• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
Holky, a měla jste některá problém v práci, že by vás třeba vyhodili po neúspěšném zákroku, nebo dělali problémy při druhém ohledně dovolené??
27. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi Ahojky, já jsem v práci ani IVF ani KET nehlásila. U IVF jsem řekla, že jdu na gynekologický zákrok a tím to haslo. Pak když jsem byla na neschopence déle, tak jsem přiznala, že jsem těhotná, ale že to nevyšlo, takže budu po revizi ještě doma. No a při KET jsem jim řekla, že jsem "asi" těhotná, ale nikdo do dnes neví, že na Unicu vůbec chodíme, myslí si, že těhotním přirozeně :grinning: Všichni v práci ví, že dítě chceme, ale nepotřebuji se někomu detailně zpovídat z toho, co podstupuji a co prožívám, je to pro mě už hodně soukromé. Takže tak :slight_smile: Mě z práce nevyhodili, i když ví, že jednou holt otěhotním, takže se mnou v budoucnosti nemůžou počítat, ale i tak mi dali smlouvu na neurčito. Naštěstí mám v práci dobrý kolektiv a podporu v nadřízených :wink:
27. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi Ahoj, taky jsem nikomu nic neříkala, je to soukromá a velmi osobní věc a nikomu do toho nic není :wink:
28. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Juj, tak už se to blíží :wink: Paráda!
28. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojhky,zdravím všechny,už jsem tady pár let nebyla a tak se jen zeptám zda někdo neví kolik peněz ted stojí KET? Máme ještě 3 zamražený a uvažujeme že by jsme pořídili nějakého sourozence Míšovi.Tak by mě zajímalo kolik našetřit,děkuji všem za odpovědi :dizzy_face: Jinak všem držím palečky at jim to dobře dopadne. :slight_smile: :wink:
29. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour Ahoj, nevím, zda je aktuální - psala jsem to tam loni: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/clanek/ceniky/
29. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moc díky a netušíte ještě jak to probíhá zda se musí tak na krev atd?
29. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: huráá,tak konečně MS se dostavila. V pondělí na Unicu na krev,večer Marvelon a vzhůru do boje....snad se to povede na poprvé..... :unamused:
29. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím Vás všechny :slight_smile: ,dneska jsem se dočkala,odběr krve,nasazen Marvelon a 18.8. na Unicu na ultrazvuk,zaplatit penízky a potom injekce... :frowning2: ,těch se tak bojím.....
1. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour ahojky,pamatuji si tě.Tak to jsme na tom stejně,plánujeme KET někdy na podzim. Máme také 3 zamražená.Tak jsem zvědavá.
Jinak se k vám asi tedy brzy přidám,tak se musím dostat do obrazu :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahoj.Tak hurá do toho.Budem držet pěsti at ke Kubíkovi přibude další skřítek :wink:
1. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, tak já odjíždím an dovču a příští týden v úterý 9tého se Vám ozvu, co a jak na Unice :slight_smile: tak se tu držte, papa :wink:
1. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 injekcí se neboj, je to o zvyku, nebolí to. Já jsem se na ně pak úplně těšila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, občas sem nakouknu , co je nového a držím vám všem strašně moc palce:slight_smile: a přeju hodně štěstí:slight_smile:)
@vodni ahoooj, teda , Tobě se to blíží:slight_smile:to je dobře:slight_smile:

Holky, když už tu sem , nepamatujete si některá , kolik vás stál Estrofem? děkuji a oaptrujte se... :wink:
2. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Čau, jo, blíží se to pekelně, nějak začínám trojčit :grinning: Však tobě už tam taky svítí pěkné čísílko :wink: Estrofem byl dost laciný - kolečko bez doplatku 230,- ale pojišťovna hradí, takže se doplácelo 30,- Ale jsou to loňské údaje.
2. srp 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no, mě ted porodily dvě kamarádky a každá měla celkem bolestivý porod, takže i já začínám docela trojčit, i když na tomám ješět hodně času:slight_smile:Já rodila kluky císařem, takež budu jako provorodička...
však to přežijem , přežily to jiné:slight_smile:)
díky za ten estrofem.. :wink:
2. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Na to ani tak nemyslím, bolí-nebolí, prostě hlavně když se malej dostane ven :wink: Spíš mám strach, aby celá objednaná výbavička dorazila včas (objednávám na poslední chvíli přes net)... Taky nemám nachystaný pokojíček, protože nevíme, jestli se stihneme přestěhovat, takže všechno pro malýho je v krabicích :frowning2: Musím to ještě nějak roztřídit a vyprat (teda to, co už je doma), a pak bohužel zase naskládat do nějakých krabic... Ale ono to nějak půjde :wink:
2. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všechny zdravím a posílam všem spostu štěstíčka....už jsem mezi vám jednou byla a bojovala,ale nedopadlo to! dnes jsme 8 den po ET dvou 5 deních embryjek..testit jsem začala od 5 dne po ET a čárka zatím sílí...
3. srp 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suuu já si tě pamatuju...:slight_smile: moc gratuluji a přeji, ať vše pokračuje, jak má :slight_smile:
3. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci moc děkuju...doufám,že bude vše pokračovat jak má...bylo to naše 3 IVF a na mrazení nic :frowning2: .... k transferu vydržely jen dvě embryjka jenda hatchující blastocista a jedna morule......
3. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Taky si pamatuji. Moc držím pěsti! Jsi celkem odvážná testit tak brzy :wink: Já vydržela vždy až do termínu a to se mi ještě nechtělo :sunglasses:
3. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodni tak to obdivuju...to jsem vydržela jen u 1 IVF :grinning: ...no taky jsem už to stopla ...správně mám testit až 10.8. tak už ani jeden testík ..... :wink:
3. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu A Pregnyl po ET jsi už nepíchala? Jestli jo, tak to bych byla opatrná...
3. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene po ET už ne......od pregnylu je to dnes 15 dní....
3. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu Tak to vypadá nadějně :wink: Moc držím pěsti!!!
3. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju doufám,že to dobře dopadne...nic nenepřeju víc....
3. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suuu ahoj,vypadá to nadějně :wink: Držím palečky,určitě to výjde!!Nám to už konečně taky vyšlo!!!!Jsem v 8+5 tt.
3. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
durmo to gratuluju a přeji spostu štěstíčka....
3. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@durma jéé taky gratuluji!...holky to je super! :slight_smile:
4. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak pro mě druhé ivf nedopadlo dobře,vaječníky mi špatně reagovaly na krátký protokol a stopli mi to,k punkci ani nedošlo:frowning2:prý ted odkrvácím..14DC a pak v září až dostanu MS,v říjnu mám přijít znovu na hormonální profil a že mi vrátí zase ten dlouhý protokol,co jsem měla u prvního Ivf a byl úspěšný.Jen mi vrtá hlavou...v pátek když jsem byla na kontrole vaječníků Otevřel hlásil velikosti folikulů,měla jsem tam jeden 20mm a dva 16mm a pak spoustu malých kolem 8mm,na víkend mi Otevřel zvýšil dávky a v pondělí znovu na ultrazvuk.Byl tam dr.Gogela a říkal že ty velké už tam nevidí,a znovu se ptal sestry jestli jsou zapsané i v kartě a ta to potvrdila,ale nenašel je tam..zajímalo by mě kam se poděly...asi praskly a proběhla jakože ovulace co?Co myslíte holky?
4. srp 2011 v 10:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek