CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobecek79
7. zář 2011

@jimmy1 tak to jsem ráda,že čtu takové informace. Zítra v 9 hod. první UTZ. Tak večer nabalit tašku s injekcema a odevzdat plnou nádobu s odpadem.... 😀 ,přibalit rozpis,obavy nechat doma a můžu pádit.....!!!!!! Tak jen doufám,že se vrátím s úsměvem na rtech...... 😒 uvidíme......budu informovat

jezulicka
7. zář 2011

@bobecek79 jojo z unicy...děkuji...taky se dočkáš... 🙂

drndapetka
7. zář 2011

@jimmy1 jsem moooc ráda, že jsem Tě poznala, i když to bylo na rychlovku 🙂 Manžílek mi umíral hladem, tak jsem nemohla moc vykecávat 😀 Malý je nádherný a Ty jsi krásně vysmátá maminka 😉 Jsem ráda, že Vám vše dobře dopadlo, vaječníky "vyburcujete" a vajíčka určo budou, nebuj 😉

drndapetka
7. zář 2011

@jimmy1 jj, upomínky si dej, já mám taky na všechno, jinak bych nevěděla která bije 😀 K tomu mám ještě "debilníček" kam si vše píšu, abych nezapoměla 😉

drndapetka
7. zář 2011

@bobecek79 jj, bříško tlačí protože rostou 😉 buď na sebe teď opatrnější, netahej nic těžkého a domácí práce přenech někomu jinému a jen si odpočívej 😀

ivetule
7. zář 2011

@jezulicka děkuju moc snad už to dopadne dobře. Máme poslední pokus. Malá krásně roste. 🙂

ivetule
7. zář 2011

@jimmy1 my jsme první měli taky úspěšný,ale druhý se nepodařil tak mi G říkal,že my to změní tak uvidíme co moje tělo na to bude říkat.

vodni
7. zář 2011

@jimmy1 Super spg!!! Můj manža bral taky tu listovku na předpis, a myslím, že to mělo celkem účinek 😉 Teda neřeknu přesně jestli zrovna tohle, jak jsem toho svýho nadopovala tolika driáky.. 😀 ale myslím že jo 😉

jezulicka
7. zář 2011

@vodni ty hele ty jsi ještě 2v1?jakto?už by to mělo být co nejdříve ne?přeji hodně štěstí at je to rychlý... 😉

jezulicka
7. zář 2011

@ivetule jo roste pěkně,je šikulka...sice je pořád taková drobná, ale to asi bude podle ostatních dětí.Jedné mojí známé se ted narodil chlapeček a vážil 3995g což má více než naše malá 😀 😀 tak jsem se posmála...

vodni
7. zář 2011

@jezulicka Jj, 2v1. Termín mám v sobotu, původně mi dr. sliboval, že to bude asi o týden nebo pár dnů dřív (vše je již delší dobu připraveno, CS posledně v poradně myslím 4, ale hlavička furt nechce dolů), ale dnes jsem byla na monitoru a dr v porodnici to spíš odhaduje až na příští týden ☹ Chjo, holt musím vydržet... 😉 A odhad váhy dnes 3100g.

drndapetka
7. zář 2011

Holky, jdu si pro radu....

Na PN můžu jít až od 14.9., do té doby to musím vydržet v práci, ale dost mě štve, že se denně setkám s cca 100zákazníky, kteří touto dobou jen prskají, kašlají,.. 😠 ...a já to musím snášet v bezprostřední blízkosti ☹
Vzpoměla jsem si na to, že když jsme šli na KET tak díky tomu, že na mě tak lidi prskali, tak jsem byla při ET nachcípaná, dusila jsem se kašlem a taky možná proto to nevyšlo 😒 Nerada bych aby se to opakovalo....

Navíc ode dneška beru už Prednison, který mi trošku tu mou už tak bídnou imunitu sníží, takže se celkem hrozím toho, abych nelehla.....Myslela jsem, že budu brát k listovce ještě můj oblíbený Femibion 800, v kterém je spousta vitamínů i vit.C, ale sestřička mi včera v konzultační místosti řekla, že ať beru jen tu listovku, že by to bylo moc 😖 Tak teď nevím jak se mám ochránit před těmi smrkajícími a kýchajícími lidmi....zelenině a ovoci moc nedámTa 😅
Takk by mě zajímalo čím bych mohla tu imunitu podpořit, jestli jste něco zkoušely, co by nevadilo v průběhu stimulace...... Napadá mě jen šumivý céčko, ale zas se nechci předopovat.....

bobecek79
7. zář 2011

@vodni tak držím pěstičky,at´vše dobře dopadne a jste s Vodníčkem zdraví........ 🙂

drndapetka
7. zář 2011

@vodni vodníček je takový malušenký? 🙂 To bude krásný hladký porod 😵

bobecek79
7. zář 2011

@drndapetka a Ty jsi nechtěla jít na neschopenku???? Aby jsi byla doma a nemohla se nakazit???

drndapetka
7. zář 2011

@bobecek79 dostanu ji až 14.9. tedy od 1.dne píchání, dřív mi na Unice nedají, už i tak jdu dřív, normálně dávají až od 1.UTZ vaječníků, jsem včera trochu ukecávala 😅 Ale musím to ještě ten týden vydržet 😖 A ty nemocní lidi kolem mě mě pěkně štvou 😠

bobecek79
7. zář 2011

@drndapetka jj,to znám,já jsem to taky po týdnu píchání v práci vzdala. Mám nesch. od svojí gynd. Bez problému mi ji vystavila. Tak když se mě budou ptát,tak nevím jestli mám říct,že ji mám nebo že ji nechci.. 😒

drndapetka
7. zář 2011

@bobecek79 nic říkat nemusíš, můžeš zůstat celou dobu na té neschopence u své gyndr, bylo by složité to převádět, navíc na Unice dávají jen 4hodiny denně vycházek, u své doktorky máš určitě víc, ne?

vodni
7. zář 2011

@drndapetka Řekla bych, že je to standardní velikost 😉 Ony se totiž ty odhady dost liší od skutečnosti, až o půl kila 😉

drndapetka
7. zář 2011

@vodni jj, to vím, že odhady jsou cca, ale i tak je "akorátní" spíš menší drobeček 🙂 Já když jsem se narodila , tak jsem vážila 2,85 a při odchodu s porodnice jsem měla 2,70. Taky bych si přála takové malušenké miminko, doufám, že je to dědičné 😀

vodni
7. zář 2011

@drndapetka Já bych asi volila šumáky C (additiva má hodně vysoký obsah -http://www.samoleceni.cz/8595026100114/additiva... ) beru to v chřipkovým období. Taky jsem se před stimulkou bála něco chytit (byl podzim, začínala zima a prskali všichni) a nechytla, ani s prednisonem 😉 A s lidma jsem taky v kontaktu 😉

vodni
7. zář 2011

@drndapetka Já jsem nedonošená, ale manžel měl právě těch 3,2 kg a je z něj obr 😀

vodni
7. zář 2011

@drndapetka jo a předopovat - se neboj, když si dáš jednu denně, tak se není čeho bát 😉

jimmy1
7. zář 2011

@drndapetka rozpustný C je mňamka 😉 to si klidně naordinuj, když budeš dávat 1x denně tak se nepředávkuješ 😎 no a tomu ovoci a zelenince bys měla přijít na chuť, ať má i v těhu mimísko dost vitamínů v přirozené podobě 😉

drndapetka
7. zář 2011

@vodni
@jimmy1 Holky, díky za radu, já to céčko teda taky ráda, hlavně s citronovou příchutí, mě chutná všechno co je kyselé 😀
S tím ovocem to se mnou není zas až tak špatný, jen mám málo enzymů na trávení zeleniny, takže vůbec nemůžu papriku, ředkvičky, kedlubny,...leží mi to 2dny v žaludku a já trpím ☹ Takže ze zeleniny jedině rajčata-těch bych se ujedla, pak listovou zeleninu -špenátek miluju, ....a z ovoce jen banán-jsem taková trochu opička 😀

andinecka
7. zář 2011

@drndapetka
mě pan doktor G. dal neschopenku hned od OPU. Já mu vysvětlila, že pracuju s dětma a vzhledem k mému věku to vystavil hned.
Moc bych ti přála, aby Vám to vyšlo 😵

drndapetka
7. zář 2011

@vodni tu additivu jsme taky brala, ale to je tisícovka, že? 😕 Není to moc vitamínu C? Nestačila by mi menší dávka?

drndapetka
7. zář 2011

@andinecka děkuji🙂 To já budud mít neschpenku dříve, už 11dní PŘED OPU, takže jsem ráda, ale musím to vydržet ještě pár dní v práci s těmi usmrkanci 😀

vodni
7. zář 2011

@drndapetka No, já když jsem chtěla zabojovat před chřipkou, tak jsem brala celý, a jinak půlku. A nespotřebovaný Cvitamín se vyloučí močí, ne? Teda myslím... Citronová příchuť je taky moje a tato mi zvlášť chutná 😉 Jinak, dobře, že ty kedlubny, ředkvičky a papriky nemusíš, jednak v těhu mě z nich pálila žáha jak ďas, a potom určitě budou zlé pro kojení kvůli bolení bříška. Takže buď ráda, že se pak nebudeš muset omezovat, když to nejíš už teď 😀 Banány jsem v prvním trimu jedla ve velkým - sice jsem neměla klasické ranní nevolnosti, ale takovej pořád jakoby divněj pocit od žaludku (jako po opici 😎 ), možná to ale bylo pak z toho utroše, kterej jsem polykala v poledne (ostatní dávky doma zaváděla, ale polední v práci, to fakt nešlo...).

drndapetka
7. zář 2011

@vodni
@vodni ježíš, polykat Utroš 😲 No já ho polknula jednou a omdlela jsem manželovi, ten pak nevěděl co se mnou. ještě hodinu se se mnou motal svět, takže já zásadně musím zavádět 😝
Banán je super na trávení a nervy, já bych ho mohla jíst v kilech 😀
S tím Céčkem nevím jak to je, ale tchýně se z něj předávkovala 😨 Spíš si ale myslím, že měla jen podráždění trávicí ústrojí, protože trubka pila každý ráno vymačkanej citron na lačno-taky se bála chřipky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru