CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

durma
16. dub 2011

@misha83 zatím to jsou šikulové 🙂

vodni
16. dub 2011

@drndapetka Čau trojčando 😉 Hele, jsem ti psla - každý ET je jiný, někdy cítíš furt něco, jindy nic. A vůůůůůbec nic to neznamená 😉

vodni
16. dub 2011

@durma Taky gratuluji, krásný počet miminek 😉

durma
16. dub 2011

@vodni díky 🙂 Hlavně aby se uchytilo v bříšku.Budeme dávat jen jedno 😒

vodni
16. dub 2011

@durma Jak to? Musíte?

durma
16. dub 2011

@vodni aji jo.Mám menší srdeční vadu a polovička se bojí,že dvě nezvládne. ☹ Už má věk 😀

vodni
16. dub 2011

@durma Tak to je jasný, tak ať je to ten nejlepší pašák 😉

durma
16. dub 2011

@vodni díky 🙂

drndapetka
16. dub 2011

@vodni 🙂 čauky, no prozměnu teď bolí levý vaječník....jako kdybych měla ovuli 😀 To asi dělá Pregnyl, že? Dnes jsem ho píchala. Zadek mám už jak řešeto, a to v něm mám teprve 10 injekcí 😝 Tentokrát to jde všechno nějak hůř, i ta psychika není ono 😖

durma
16. dub 2011

@drndapetka A kolikátý máš pokus?Mně píchá agolutin sousedka (zdravotní sestra) a říkala,že už to ta kůže nechce brát.Prostě půl roku je půl roku,už i ten clexan nevím kam píchnout do bříška 😀

drndapetka
16. dub 2011

@durma clexane v poho, až na to štípání, no jinak před půl rokem jsem píchala Agolutin po IVFku a zůstali mi na zadku holt nějaký ty ztvrdlý místa, a teď mi to bolí ještě víc, a to ten zadek mám fakt velkem a špekatej a stejně to nepomáhá .-D chudinky holky co jsou kost a kůže, ty musí trpět :-/ ty špíčky někdy nejsou na škodu 🙂

misha83
17. dub 2011

Tak dnes jsem 8. den po ET. Dneska mi došlo, že příští pondělí jsou Velikonoce, takže ať v neděli test dopadne jakkoliv, tak budu nervi až do úterka, než si zajdu někam na krev☹. Taky jsem zjistila, že agolutin mám jen do té neděle, ale mám ještě nějaký z minula, tak se kvůli tomu nepohrnu do Unici, až podle toho jak to dopadne.

drndapetka
17. dub 2011

@misha83 Ahojky, a jak se vůbec cítíš? nějaké zvláštní pocity? 🙂

Já dneska 4.den po KET, začíná se to ploužit :-P Po ránu jsem rozstřelená a nemůžu se zaboha probrat, musím se najíst, protože mívám hrozný hlad, jinak kozy mám jak dva vozy 😀 Jenže i tu únavu , i ty prsa, to všechno dělá Pregnyl, takže žádný těhu příznaky to nejsou 😒

drndapetka
17. dub 2011

@vodni jééé, skočil Ti tam 20.týden 😵 tak to už jste s vodníčkem v krásné půlce, utíká to, že 🙂

misha83
17. dub 2011

@drndapetka Já se cítím fajn🙂. Citlivý prsa mám, ale jak říkáš, přičítám to pregnylu 😒 . Jinak ráno se celkem proberu, jsem spíš taková unavená i přes den, ale to je zase tím válením asi ☹ . No a občas cítím břicho, ale jinak než při MS.

vodni
17. dub 2011

@drndapetka Čau, no, je to neuvěřitelný, co? Vůbec to nestačím registrovat - myslím to těhotenství, prostě to pekelně rychle utíká... No ale asi budu ještě vzpomínat, až nastanou vedra a já budu mít ten největší břich, to nastane ta pravá "paráda", která se stoprocentně bude vléct 😝

vodni
17. dub 2011

Jinak, pro zajímavost, já jsem agouš milovala a nechtěla se ho zbavit, tak jsme ho píchali fakt dlouho. Pak celkem v pohodě, ale minulý týden mě jedna půlka začla trochu pobolívat v místě, kam se píchalo... Zvláštní, že se to tak někdy prostě zpětně ozývá... 😅 Už mi to před třetím pokusem taky dělalo, ještě jsem nezačla píchat, a místečko se hlásilo asi o svou dávku 😀 Co to má ale znamenat teď netuším 😅 Asi nějaká připomínka, abych si nestěžovala, že furt nic necítím... 😀(nestěžuju si, jsem nadšená, že to všechno jde tak dobře 🤐 ) Vlastně, začal mě bolet (dost) jeden kyčelní kloub. Bohužel je to normální, ale jako na potvoru je to na druhé straně než ta bolící půlka, takže se mi v noci parádně leží 😠 Na jedné straně kloub, na druhé straně pozůstatky po agouši 😝

misha83
17. dub 2011

@vodni Tak to je tedy pech, ale alespoň to Ti připomíná, že jsi těhu 😀 . Je to úžasné, jak to letí. Už něco nakupuješ, nebo raději ještě ne?

vodni
17. dub 2011

@misha83 Jj, taky jsem si říkala, že aspoň nějaké znamení 😀 Zatím nic nekupuju, jen na to všechno rozněžněně koukám na netu 😉 No ale vlastně to bude taky tím, že nemám peníze 😅 Snažíme se rychle doplatit alespoň tu půjčku, co jsme měli na ivf...

misha83
17. dub 2011

@vodni To chápu, je to děs, člověk dá tolik peněz na "tvorbu mimi" a kde pak má brát na tu výbavičku, že? Ale všechno se zvládne 🙂 .

vodni
17. dub 2011

@misha83 jasně že zvládně, teď už jsem si jistá, že zvládnu všechno 😉 I když chvíleni mě jímá taková ta klasická těhotenská panika, jakože ježišmarjá, já mám v břiše dítě, nebo jak to všechno zvládnu a tak... 😝 Ale jsou to takové chvilkové stavy, předpokládám, že naprosto normální blbnutí hormonů 😝

misha83
17. dub 2011

@vodni Já myslím, že to je úplně normální, neboj 😀 .

drndapetka
17. dub 2011

@vodni ze začátku vždycky všechno ubíhá rychle, pak se to vleče....ale tak třeba tak hrozný vedra nebudou, a když budou, tak máte přece chatečku, tak tam je určitě lesík, chládeček, tak by jsi to mohla zvládnout ne 😉 Já budu v létě asi absolvovat druhou stimuli, tak si to taky pěkně užiju, neboj...když si vzpomenu na ty horka, když jsem zrovna píchala Diphereline, no to bylo točo 😝

vodni
17. dub 2011

@drndapetka JJ, akorát mám obavy, že jak budu tak obrovská, že se mi ani na chajdaloupku nebude chtít... je to dost daleko a ta cesta, no uvidíme... A prosím tě, jaká druhá stimule, vždyť budeš tou dobou pěkně kulatět 😉 Ty tomu hrošíkovi nějak nevěříš 😠 to se mu určo nelíbí!

misha83
17. dub 2011

@drndapetka žádný přemýšlení o další stumulce! 😠

durma
17. dub 2011

Ahoj,tak dnes se stále drží 9 miminek a zítra ráno si jedu pro jedno z nich.

durma
17. dub 2011

@drndapetka Co to tady čtu?Žádná stimulka,ale pořádné břicho bude 😠

drndapetka
17. dub 2011

@durma téééda, to zbyde mražáčků 🙂 velká gratulka 🙂

drndapetka
17. dub 2011

Jinak mi byli na výletě, na procházce 🙂 nabyla jsem se trošku energií a jak o sobě hrošík teď 2 dny nedal vědět, tak při vystupování z auta mi to za ty 2 dny pěkně vrátil. Chytla jsem asi 10tisekundovou křeč do podbříšku, přesně jak když mám dostat mršku, normálně jsem si holky myslela, že dojdu domů a stopro budu krvácet, fakt to dost zabolelo, až jsem se lekla 😒 No a ona krev nikde, bolest přešla a te´d zas ticho po pěšině. Asi mi chtěl hrošík říct, ať se víc šetřím a nelítám tak po venku 😉

durma
17. dub 2011

@drndapetka Díky 🙂 Teď se ještě musí u mně zabydlet 😔 a budu šťastá jako blecha 😀 Mrazáčků bude asi hodně.Metoda PICSI nám bude pravděpodobně vyhovovat 😀

drndapetka
17. dub 2011

@durma mě se jich po IVF drželo do 4tého dne 11 bojovníků a v den ET jsem jich měla jen 5, dvě na transfer, tři na zamražení, ono jak jsou starší tak den ode dne padají, je normální, že jich přežije z celkového počtu zhruba jen okolo 30%. Ale tak snad Ti vydrží všech devět, přála bych Ti to 🙂 Mě strašně mrzí, že mi z 25 vajíček zbylo jen 5, a teď po KETíku už nemáme vůbec nic ☹ člověk si řekne tolik vajíček a ono je to pak nakonec nic moc 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru