CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 4.den je ještě brzo, teda taky ale záleží jaký máš test 🙂Já totiž 3.den po pregnylu měla na mammatestě 10 docela velkýho ducha, tak bych se 4.den ještě bála :-/

misha83
19. dub 2011

@drndapetka Já se to budu snažit vydržet, já právě reagovala na ty tvoje 4-5 dní 😉 . Já se budu bát i v neděli ☹ .

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 já se bojím už teď, fakt 😒

misha83
19. dub 2011

@drndapetka Nejhorší je, že i když bych tam čárku viděla, tak tomu nebudu věřit, nevím co mě o tom přesvědčí ☹ . By mě zajímalo, kdy se tak člověk přestane bát ☹ .

jimmy1
19. dub 2011

@misha83 no to už se vlastně bát nikdy nepřestaneš 😉 bojíš se o //, pak aby bylo srdíčko, pak aby dopadly všelijaký ty testy, aby se nechtělo mimískovi na svět moc brzy, aby dobře dopadl porod a pak celej život o dítě (děti) 😎
holky, držíme vám všem s Martínkem pěsti 😵

misha83
19. dub 2011

@jimmy1 Ahojky, moc děkujem. No přesně to jsem si myslela 😀 .

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 tak to já tomu věřit budu,když ty // uvidím 🙂 Viděla jsem je už několikrát a těhu jsem byla, takže testům fakt u sebe fakt věřím 😉 Já mám strach z toho, že se budu muset vrátit příští týden do práce, už mě to nenaplńuje, to prostředí mě tam stresuje, raději bych chtěla už zůstat doma, ale to si můžu jen přát 😒

drndapetka
19. dub 2011

@jimmy1 prosím Tě, a Ty jsi po KETíku píchala Pregnyl? kolikátý den jsi začala testíkovat? 🙂

vodni
19. dub 2011

@misha83 Ta otázky, jak jsme to měly se sexem... ehm... no nijak 😝

vodni
19. dub 2011

@durma Posílám od vodníčka jeden velký těhu bacil 😉

drndapetka
19. dub 2011

@jimmy1 tak jsem si te´d pobrečela nad fotkama Tvýho Martínka (hormony zapracovaly)- je fakt krásnej, prďolka 😵 Kéž by z mýho hrošíka taky vyrostl takový nádherný miminko 🙂

drndapetka
19. dub 2011

@jimmy1 aha, už to vidím - KETík jsi měla 15.5 a první testík jsi dělala 24.5., to je 9.dní po KET, neměla jsi strach, že to bude Pregnyl? 😕

durma
19. dub 2011

@vodni díky 🙂

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No, tak to já vůbec nevím, jak // vypadají☹. Já bych se do práce vrátit chtěla, naopak to tam je fajn a být doma jen s vycházkama se mi tedy nechce. Samozřejmě kdyby to vyžadoval můj stav a doktor by mi to doporučil, tak nebudu váhat ani minutu.
@vodni Nijak to chápu, ale do kdy?

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 tak to já budu mít rizikové těhotenství po těch třech mých nepovedených, takže raději budu doma, abych nic nezanedbala, s těma vycházkama to není zase tak strašný a čím dýl jsi těhule, tak vycházky se dávají na víc hodin, některý doktoři dávají dokonce neomezené

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No tak to pak jo, pokud je rizikové těhu, tak to je jasný. Říkám, udělám všechno co mi kdo řekne🙂, teda jako doktoři.

misha83
19. dub 2011

@misha83 A co děláš, tedy myslím, jako jestli v kanclu nebo jsi na nohách? Ale na houby je spíš ten stres, když píšeš, že je to tam na prd☹.

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 už jen samo těhotenství po každém IVF je považováno za rizikové, prostě to tak je, nevím proč, ale je dobře, že to doktoři hlídají, takže tak či tak budu raději doma,v práci je to samý stres a zodpovědnost, ať je hrošík v klidu

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 jsem vedoucí prodejny, na půl v kanclu, na půl na nohách na prodejně, zodpovědnost za celý chod prodejny a podřízené, tahání se s krabicemi, starost o sklad,......no prostě práce, která je pro těhotenství nevhodná

misha83
19. dub 2011

@drndapetka A jo, já právě myslela, že podle diskuze tady i jinde je to individuální. Některé baby chodí normálně do práce. Kamarádka čeká po IVF dvojčata a taky chodila normálně do práce do určitého stupně těhotenství.

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No tak to je na houby, to by Tě Dr. určo nechal doma i kdyby to fakticky rizikové nebylo. Švagrová to tak taky měla.

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 tak jasně, chodit do práce můžeš pokud sedíš v kanclu, to je na každým jak se rozhodne, ale je psáno a dáno, že těhu po IVF je bráno za rizikové

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No já myslela, že Ti to doporučí doktor, protože právě ta kamoška to jako rizikové neměla. Doktor jí doslova řekl, že pokud se v práci cítí líp (sedí tam), tak je to lepší i pro psychiku než sedět doma.

vodni
19. dub 2011

@misha83 Ježiš, koukám co jsem to napsala, překlepy až hrůza, takže "otázka", a "měli"... Do srdíčka určitě jsme se báli, pak jsme se zase báli do 12tt... No, nevybereš si 😉 A budeš mít IP

misha83
19. dub 2011

@vodni Je to jak před prvním sexem 😀 , člověk se bojí co bude 😀 .

misha83
19. dub 2011

@vodni A ty jsi to měla jak? Máš rizikové těhu, ale cítíš se fajn, tak chodíš do práce?

drndapetka
19. dub 2011

Nic, jdu si lehnout, je mi po tom Pregnylu zase dost špatně 😝

vodni
19. dub 2011

tak já to mám tak, že do práce normálně chodím, ani bych neschopenku nechtěla... Ale je jasný, že tohleto je strašně individuální, a taky podle práce. Mám to tak napůl sezení, ale občas i na nohách, ale hlavně dooooost stresu. Ale to už nějak patří k tomu, asi bych to bez práce nedala už tuplem 😝

misha83
19. dub 2011

@drndapetka Chudi, tak hlavně odpočívej a třeba to nebude jen tím pregnylem 😉 .
@vodni Tak hlavní je, že se cítíš fajn. No uvidíme, třeba to nebudu muset ani řešit opět ☹ .

vodni
19. dub 2011

@misha83 prosím tě, takhle nepřemýášlej! Pěkně si mysli na to, jak budete s drndou nakupovat mimivěci a těhucvičit atd. atd. - budete mít skoro stejně termín, a obě neschopenku, tak si sladíte vycházky a budete "v tom" spolu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru