• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
@krataskovi Já měla vajíčka vždy 2 až 3, takže jsem pregnyl píchala. Zle se mi z něj nedělalo, tak jsme to zvládli. Udělalo se mi z něj špatně jen jednou, ale to byla ta větší dávka před punkcí... A testovala jsem až v den D :wink:
26. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi ten pregnyl se píchá po punkci hlavně po KET, při ET jen pokud bylo "málo" vajíček :wink: držíme s Martínkem pěstičky, ať ty // najdeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej hmmm, já 23.8. trochu držela smutek :pensive: byl to rok od mých // z 2.IVF :frowning2: a dnes je to rok od toho, co mi // začaly mizet :frowning2: Ale vodníček mi hned pořádně zakopkal, abych viděla, že tentokrát je vše v pořádku :dizzy_face:
26. srp 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjá, kočky, já už to mám za 15!!!!! To tak strašně utíká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už abyste všechny taky počítaly ne dny do testu, ale do TP :dizzy_face:
26. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jste testovali docela brzo, ja mam testovat dle doktora az nejaky 16 den, prislo mi to prave pozde, ale asi vi, proc to rika :slight_smile: Ale nervozita stoupaaaaaaa :slight_smile:
26. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi Já měla testovat taky až 16-17.den :wink:
26. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky, čéče, je mi tě líto, takový vedra, já byla dnes autem s malou na rhb, v autě 37°, venku hnus, budou bouřky, tak jsem zvědavá, co na to Vodníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahooo jsem u doktora Gogela a je moc fajn..je to vzdycky takova rychlovka, ale obcas se i vyptavam a pokazde je mily a hned mi odpovi :slight_smile:
26. srp 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je tu nedele: // :grinning:
28. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi paráda, gratulka, a ať všechno pokračuje na 1* :dizzy_face:
28. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi jůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jj, je to peklo :frowning2: v bytě máme 30 st, nejchladněji v koupelně - "pouhých" 26... Ani v noci se to nějak nechce vyvětrat, starej barák, jak se jednou vyhřeje, tak prostě teplo drží a drží... Jinak na bouřky Vodníček neříkal teda nic :wink: Myslela jsem, že by třeba mohl... no... a ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jé je, tak on si asi počká, jestli bude po tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude čekat trpělivě
Gábinka ty vedra taky těžko zvládá, no snad už bude líp :sweat_smile:
28. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi gratuluji, ať je vše OK až do kočárku :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: no jo vlastně, disciplína musí být, takže přesně v den ofic. termínu, co? :sunglasses: Ale třeba bude po taťkovi :wink:
28. srp 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky su strasne nadsena, snad pujde ted vsechno jak po masle a nebudou zadne komplikace...radsi ani o zadnych nevim, ktere by mohli nastat :slight_smile:
29. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krataskovi i my moc moc gratulujeme :slight_smile:
29. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdyz jste jeli za tech 14 dnu na potvrzvujici ultrazvuk, tak uz vas doktori vypsali ke gynekologovi? nebo jste jeste jezdily na UNICU?
29. srp 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi pak už půjdeš ke svému Dr.,ale můžeš se na ně kdykoliv obrátit.
29. srp 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam prave gynekologa uplne naprd, nic mi nerekne, kazdou informaci z nej musim tahat a je silene nespolehlivy a nemuzu najit jineho schopneho, takze bych radsi jezdila do Brna, ale pochybuju, ze by sime tam nechali delsi dobu... :frowning2:
30. srp 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahooj lenceslávko,děkuji :slight_smile: za radu zavolat na Unicu. Tak sestřička mi řekla,že to někdy bývá,že se špiní,ale pro jistou se mám přijít ukázat. Tak jsem byla docela mile překvapena,že bez váhání mi navrhli,abych se u nich zastavila. Tím jsem se taky ujistila,že jsem si vybrala dobré CAR. Byla jsem u Dr,Gogely,měla jsem z něj strach,působí strašně přísně :sunglasses: ,ale hned mě vyšetřil (ultrazvuk) a řekl,že špinění se může objevit,ale po pár dnech vymizí. Zkontroloval dělohu a prý je všechno v pořádku :slight_smile: :slight_smile: a můžu utíkat. Dr. Frgala má asi dovču,protože jsem ho tam neviděla,je velký sympatˇák,ale dr. Gogela si myslím,že je velký odborník.....Tak snad bude všechno pokračovat jak má. V pátek začínám k dipherelinu píchat menopur... :wink: 8 na první ultrazvuk a pak už to povalí......
30. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicka28 dekuju, super tip...zkusim si neco vybrat. Ono to neni jak kdyz clovek hleda kadernika, nebo tak...jsou to takove "osobni" veci a znate to holky, nekdo vam proste nesedne...
31. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krataskovi mít dobrého dr. se kterým si rozumíšje důležité
31. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, prosím, z těch co aktuálně navštěvujete UNICU Brno, jak se Vám tam, které líbí? Mě to doporučil gyndr. tak sonduju :wink:
31. srp 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenca_acnel já jsem osobně byla spokojená :wink: máme od nich synka a teď zkusíme další pokus... taky jsem zvědavá, jak to tam bude teď po té době :wink:
31. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 Mě tam poslal gyndr., že prý se zná osobně s prof. Malým a ten, že jako ty jeho pacientky prý protěžuje, ale těžko říct jestli je to pravda, jinak my se teprve s přítelem musíme dohodnout, kdy tam budeme chtít jet, takže sonduju u ostatních jak to tam chodí a tak (ale vím, že všude se najde spokojenost i nespokojenost).
Tak ti přeju, abyste tam byli znovu spokojení a co nejrychleji se zadařilo znovu :wink: a děkuju za zkušenost :slight_smile:
31. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenca_acnel Ahoj. Pokud ti tvůj mudr doporučil unicu tak jistě věděl proč. My jsme s ní rozhodně spokojeni. @jimmy1 rozhodně tam nepoznáš jednu jedinou sestru(kromě sálové,příjde mi že je jediná která tam zůstala) ale doktoři jsou pořád stejně fajn.A kdy se vlastně chystáte na unicu?
31. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jedeme už příští týden :wink: 6. 9. ve 13 h indikační poradna, mám z toho docela fedry :confused:
31. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek