CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
12. dub 2011

@vodni já vím, že nachlazení ani kašel nevadí, že to není důvod rušit KET, ale prostě jsem se tak těšila, byla jsem skvěle naladěná, připravená, a najednou bum a jsem nemocná, tak mě to dost vzalo, chtěla jsem být na transfer úplně fit a zdravá, a teď jsem z toho smutná 😒

misha83
12. dub 2011

@drndapetka Ach jo, to je tedy den... Ale o to lepší budou následující dny, věřím tomu a přeji hrozně moc štěstí!

durma
12. dub 2011

@drndapetka Zítra hodně štěstí!Určitě to budou // 🙂 Já mám zítra odběr vajíček.Těším se,že se mi konečně uleví,ale zároveň mám strach. 😨

drndapetka
12. dub 2011

Holky, strašně moc děkuju všem. Zítra se ohlásím jak budu s dětičkama doma 🙂 Krásnou dobrou nočku přeji

misha83
13. dub 2011

@durma @drndapetka Holky myslím na vás, dejte vědět jak jste dopadly!

drndapetka
13. dub 2011

Ahojky, tak jsem doma.

Dnes jsem se utvrdila v tom, že 13tka není pro mě šťastné číslo a bohužel smůla ze včerejška pokračovala 😒

Ze 3 rozmražených embryí mi dnes zbylo jen 1 ☹ Takže mám v bříšku jednoho moc statečného hrocha, kterému moc věřím, ale co si budeme povídat.....holt u KETu při jednom transferovaném embryu je úspěšnost 15%, což je nula nula nic, už i inseminace má snad větší šance. No do toho ten kašel.... 😔 Sestra mi na rovinu řekla, že to nachlazení není moc prima 😒 Transfer mi dělal pan dr. F., což bylo super, bezbbolestný, bez komplikací, ale pak jsem tam ležela jen 10 minut, neměli jsme s manželem vůbec klid, furt tam někdo chodil, na mě to samozřejmě dolehlo a ještě na sálku jsem se začala dávit kašlem...sestřička byla celkem ze mě vystrašená 😖 a taky jsem to už obrečela, takže žádný pocit štěstí a úlevy se u mě nekonal, jsem nasr.... na celej svět 😢 celej půl rok se tak těším a teď tolik smůly, už nechápu proč 🙄

misha83
13. dub 2011

@drndapetka Ach jo kočko, to mě mrzí, ale já tomu tvému hrošíkovi věřím. Vím, že utěšovat nemá cenu, ale sakra nějaká ta spravedlnost snad být musí☹.

jezulicka
13. dub 2011

@drndapetka no tak musíš věřit že ten jeden hrošík je ten pravý já bych tomu tak věřila...nám se stalo to samé...
tak držím pěstíky at se pěkně hrošík zahryzne... 😉 mysly pozitivně a usmívej se na svět půjde to hned líp... 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@jezulicka ty jsi měla taky transferované jen jedno embryjko? 🙂 No jo, ale bylo z IVF, né z KET, že?

jimmy1
13. dub 2011

@drndapetka nevzdávej to!!!třeba je to zrovna ten největší bojovníček!!!
A koukni na nás 😉 Martínek je z jednoho zavedeného embryjka při KET a jak si to všechno vybojoval 😵 😵 😵
takže hrošíkovi věř a buď s ním co nejvíc v pohodě, pohlaď bříško a vzkaž mu, že vám moc držíme pěstičky 😵

misha83
13. dub 2011

@drndapetka No vidíš, holky mají pravdu, věř mu tak, jako mu věříme my ostatní🙂.

drndapetka
13. dub 2011

@jimmy1 děkuju za útěchu 🙂 já vím, že z jednoho embryjka při KET to jde, ale ta nemoc k tomu všemu mi moc nepřidává 😒 to fakt bude neskutečnej zázrak a mega bojovník, když tohle zvládne 😝 ale tak už by to štětí ke mě i s tím zázrakem klidně mohlo přiletět po tom všem, co jsem si užila, takže si vlastně takový velký neuvěřitelný zázrak možná i zasloužím 😅 no uvidíme, třeba fakt bude překvápko 🙂

misha83
13. dub 2011

@drndapetka Ne možná, ale určitě si to zasloužíš 😉 .

drndapetka
13. dub 2011

@misha83 no jo, musím to brát sportovně 🙂

misha83
13. dub 2011

@drndapetka Já myslím, že obavy jsou úplně v pořádku a kdo je nemá tak kecá. Já jsem věčná optimistka a taky se občas přistihnu, že přemýšlím nad tím, jak se bojím, že to zase nevyjde. Moc, moc držím pěsti!

drndapetka
13. dub 2011

@misha83 no až jsem přijde ségra )vodni), tak dostanu vynadáno, že zase trojčím 😀 Máš pravdu, patří to k tomu. Ale já nestresuju, jsem jen prostě děsně nasr....na tu nespravedlnost, jinak jsem v klidu, nějak to dopadne, není to moje poprvé, tak se nezhroutím, mám už tři potraty za sebou,tak mě přece jen tak nic neskolí, ne? 😉

drndapetka
13. dub 2011

@misha83 no a ještě pořád říkám, že je stokrát lepší ty dvě zatracený // na testu nenajít, než je najít a pak potratit, takže kdybych měla na výběr,tak raději beru tu první variantu, než abych pak fňukala, že mimi se zavrtalo a pak to vzdalo.....

misha83
13. dub 2011

@drndapetka Chápu Tě☹. Moc Ti to přeji, tak teď budeme čekat společně🙂.

jezulicka
13. dub 2011

@drndapetka no bylo jen jedno ale z ivf ale to je jedno ten jeden bojovníček bude bojovat více než kdyby tam byli třeba 3..věř tomu
😉

jimmy1
13. dub 2011

@drndapetka pokud se nepletu, tak ty máš nějaké potíže se srážlivostí??? pícháš si miniheparin?? nebo jak to máš?? jestli si tě s někým pletu, tak se omlouvám 🤐

drndapetka
13. dub 2011

@jezulicka no jooo...má vlastně místečko jen a jen pro sebe, nemusí se s nikým dělit 😀 však už jsem si s ním povídala, že to od něj nebylo hezký, že nechtěl spolu vzít do bříška ségru nebo bráchu 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@jimmy1 ano ano, mám zvýšenou srážlivost....heterozygota....nějak tak mi to pan doktor říkal. Ano, od včerjška píchám Clexane 0,2 na zředění. ty máš to samé? 😕

jimmy1
13. dub 2011

@drndapetka nemám, ale hodně si už od těhu pročítám poradnu MUDr. Michala Kouckého a často tam na tohle téma přišla "řeč" 😉

vodni
13. dub 2011

Ahoj, hlásím, že mám výsledky z amniocentézy - Vodníček je v pořádku!

jezulicka
13. dub 2011

@vodni no tak super gratuluji máš vše již za sebou..hurá..můžeš slavit 😉 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@jimmy1 vím, že spousta holek potrácela a potrácela a pak najednou dostaly miniheparin a najednou bylo těhu v pohodě, tak já doufám, že mi to taky pomůže a bude to ten zádrhel mých potratů

vodni
13. dub 2011

@jezulicka asi oslavím sdělením radostné události v práci 😝 Dnes mě stejně jedna kočka asi prokoukla 😀

vodni
13. dub 2011

@drndapetka Ségra, jeden bojovník je superbojovník, uvidíš 😵 Bude to ten nej a udělá z tebe obrhrošici 😉

drndapetka
13. dub 2011

@vodni ráda bych tomu věřila-děkuju 🙂 A gratulka, mamino 😵

jimmy1
13. dub 2011

@vodni super, gratulka vodníčkovi i rodičům 🙂
@drndapetka držíme pěsti, ať je to všechno OK 🙂 holt si to pícháníčko oproti nám ostatním o nějakých 38 týdnů prodloužíš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru