhýho telefonu (v prvním říkají většinou jen, kolik šlo použít, ale od dalšího ti můžou říct i počet buněk). Hlavně to srovnání ber jen orientačně, fakt je to hodně různé 😉

vodni
11. únor 2011

@evakim Přesně jak píše ami, mně zaváděli pouze několikabuněčné (však ses dívala, od 5b přes 7b až po 8b). Ono totiž záleží na počtu embryjek a tom, jak se vyvíjí. Já měla u tohoto pokusu jen dvě, takže šly hned třetí den do bříška. Je to jeden z různých názorů, že jestli není z čeho vybírat, je lepší transferovat třetí den (teda ob dva dny od ET). Že v děloze je jim líp, takže ta embryjka, která by se třeba v misce začala zpomalovat naopak v přirozeném prostředí mají větší šanci. U druhého jsem sice měla 3 embrya, ale zaváděla se stejně, protože to jedno se začalo opožďovat...

ivetule
11. únor 2011

@vodni ahoj vodni už je to lepší. Ještě ,že máme to naše zlatíčko. Utíká to jedna mrcha už byla tak ještě dvě a jdeme znova na to. A jak se máte ty a vodníček? 🙂

vodni
11. únor 2011

Pro srovnání, tuším v heliosu nebo kde zase razí názor kultivovat co nejdéle a transferovat nejdřív 5. den... Že jen ta embrya, která do 5. dne vydrží mají smysl. Já se přikláním ale k tomu předchozímu názoru (a dobře jsem udělala 😉 )

vodni
11. únor 2011

@ivetule Jů, tak to ti to letí asi jako mně. Zrovna před chvílí jsem koukala na tu 10 v profilu a říkám si, že už jen 3x tolik 😉 Jinak mě chvílemi přepadají takové pocity, jako že se mi to jen zdálo, že to přece nemůže být pravda, že by se to podařilo atd. Prostě, jak nemám žádné problémy a normálně funguju, tak mi to ani nepřijde 😉 Ne teda, že by mi blití chybělo 😝

ivetule
11. únor 2011

@vodni bud ráda,že je to všechno v klidu. Jen tak dál. Máš pravdu letí to jako blázen za chvilku tam budeš mít krásnou dvanáctku. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru