CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
2. bře 2011

@drndapetka Já si AH nechala dělat vždycky. Říkala jsem si, že to už nás nezabije, a jestli by to teoreticky mohlo nějak pomoct, tak do toho jdu. Má vaja jsou také stará, a četla jsem, že u "starších" žen je právě v tom embryjčím kabátku někdy problém, tak že se AH doporučuje. Ale co já vím 😝 nechala jsem to vždycky na doktorech... 😉

vodni
2. bře 2011

tak já už pádím domů, úž abych šla spát, abych zaspala to čekání na zítřejší dopoledne - už se nemůžu dočkat 😵 😵 😵

drndapetka
2. bře 2011

@vodni přeji na zítřek hodně štěstí 😵 pak se nám přijď pochlubit 😉

lenceslava
2. bře 2011

čau babuleny @vodni @drndapetka aj já mám krásnou michelinku kolem břicha.Ale beru to pozitivně,aspon si nemusím brát k moři nafukovací matraci 😀

drndapetka
2. bře 2011

@lenceslava no můj manža naštěstí teď přibral taky, takže aspoň doma nemám komandování 😀 dřív mi říkal, že vedle něho vypadám už blbě, že bych měla trochu zhubnout 😠 teď má i on na zadku celulitidu 😀 😀 😀 😀

lenceslava
2. bře 2011

@drndapetka kecáš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to přeci chlapi nemají

drndapetka
2. bře 2011

@lenceslava by ses divila 😀

lenceslava
2. bře 2011

@drndapetka no tak hlavně že ti ted nemá co vyčítat 🙂 Já mám v plánu že jak začne být venku teplo budem jezdit a jezdit a jezdit na kolech.A doufám že něco zhubnu bo s touhle postavou se mi do plavek vůbec nechce.

drndapetka
2. bře 2011

@lenceslava no tak já doufáááám, že na léto už budu kupovat těhotenský plavky 😀

evakim
2. bře 2011

holky tak dneska po rozhovoru s Unicou nam bylo doporuceno nasledujici, pokud bychom sli do tretiho pokusu tak se nam KET nedoporucuje, s jednim embryjkem je to pry dost risk, pokud bychom uvazovali o darovanych vajickach tak pak bychom to meli risknout, ale my jsme se rozhodli zkusit i treti pokus a pokud by nedejboze nevysel tak az pak nekdy za tri,ctyri roky jit do darovanych uz ale jako samoplatci, protoze vsechny tri hrazene pokusy zkusime na "nase" mimi. takze v kvetnu znova na krev, aby se zkontrolovaly hormonalni hladiny (FSH,LH.....) a pak to rozjedem 🙂 za ty tri mesice se zkusim dat nejak dokupy, procistit telicko a snad do tretice nam to vyjde🙂 sice jsem to zase obrecela, ale zas tak daleko to neni ta nase dalsi sance tak budu odskrtavat dny

lenceslava
2. bře 2011

@drndapetka tak to já letos odnosím staré a příští rok v létě už budu hojdat kočárek 😉

drndapetka
2. bře 2011

@lenceslava a co vůbec ty a přípravy do dalšího boje? 🙂 kdy navštívíte Unicu? 😉

pampeliska36
2. bře 2011

ahojte holky... s tim AH vubec nevim... ja jsem to bud vubec nepostrehla, ze nam to delali a nebo nevim, jestli tuto moznost nam pri KETu nabizeli... proste zabijte me 🙂 🙂 🙂 ja nevim!!! pri klasickem ICSI jsme si to taky zaplatili, ale vubec netusim, jak je to u KETu... mela jsem z toho vseho pocit, ze je to jak psala teckovanaorchidejka 😀 ALE FAKT NEVIM!!! taky se na to pak zkusim zeptat embryolozky 🙂

pampeliska36
2. bře 2011

@vodni jojo urcite... ty udelas kraaaaaaaaaasnou tabulku na KETik... jak te znam!!! 😀 😀 😀

pampeliska36
2. bře 2011

@vodni ZITRA DRZIM MOC PESTICKY. AT TO DOPADNE VSECHNO DOBRE A VY SE ZASE MUZETE O TROSKU VIC RADOVAT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 MYSLIM NA TEBE!!! ALE VIM, ZE VSECHNO BUDE OK. UVIDIS!!!

pampeliska36
2. bře 2011

@evakim ahoj. no to jsou mi teda zpravicky... to jsem skoro necekala. ale ja jim na unice verim a vim, ze poradi vzdycky dobre!!! takze tri mesice odpocinek a pak vzhuru do boje!!! doufam a verim, ze to bude boj posledni!!! a s krasnym koncem!!!

pampeliska36
2. bře 2011

@lenceslava nazdarek krasko 🙂

ami33
3. bře 2011

Hojte holky...vodní už čekáme na fotečku vodníčka.
@evakim květen je úplně krásnej čas na početí, budu držet pěstičky, do třetice to vyjde.

evakim
3. bře 2011

@pampeliska36 ja taky ne, tak nejak jsem mela v planu KET, ale kdyz nad tim tak premyslim asi maji pravdu, v kvetnu budou teprve ty odbery z krve, doufam, ze se mi to FSH neposunulo zas nekam nahoru, pak teprve urco Marvelon tak to tak vidim nekdy nacerven, cervenec

teckovanaorchidej
3. bře 2011

vodni, tak fuj fuj pro štěstí, já tipuju děvčátko 😅 😅 😅

ami33
3. bře 2011

@teckovanaorchidej to už jako řeknou dnes jestli vodník nebo vodnice? není to ještě brzo?

drndapetka
3. bře 2011

@ami33 jojo, jestli se dobře otočí, tak pohlaví může být v tom 13týdnu vidět 😀 Navíc vodni šla k panu dr. Vlašínovi, to je odborník s velkým O, který už takto brzy řekl hodně těhulkám pohlaví a ve většině případech se trefil, tááááákže vodni je dneska jasná, pokud bude miminko akční 😉

ami33
3. bře 2011

@drndapetka No tak snad se zadaří, minule ukazovalo ručičky, dneska musí něco jinýho holt hehe 😀

vodni
3. bře 2011

Čau kočky, fotečku přidám až ji po obědě přefotím. Hlásím, že velikostí přesně odpovídáme 12+5 (přesně podle kalkulaček), nosní kůstka OK, šíjové projasnění OK, vnitřní orgány na svém místě, ruce s prstíky OK, nohy OK, no a ehm... máme taky pindíka 😀 Dr. sice na závěr, když nám vše shrnoval dodával, že v tomto stádiu ať to bereme s rezervou, ale poprvé to řekl tak jistě, že myslím ta rezerva není zapotřebí 😝. Vodník tam sebou dost šil, takže ta fotka není nic moc, ale aspoň profil obličejíku tam vidět je. Další výsledky mi budou volat odpoledne...

jezulicka
3. bře 2011

@vodni tak to ti moc gratuluji mamino..máš super výsledky a hlavně že je vše ok....skvělé...a to už vidí i pindíka?pohlaví?to ještě určitě není na jisto...a jdeš na amnio?

vodni
3. bře 2011

@jezulicka no u Vlašína je to opravdu časté, že říká pohlaví už v tomto týdnu, pokud je poloha plodu a "prostupnost ženy" ok... A asi jsem prostupná byla 😀. Amnio mám doporučené, sice ještě záleží na těch výsledcích co se dozvím odpoledne, ale smiřuju se s tím už od začátku svých pokusů otěhotnět, že bych na ni jít měla - takže sice nerada, ale půjdu

drndapetka
3. bře 2011

@vodni uf, to jsem si za Tebe oddechla 🙂 celý dopoledne tady nedočkavě čekám, už jsem chtěla trojčit 😀 Gratulujuuuuu, maminoooooo 😵 Tak vodník nás s pindíkem fakt teda překvapil 😀

jezulicka
3. bře 2011

@vodni ale pokud ti vyjdou testy dobré tak nemusíš jít..mně to brali 2x poprvé v 8tt a po druhé ve 16tt. a vše bylo dobré tak o tom se vůbec nebavil a posílá to fakt jen když to prý vyjde špatně..ale asi záleží na doktorovi... 😉 tak bude asi další chlapeček ted tu začali holčičky tak už to chce změnu 😀

vodni
3. bře 2011

@drndapetka po pravdě, mě taky překvapil 😅 Já už skoro vybírala ty růžové peřinky atd. 😝

vodni
3. bře 2011

@jezulicka napíšu ti IP

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru