CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
28. únor 2011

@drndapetka no na marvelon to nevadí myslím, ale zase tak dobré to možná není 😕 Nejsem si jistá, raději bych to ověřila...

drndapetka
28. únor 2011

@vodni já jsme si jistá, že když jsem brala antiko abych neotěhotněla v pubertě, tak mi vždycky gyndr říkal, že když budu brát antibiotika tak používat další ochranu, že to snižuje účinky antiko 😉 no ale tak bych přinejhorším otěhotněla při Marvelonu 😀 Což u mě se stát nemůže 😅 Ve středu dobírám poslední, tak snad ty dva dny to vadit nebude.....

vodni
28. únor 2011

@drndapetka to asi možná jo, že to může mírně ovlivnit ten antikoncepční účinek (nevím jistě), ale myslela jsem spíš, že třeba antibiotika pro muže je při ivf zdrcující, takže osobně bych se bála, jestli by to nemohlo ovlivnit třeba tu sliznici apod. Ale to bude asi blbost, co... 😅

jezulicka
28. únor 2011

ahojte holky tak jsem doma...výsledky jsou na výbornou malá má zdravé srdíčko,máme zcela normální srdeční anatomii tak jsem moc ráda a mám si užívat klidné mateřství..ufff 🙂 tak ještě přežít ten cukr a je to... 😉

jezulicka
28. únor 2011

@vodni tak a co ty,jak se cítíš mamino?a nevíš co Evka jak dopadla?

drndapetka
28. únor 2011

@vodni tak tu sliznici pak stejně budu "navozovat" ještě estrofenem a agolutinem, a to je až za měsíc, tak snad to vadit nebude 😕

vodni
28. únor 2011

@jezulicka Moc gratuluji k výsledkům!!! To je paráda 😵 Já se cítím výborně 😉 Resp. stále normálmě 😀

vodni
28. únor 2011

Kočky pá, dnes už to balím 😉

ami33
28. únor 2011

@brusle jo už jsem si o tom dneska něco načetla, myslím, že to dělají i tady blíž ve Valmezu, co vím tak švagrvoá, když byla těhu tak byla v Olmiku jen na plodovce, tak zbytek jí dělali tady.

evakim
28. únor 2011

@vodni dekuji, ale trapeni se zase prodluzuje, vysledky az zitra rano......

pampeliska36
28. únor 2011

ahojte holky... vsechno OK a zahajujeme pripravu na KETik 😀

@drndapetka mas IP 😉

pampeliska36
28. únor 2011

@evakim myslim na tebe!!!

pampeliska36
28. únor 2011

@jezulicka no to jsou kraaaaaaaaaasne zpravicky 😀

jezulicka
28. únor 2011

@pampeliska36 jo díky a vidím, že ty jdeš do ketíku...už začínáš?tak super... 🙂

pampeliska36
28. únor 2011

@jezulicka jojo dneska bylo zahajeni a vse v poradku 🙂 uz se tesime! bude plodne jaro 😎 😀

ivetule
28. únor 2011

@jezulicka super zprávy moc gratulujeme. 😀

evakim
1. bře 2011

holky tak uz je definitivni, v krvi je nula, takze dneska budu volat do Brna a uvidime co dal
dekuji vsem, ja se zase ozvu co jsme vyridila v Brne

teckovanaorchidej
1. bře 2011

ahoj holky,

@evakim posílám hodně sil a odhodlání do dalšího boje
@drndapetka držím palečky a ať to utíká co nejrychleji
@pampeliska36 tobě taky přeju ultraplodné jaro
@vodni držím palečky na NT aby bylo všechno ok
prostě se všechny těhulky a snažilky mějte co nejlépe, ať se daří všem
já ode dneška za týden na veliký poslední utz, mamutí rozměry se pořád zvětšují, malá už se asi obrátila hlavičkou dolů, aspoň myslím dle kopanců, tak už je připravená na cestu, doufám, že ještě tak 6 týdnů vydrží

ami33
1. bře 2011

Hojte holky, včera večer mě docela zaskočili bolesti v podbříšku, takové dost nepříjemné píchání ani sem nemohla pořádně sedět ani chodit, pak se to uklidnilo, ráno pohoda, ale nedělám rychlé pohyby a jak dojdu z práce budu dneska ležet. Máte s tím některá zkušenost?? jinak nemám žádné špinění ani krvácení , tak nechci zbytečně plašit, moje dr. má tento týden dovolenou, říkala mi že k doktorovi nebo na pohotovost když bude krvácení nebo tlaky v břichu, co já vím mě to spíš píchalo a dost. Já si ale myslím, že by to mohlo být to roztahování dělohy a vazů. No uvidím spíš zavolám do Uniky odpoledne, třeba mě uklidní a nebo mi řeknou ať radši někam zajdu k dr.

vodni
1. bře 2011

@evakim ☹ ☹ ☹ posílám pohlazení a moc sil, ať to zvládneš...

vodni
1. bře 2011

@ami33 😕 S tím nemám žádnou zkušenost, ze začátku mě teda občas tak zabolelo, ale spíš tak mrchovsky... Taky mě tak někdy zabolelo, třeba když jsem si stoupla. Jestli to byla spíš ostřejší bolest, tak bych asi zavolala na Unicu hned teď a poptala se... budeš mít aspoň klid. Já tam taky volala (teda před OPU) s blbostma - asistentka IVF mě přepojila na doktora, ten si všechno nechal popsat a byla jsem hned klidnější... Každopádně by bylo lepší asi zůstat doma, natáhnout se, dát nohy nahoru a být v klidu..

vodni
1. bře 2011

@pampeliska36 Juj, tak už se samurajka se samurajíkem můžou těšit 😉

drndapetka
1. bře 2011

@ami33 ahoj, raději bych k doktorovi šla. Mě takhle začalo píchat v podbříšku asi týden před potvrzovacím ultrazvukem , když jsem stála u sporáku a vařila večeři, bylo to jakoby mi někdo bodal do podbříšku kudlou, kroutila jsme se na všechny strany,po chvilce to přešlo, strašně jsem se lekla, tak jsem šla hned ležet do postele a nohy nahoru, na druhý den jsem začala špinit 😒 Píchání v podbříšku v těhu je o.k., ale nějaké velké křeče a bodání už o.k. nejsou. Pokud Tě jen píchalo, tak je to v pořádku, to se mimi ještě pořádně uhnizďuje a děloha roztahuje, ale musí ty bolesti být snesitelný.Jelikož mám za sebou už tři nepovedené těhotenství, nic bych nenechala náhodě. Je lepší ze sebe na pohotovosti udělat ufňukánka, než něco podcenit. Budu držet pěstičky, ať je to všechno v pořádku 😉 Určitě to nic nebude, věřím tomu 😉

evakim
1. bře 2011

@vodni @teckovanaorchidej diky, tedka me drzi vidina KETu tak ani nechci naznacit co by bylo kdyby.....to by bylo pak uz uplne v ........

drndapetka
1. bře 2011

@pampeliska36 ahoj kočenko, chtěla jsem Tě s něčím potěšit - četla jsem teď jednu studii a bylo prokázáno, že opětovným rozmražením a zmražením embrií ve stádiu blastocyst se zvyšuje šance na úspěšně těhotenství 😵 takže já pevně věřím, že tentokrát Vám to určitě vyjde 🙂

vodni
1. bře 2011

@evakim Evčo, to je normální, trvá to dýl se s tím srovnat, vždyť to známe všechny 😔 Mně bohužel nedržely nikdy mražáci, ty jsme nikdy neměli, takže jsem se vždycky soustředila na další stimulaci - prostě upnout se na něco konkrétního v budoucnu a všechny myšlenky směřovat jen k tomu, ostatní prostě smazat... (lehce se to řekne, ale aspoň se o to pokusit, nebo se tak tvářit...). "Co by kdyby" - na to nemysli, prostě se soustřeď jen na ten konkrétní bod, datum atd. Mně k tomu pomohl audit s dr.F, kdy mi jasně naplánoval další pokus, ukázal v kalendáři kdy co bude, a to mě tak nějak nakoplo a pomohlo aspoň tak nějak na povrchu "zapomenout" na to co bylo a nemyslet dál... Na to, co bude poté je teď času dost. Moc na tebe myslím 😵

drndapetka
1. bře 2011

@vodni jojo, máš pravdu, úúúplně s Tebou souhlasím 😉 bez vytyčení dalšího cíle by to ani nešlo bojovat 😔 Mě tedy aspoň ne. Kdybych věděla, že se teď musím snažit otěhotnět přirozeně a nevěděla bych kdy se to povede,....chápeš, že jo? Prostě to je takový to snažení do prázdna. takhle když mám datum KETu, tak jsme upnutá jen na to datum, dá se říct, že jsem tím datumem až spacifikovaná 😀 To že se teď všechny moje myšlenky upínají na to, že za 6 týdnů budu mít hrochy u sebe a "možná" to konečně vyjde, je to nejdůležitější momentálně pro mě 😉 No a to, že chodím vlastně hlavou v oblacích, zapomínám manželovi na večeři, nemám náladu uklízet, protože myslím jen na hrochy, v práci dělám, že "něco" dělám 😀 je vlastně strašně fajn, akorát mám někdy strach, abych někdy z těch oblak zase nespadla na zem a moc to nebolelo-ta realita 😒

vodni
1. bře 2011

@drndapetka Přesně tak, prostě jinak to nejde... A o tom co bude pak (i kdyby to byl ten sestup z oblaků na zem), prostě nemyslet. Člověk musí být pozitivní a věřit tomu, takže by neměl myslet od začátku na to, co bude pak...
Ségra, já se na ty tvé hrochy už tak těším 😉 😵 a na samuraje od @pampeliska36 taky 😵

drndapetka
1. bře 2011

@vodni já se taky těším, budeme bojovat jak za starých časů a už jsme psala Pampel, že pak budeme všechny "drandit" s kočárkama na Prýglu 😀 😀 😀

vodni
1. bře 2011

@drndapetka s vodníkem bych se ráda přidala, zas tak od sebe přece nebudou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru