CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
15. dub 2011

No a já jdu zase spinkat, nějak to na mě padá po té snídani 🙂

durma
15. dub 2011

@drndapetka Věřím jim a díky 🙂

vodni
15. dub 2011

No tak já se musím připojit ke chvále manželů - po 11 letech naprosté zlato 😀 (u nás se to vyvíjí spíš naopak než s tím ptáčkem co mu zpívají 😉 ). Teď mi dokonce kontroluje, jestli nemám náhodou kalhoty v "pase" (ten už moc nemám) moc těsný, aby to vodníčka netlačilo 😉

vodni
15. dub 2011

@durma jůůů, to je paráda, tolik miminek 😉

drndapetka
15. dub 2011

@vodni hihi 🙂 no ten můj zas když přijde z práce tak dává pusu jen "svýmu" hrošíkovi, že prý já jsem až ta druhá 😀 no a včera mu začal říkat Nelinka 😀

durma
15. dub 2011

@vodni díky,snad se udrží 🙂

durma
15. dub 2011

@vodni ten můj je taky hodnej,on zase často o víkendu vaří.Ale moc mu nevoní umývání nádobí,luxování,..... 😀

misha83
15. dub 2011

@durma No paráda, krásných 10 bojovníčků!!!
@drndapetka Tak to máme chlapa se stejnou "úchylkou", ten můj je taky na úklid pedant. Ale nežehlí, že bych ještě na něm zapracovala 😀 . Ne to ne, jsem asi divná, ale mně žehlení nevadí.

misha83
15. dub 2011

No prostě co bychom bez těch našich chlapů dělaly 🙂.
@drndapetka Nela je naše druhá favoritka, jako holčičí jméno🙂.

drndapetka
15. dub 2011

@misha83 ten můj je úchylnej někdy až moc, až to leze na nervy 😝 buď ráda, že neumí všechno, oni pak rádi do toho kecají 😀

drndapetka
15. dub 2011

@misha83 U nás vede jedině Nela. Mě se teda líbí i Sára, ale to teď dala kámoška, tak do toho bych nešla. No a chlapeček musí být jasně po tátovi, takže Michálek 🙂

misha83
15. dub 2011

@drndapetka U nás vede Natálie, Nela druhá (resp. mně se líbí Amálie, manželovi Liliana a na Nelince se shodneme 🙂 ). A pro kluka Daniel nebo Samuel. No, jenže vzhledem k tomu, že máme tolik času na vymýšlení jména, tak kdo ví, že☹.

vodni
15. dub 2011

@misha83 Natálií mi teď přijde, že je jich strašně moc ☹ Líbila se mi i Stella (Slelluška, Stellinka), ale taky se nějak rozšiřuje... No ale Vodník je kluk, takže je to vyřešené 😉

misha83
15. dub 2011

@vodni Já to vůbec nesleduju, je mi úplně fuk, kolik jich je, jestli se zadaří, tak ta naše bude pro nás stejně ta jediná 😀 .

misha83
15. dub 2011

@vodni A pro kluka máte jaké jméno?

drndapetka
15. dub 2011

@vodni Stelinka se mi taky líbí, ale u manžela neprošla ☹ Dokonce je i pěkné Běla.....prostě ty krátké jména jsou takové hezčí, prosté, jednoduché, krásně se zdrobňují 😉

drndapetka
15. dub 2011

@misha83 Daniel se mi taky líbí, ale podle manžela je to prý jméno pro teplý kluky 🤐 tak to mám smůlu 😀 Mě se tam líbí to EL. třeba MichEL by bylo super, ale to by měl jen v papírech, nikdo by mu tak neříkal.....moje ségra je Michaela, a taky jí tak nikdo neřekne, Danieli by mu taky nikdo neříkal, jen Danečku, Dane, danku, Danoušku,.....

misha83
15. dub 2011

@drndapetka Jj, ten Daniel jde víc lidem těžko přes pusu, ale to mi je taky fuk 🙂 . Manželovi se teda víc líbí ten Samuel. Mně se líbí hrozně moc jmen, Jan, Jakub, Hynek, David atd., ale u manžela to neprojde. A mně je to vlastně tak nějak nakonec fuk, hlavně, když bude CO pojmenovávat🙂.

Já jsem taky Michaela a teď v dospělosti mi tak někteří říkají, protože se tak představuji🙂, ale většinou je to na pracovní nebo nějaké oficiálnější úrovni. Samozřejmě jinak mi říkají Míšo, Michi, Miško atd. a rodina Michalko 😅 .

drndapetka
16. dub 2011

Dobré ranko,

tak dnes teprve 3.den po KETu 😝

A opět v noci živý sen. Byla jsem družička na svatbě, jdu na záchod, a na toaletním papíře krev 🙄

Holky , už mi fakt hrabe, tentokrát to nedávám tak v pohodě, nevím co se děje, sny se mi doma nezdávají, jen u návštěv a v cizích postelích 😒

No a taky mi jak mávnutím proutku přestalo bolet břicho - žádný píchání, dloubání, natahování,....vůbec nic 😖 A předtím furt něco....holky, tak asi hrošík nebude nebo co... 😢

misha83
16. dub 2011

@drndapetka Dobré ráno, já vím, že se to těžko řekne, ale neházej flintu do žita!!! Na to bude času dost. Ten vnitřní stres je pro hrošíka horší, tak mu věř a basta. On se tam prostě teď uvelebil, tak nedělá neplechu, počkej až se zase začne vrtět!

drndapetka
16. dub 2011

@misha83 je nějakej superhodnej, na to nejsem zvyklá 😀 já měla vždycky superzlobivý hrošíky a břicho bolelo imrvere furt, tak jsem z toho taková nesvá, ale třeba až se začnu hýbat, tak on začne taky vrtat doly 😀

misha83
16. dub 2011

@drndapetka No počkej až budeš vzpomínat, jak byl hodnej🙂.

drndapetka
16. dub 2011

@misha83 ale kdyby to byl klučina, tak ať zlobí, kluci musí být sičáci, aby se o nich vědělo 😀

misha83
16. dub 2011

@drndapetka No neboj, to, že je hodný teď neznámená, že bude pořád 😀 .

durma
16. dub 2011

Ahoj,tak dnes jich máme 9 statečných bojovníků. 😉

durma
16. dub 2011

@drndapetka Myslím si,že to bude na dobré cestě a tvůj hrošík se zavrtal.Proto ta krev.

drndapetka
16. dub 2011

@durma ta krev byla jen ve snu, naštěstí 😉

drndapetka
16. dub 2011

@durma a kdy máš mít ET? v pondělí?

misha83
16. dub 2011

@durma Super, bojovníčci se drží 🙂 .

durma
16. dub 2011

@drndapetka jj,v pondělí.Aha,já pochopila,že to už byla skutečnost 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru