CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
3. dub 2011

@vodni ahojky už to máš za sebou to amnio?nevěděla jsem kdy na to jdeš držím pořád pěstí.. 😉

misha83
3. dub 2011

@vodni Zítra!!! a v pátek nebo v sobotu transfer!

jezulicka
3. dub 2011

@misha83 tak taky držím moc pěstíky at máš co nejvíce a nejlepší vajuchy... 😎

vodni
3. dub 2011

@jezulicka Jůůů, děkuju, klidně ještě drž, zatím mám jen 4 nejčastější vady - v pořádku 😉 Zbytek bude cca po 14.4.,

vodni
3. dub 2011

@misha83 Perfektní 😵 Držíme s vodníčkem všechny pěsti!

jezulicka
3. dub 2011

@vodni tak to je super tak držíme dále... 🙂

jezulicka
3. dub 2011

@vodni a řekli ti taky co to je za pohlaví?nebo spíš ujistili?

vodni
3. dub 2011

@jezulicka jj, kluk potvrzen 😉

misha83
3. dub 2011

@jezulicka Děkuji 🙂.

jezulicka
3. dub 2011

@vodni no tak super ..máš to jistý...můžeš vodníčkovi nakupovat už máš nějaké hadříky?a nějakou výbavu?

kackakrteckova
3. dub 2011

Zdravím všechny. Ještě si nepamatuju vaše nicky, ale i tak přeji všem ať vám to vyjde, kdo už má // jisté, ať se opatruje a raduje a komu to bohužel nevyšlo, tak ať nevěší hlavu, příště už to zaručeně musí vyjít. Venku je krásně, já su v práci a všem závidím možnost jít ven 😉
Ve čtvrtek už se chystáme na schůzku a přípravu na stimulaci. Marvelon budu brát ještě týden a pak to začne. zatím to utíká, ale pak se to asi povleče až půjde do tuhého. Děkuji za podporu a držím všem pěsti a palečky při testování

kac3nka
4. dub 2011

@kackakrteckova Ahoj, tak to budu držet palce, ať ti to rychle utíká. 😉 Mi se zdá, že čekání od ET do testu je delší než celý měsíc s Marvelonem 😅

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka ahojky tak už se ti to blíží to testování tento týden co?? 😎

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka Ahoj, no jo 😅 ale až v neděli...musím to ale vydržet, nesmím dřív, pořád se ujišťuji, ale už mi z toho všeho hrabe a špatně spím 😒 A příznaky zatím žádné, namožené břicho mě asi po 5ti dnech přestalo bolet, tak nevím, jestli to je dobře nebo špatně... 😕

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka nehledej žádné mouchy...bud v pohodě a neděle je tu za chvilku..nemusíš mít žádné příznaky to může přijít až po tom... 😉

jezulicka
4. dub 2011

@jezulicka který den si po et?

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka dneska 9.den po ET a v pátek jsem ještě píchala Pregnyl...A ty jsi měla nějaké příznaky? 😉

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka ty ani ne hned jenom oči skleněné to poznala moje mamina na mě..a pak jsem začala jíst hodně zelí ale to bylo až po testění...jen ty oči a taková unavená..ale to je u každého individuální víš?

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka vím že jsem chtěla vydržet s testováním ale tajně sem si už 11den udělala test a čekala co bude dál a pak 13den a pak už jsem testila pořád... 😀

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka jasně, někdo třeba nemá žádné příznaky, jen sbírám informace, co kdo a jak 😀 Já mám teď doma 1 test, tak to se mnou cuká, že si zkusím třeba tu Pregnylovku, ale je to k ničemu, to by mě pak lákalo do té neděle pořád 😅

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka a ty jsi to měla jak? Píchala sis Pregnyl nebo ne?

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka jo píchala sem si taky pregnyl a 4 den po něm sem to prubla...risk

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka a to už tam byly // nebo jenom duch nebo nic?

jezulicka
4. dub 2011

@kac3nka jo už tam byla čárka sice ještě slabá ale pak jsem to zkoušela den co den a čárka sílila a to bylo pro mě hlavní.. 😀 neboj taky tam bude...no nic jdu ven je tam pěkně tak jdu ještě do obchodu projít se at máme pohyb tak páá a drž se a vydrž.. 😉

kac3nka
4. dub 2011

@jezulicka Aha, ale to může být zase u každého jinak...Tak se hezky projděte, odpoledne už má asi pršet 😖 Papa 😉 😉

vodni
4. dub 2011

@jezulicka Ahoj, nemám zhola nic 😀 Jsem trochu pořád opatrná, nakupovat začnu až později... Stejně na to teď nemáme 😝

vodni
4. dub 2011

@kac3nka Já jsem tu sice psala nějaké vypozorované "příznaky" (pocit jako na chřipku, občasné dloubnutí v břiše, čůravka), ale vlastně jsem žádné klasické příznaky neměla. Vlastně jsem neměla vůbec žádné těhu příznaky ani potom 😉 Dosud jsem si ani jednou neublinkla 😀 (to jsem vodníčkovi moooc vděčná 😉 ) Ani žádné chutě... Jen po testu asi měsíc takový divný pocit od žaludku, ale nic extra 😉

kac3nka
4. dub 2011

@vodni 😀 No jako sem tam mě třeba píchne vaječník nebo za pupíkem nebo mám křeč v břichu, ale neberu to jako příznak, mívám to i před MS, jako i břicho před MS mám teď, jako by ta mrcha chtěla přijít, ale všechno to může být ten slavný Pregnyl 😅
Někde jsem ale jednou četla, že pokud má žena slabší žaludek, že se jí třeba dělá špatně v dopravním prostředku, tak prý bude mít nevolnosti i v těhotenství. Co je na tom pravdy, nevím, ale pokud by to tak mělo být, tak se opravdu "těším" 😖 😀

vodni
4. dub 2011

@misha83 Miško, tak co OPU, dali ti vědět, kolik máte vajíček?

leamax
4. dub 2011

ahojte dievcata
som tu nova a isto uznate, ze citat 1235 stran ani neni mozne 😀 preto sa vas chcem popytat - ked budete take dobre, mozte mi aspon v kratkosti popisat vase skusenosti s CAR Unica? su tam dobri odbornici? a aky maju pristup?
vopred vam vsetkym dakujem za odpovede

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru