• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@misha83 jeeee na tebe jsem berusko uuuuuplne zabudla :frowning2: ted bude uz jen dobre!!! :wink: uz se tesim na ty tvoje miminka :grinning:
17. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čáááááááááááu holky
já už chci porodit, jsem jako mamut, otékám a otékám, kynu a sotva lezu :frowning2: a děcko furt napříč :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pořád na vás myslím, jak se vám daří a každý den nakukuju, co je nového
všem moc moc držím palce, aby všechno vyšlo tip top :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej CaOOOOOOOOOOOOOOOO hele reknu ti jednu novinku, chces??? :grinning: :grinning: :grinning: za chvilku uz porodis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no hele asi to musi byt uz des... ty posledni tydny uz kazda tehulka rika, ze uz chce porodit :grinning: drzim pesticky!!! a ma sanci se jeste otocit? nebo jak to je?
17. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no šance tu je, že se otočí, ale už je v poloze napříč hodně dlouho, tzn. že necestuje, tak suď bůh.
JJ, mi by stačily ještě 4 týdny a ven, už by byla zralý novorozenec, v úterý jdu k Milosrdným domluvit si porod.
A co ty, čéče, za chvíli jsou tady, samurajci nebo samurajky, se moc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ja takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... za chvilku si pro ne frcime :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Moc děkuji, hrozně doufám, že i tento zákrok pomůže k lepšímu výsledku, teď už to snad bude utíkat a za chvilku bude transfer:slight_smile:.
18. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Ahoj miško, moc přeju, aby to nebyl lepší výsledek, ale aby to byl ten NEJLEPŠÍ :wink:
18. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Čau mamutko :grinning: Třeba mamuťáče udělá nějaký pěkný kotrmelec :wink: Já když jsem na ultrazvuku viděla jak vodníček skáče, když jsem se zasmála, tak se mu teď po každé musím nějak mimoděk omluvit, že si zase pocvičil :grinning: Ale ať si užije, až mi bude svítit tolik týdnů jako tobě, tak už asi moc místa mít taky nebude... :wink:
18. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 v pondělí, viď? :dizzy_face:
18. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Kačenko, já taky měla "vyfouklý vajco" :grinning: Už jsem celá nedočkavá, moc na tebe myslím a věřím, že vše je ok :wink:
18. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj... nenene :slight_smile: ve stredu :grinning:
18. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo vlastně, mrška měla zpoždění, už vím :sunglasses:
18. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni joooooooooooo :slight_smile: dneska jsem potvrdila rozmrazeni :grinning:
18. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni v praci se taky chystam na to, ze budu doma :slight_smile: v pondeli a v utery na stesti nejsem u klientu, tak dodelam vsechny restiky a pak muzu v klidu doma odpocivat... pak beztak budu pracovat z domu u notase... ale budu doma v klidku a odpocivat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Wow, gratulka k potvrzení :wink: Proto tak všude něco pořád kape a odpadávájí trakaře sněhu :grinning: :grinning: :grinning:
Jj, tak to má být aspoň týden deset dní v klídku doma :wink: Tak jsem si to taky vždycky snažila zařídit :wink:
18. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak jsem si to tentokrat taky zaridila :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ja bych mooooooooooooooooooooooooooooooc chtela :zipper_mouth:
18. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a já ti to moooooooooooooooooooooc přeju! Vodníček se na pampeliščátka taky už těší :wink:
18. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni kuju :slight_smile: to je dobre, ze se tesi... bude jim napovidat co a jak... :wink:
18. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :wink: to je jasná věc, už teď jim posílá nápovědu :sunglasses: držet se, držet se, držet se :wink:
18. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Moc děkuji, jsi zlatá!
18. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Tak zatím nic neprasklo, počet stejný a snad to i vydrží. Velikosti dnes 12,14,16, některé jsou i menší a pokud to do OPU v úterý nedoženou, bylo by jich venku asi 5...
Vyfasovala jsem ještě do neděle 25 jednotek Puregonu, Menopur a Cetrotide.
Ale co se dělo pak :grinning: Minule jsem totiž měla na stole složku a v ní fotky jednoho kytaristy, na jehož koncertě jsem byla, pan Dr.Fr. si toho všiml, díval se na fotky, bavili jsme se o hudbě, že posloucháme úplně stejnou hudbu, tak jsem mu dneska donesla vypálené CD a on mi příště donese taky :grinning: :grinning:
A manžel se mi tam málem složil. Brali nám krev, první mi a jeho to mezitím tak vystresovalo, že pak zbledl, sestra mu dávala napít vody, třepala se mu ruka a myslela jsem, že tam omdlí. Za chvilku to bylo lepší a jeli jsme domů. Ach jo, ti chlapi nic nevydrží :grinning:
18. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Velikosti jsou ok, hlavně je dobrý, že jsou tak blízko od sebe, že to není třeba 16 a 10... Takhle to bude určitě dobrá úrodička - a pět, to je tak akorát :wink: A hlavně neboj, že by praskly - to by opravdu musely být nad 25...
Ty jo, drF ti donese svoje cd? Závidím :wink: To bude pěknej nářez :grinning:
A k těm našim polovičkám :grinning: Můj se tam složil, když jsme při prvním ivf vyfasovali jehly na agolutin :grinning: Ale nakonec, jak se to krásně naučil :wink: Píchal líp než sestra :dizzy_face:
18. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka Úplně jsem Ti zapomněla napsat, že já taky měla to "vyfouklý vejce" :grinning: , neznamená to, že něco prasklo. Počet stačí a velikosti super a ještě to doženou uvidíš. Naštěstí já i mm jsme naprostí sadisti co se injekcí týče :slight_smile: . Já píchala do sebe naprosto v klidu a stejně tak pak on do mě (tu injekci :grinning: ). Ale když si třeba představím mého bráchu, nebo svého kolegu, tak to by nepřežili :slight_smile: .
18. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vpravo jsou myslím ještě menší, tam jsou jenom 3, ale prý aspoň pěkně porostly za ty 3 dny, takže Menupur se asi osvědčil. Uvidíme, jak to bude v úterý, dokonce nás chtěl dr.F. pozvat ještě v neděli, ale to jenom pro klid a pak říkal, že to ani nebude třeba, že stačí v to úterý na OPU.
Svoje CD mi nedonese, jenom mp3 jedné kapely, co oba posloucháme :wink: Vidíš, to mě nenapadlo zeptat se ho na jeho CD, tak možná v úterý :grinning:
No můj pak říkal, že mě obdivuje, že jsem si tam během 2 minut třikrát píchla do břicha. No co, nic jiného nám nezbývá :wink:
18. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Teď už jsem v klidu, kdyby se vyfouklé vajco zase objevilo :wink: Já jsem měla problém před úplně první injekcí, ale teď už mi to nepřijde :slight_smile:
18. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 já jsem na injekce asi taky sadista, nic mi to nedělalo :grinning: Manža spíš ten první šok, pak už to byla i pro něj brnkačka :grinning: Taky mi agolutinu napíchal aspoň 60 dávek (pokusy dohromady) :sunglasses:
@kac3nka taky jsem to tak měla - stimulku mi trochu natáhli (o 2 dny) s tím, že už jsem na ultrazvuk nešla, prostě přímo na opu :wink:
18. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se tady teda rezu smichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kac3nka super!!! a co jsme ti rikaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: UF jsem rada, ze je vsechno v poradku!!!!!!! a v utery OPU... no parada! vypada to, ze budeme spolecne v cekarne :slight_smile: ja si tam na tebe pockam :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Děkuji :wink: Ty tam budeš taky v úterý? My tam máme být na 8:30 a pak budu v noční košili nahoře :slight_smile:
18. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek