CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
5. zář 2011

@bobecek79 JJ, je to naprosto normální, on ten dlouhý protokol vlastně jakoby zjednodušeně řečeno navozuje situaci podobnou přechodu - vaječníky se dipherelinem na nějakou dobu "zastaví", aby pak po přidání stimulačních léků o to bouřlivěji zareagovaly. Takže návaly jsou dost typické...
Já myslím, že právě tím, že Menopur má trochu jiné složení (obsahuje hormony dva a ne jeden), může být důvodem, proč se u někoho nasazuje na celou stimulaci. Záleží prostě na konkrétních hodnotách hormonálního profilu, co je pro koho lepší 😉

andilek01
5. zář 2011

@bobecek79 bohužel návaly horka nejsou nic neobvyklého, takže žádný strach 🙂

bobecek79
5. zář 2011

@vodni jé,jé díky za vysvětlení... 🙂 Dr.říkal,že mě budou muset dávat vyšší dávky hormonů,tak asi proto ten Menopur,ve čt mě čeká první ultrazvuk,tak jsem zvědavá.... 😕 jaké bude pokračování.

betysek
5. zář 2011

@drndapetka ja zacala brat Marvelon 2.DC a mrcha prisla opravdu 3. den po dobraní Marvelonu. Žádnou tabletku navíc jsem nedostala. Vybrala jsem jen jedno celé balení

betysek
5. zář 2011

@bobecek79 Myslim, ze si pichám uplně stejné injekce jako ty. ZAčínala jsem 26.9. Dipherelinem a v pátek mám přidat 2 ampule Menopuru.

betysek
5. zář 2011

@bobecek79 Jo, a návaly horka jsem měla taky, ale jen asi 4 dny po začátku píchání Dipherelinu, teď už se cítím úplně normálně. Dneska jsem dokonce vymalovala kuchyň. Říkala jsem si, dokud ještě můžu..... 🙂

bobecek79
5. zář 2011

@betysek myslíš 26.8. nee 😉 ??? Já začala s Dipherelinem 18.srpna a 2 září jsem přidala 2 ampule menopuru. Tak asi o týden dřív... 😒 . Kdy máš první ultrazvuk????

betysek
5. zář 2011

@bobecek79 jo, jasně, 26.8. Už se mi to plete. První UTZ mám 16.9

bobecek79
5. zář 2011

@betysek no to já mám návaly jako hrom,ale jak psaly holky, to bude z toho Menopuru..njn. hormony... 🙂 Ale co bychom pro své uzlíčky štěstí neudělali... 🙂 ?

bobecek79
5. zář 2011

@betysek jj, 🙂 ,tak jsem o týden napřed. ....Budueme se informovat,ju??? 🙂

betysek
5. zář 2011

@bobecek79 tak to se mám na co těšit. 😒 Ale jak říkáš, co bychom pro mimčo neudělali 😉

betysek
5. zář 2011

@bobecek79 Jasně, aspoň budu mít info z první ruky 🙂 a budu vědět, co mě za týden čeká. Ještě že mám doma prďolku, aspoň nemám čas přemýšlet o tom, jak to dopadne. Je fakt, že zatím si nepřipouštím, že by to nevyšlo.

vodni
5. zář 2011

@bobecek79 pokračování bude určitě skvělé! Moc držím pěsti (a @betysek tobě taky!) - ať je folíků tak akorát a ta správná velikost 😉 Já měla taky vždycky gigantické dávky, u 2. pokusu jsem se dostala až na 375 IU, u posledního 350 IU denně, no a výsledek chabý - vždycky 2-3 kousky. Ale i to jak vidno v mém profilu stačí 😉 😵

bobecek79
5. zář 2011

@vodni přeji Ti hodně štěstíčka a atˇjde všechno hladce,budu držet pěstičky.... 🙂

andilek01
5. zář 2011

@betysek @drndapetka co se týče těch tabletek Marvelonu, to nijak nesouvisí se zdravotním stavem, je to významné pouze po organizační stránce.. Takže opět to má každý jinak, podle toho, kdy přijde na zahájení.. 🙂

drndapetka
5. zář 2011

@jimmy1 Ahojky, tak už zítra 🙂 Jinak nevím, koho budu mít na zahájení. Pořád tajně doufám, že pan Dr.F. když už je zpět z dovolené, ale spíš to vidím na pana primáře, ale to nevadí, ten je taky úplně skvělej, minulý IVF mě provázel celý, dělal mi všechny UTZ, OPU i ET a přinesl mi štěstí, i když to teda nedopadlo, ale to už je jiná stránka věci....Tak se nechám překvapit 😉

Zítra se ozvu až večer...budu celý den mimo domov, tak abyste neměly strach co se děje 😀 Tak hezký večer, papa

drndapetka
5. zář 2011

@andilek01 já jen jestli by vadilo moc, kdybych si tu jednu tabletku navíc nevzala 😀

teckovanaorchidej
6. zář 2011

ahojte, holky, držíme vám s Gábinkou palce, my máme malé výročí, 29.8. rok od ET, 5.9. rok od prvního TT a // už byly vidět 🙂 . Ať se daří a brzy máte obrázky z UTZ 🙂 🙂

drndapetka
6. zář 2011

@teckovanaorchidej děkujeme 🙂 já mám strach jak blázen, takhle jsem nestresovala ani minulý rok ☹

bobecek79
6. zář 2011

@drndapetka no to já mám zase myšlenky,abych tam měla nějaké folíky... 😉

drndapetka
6. zář 2011

@bobecek79 Ty budou, neboj 🙂 taky jsem měla minule strach, aby byly. A letos budu mít strachtaky, protože mám místo dlouhého protokolu (měla jsem 25vajíček) antagonistu, tak se budu třepat, aby byla nějaká úroda a já reagovala. Ale snad ano, mám totiž polycystické vaječníky, tak se tam nějaké zralé vajíčka snad urodí 🙂 Držím pěstičky 😉

bobecek79
6. zář 2011

@drndapetka děkujííí 🙂 ,tobě taky držím pěstičky,musíme se navzájem podporovat...... 😉 Chci se zeptat....na čtvrtek v rozpisu nemám už žádnou injekci,předpokládám,že mi jí pichnou na Unice. Nebo aspoň jestli si dobře pamatuji řekla to sestřička. Rozpis i injekce s sebou,že ano????

drndapetka
6. zář 2011

@bobecek79 jj, rozpis i veškěré léky co máš tak s sebou, a na Unice si píchneš po kontrole svoji další dávku 😉

bobecek79
6. zář 2011

@drndapetka tak to se moc netěším ☹ ,mě to připravuje manžel a já jen píchám... ☹

andilek01
6. zář 2011

@bobecek79 to nachystá sestřička a předá i další instrukce a léky 😉

bobecek79
6. zář 2011

@andilek01 tak to je potěšení🙂 . Dneska tady nikdo není,snad nejsou všichni v Unice....???? 😕 . Až se vrátíte,doufám,že budete mít příznivé zprávy.

betysek
6. zář 2011

@bobecek79 dneska se mi ta injekce teda povedla pichnout 😒 kdyz jsem vytahla jehlu, tak vyletela kapka krve a mam am peknou modrinu 😒 to se mi jeste nestalo, jestli to takhle pujde dal, tak budu mit uplne modre bricho

bobecek79
6. zář 2011

@betysek to se někdy stane,myslím,že jsi asi napíchla nějakou žilku. Já měla kapku krve jen jednou a ze začátku dvě modřiny,ale Ty jsou už pryč......

bobecek79
6. zář 2011

@betysek a pícháš si i připravuješ sama????

betysek
6. zář 2011

@bobecek79 jo, sama připravuju i píchám. Nemám s tím problém. Jen to musím vždycky stihnout, než se Eli vykulí z postele. Jinak by pak všem okolo vykládala, že maminka se píchá do bříška. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru