• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@drndapetka http://doplnky.vitalion.cz/vitamin-c/ myslím, když si dáš tu půlku a krátkodobě, tj. ten týden než půjdeš na PN, tak to bude OK :wink: Citron na lačno určitě nezpůsobí předávkování, ale určo podráždění :wink:
7. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Tak mám další dilema :grinning: Boože, já jsme nerozhodná ženská :grinning: Psala jsem email své gyndařce (už asi před týdnem, ještě před návštěvou Unicy) ohledně PN, jestli bych si jí mohla napsat u ní. Ona se ale neozývala, tak jsem si tu PN včera domluvila s p.Dr.G. Právě teď mi ale na email odpověděla a napsala mi, ať se klidně stavím, že mi PN dá, že vymyslíme nějakou nejlepší diagnozu :grinning: A teď nevím jestli mám dát teda přednost PN od Unicy nebo od své gyndr. myslím si, že moje doktorka by nemusela ni dělat cavyky s prochajdama, třeba by mi je dala neomezené. Nejraději bych šla na PN hned :grinning: V práci mě to už nějak nebaví - to víš mám hlavu někde jinde :wink: Doma bych byla v klidu, pěkně si četla knížky, dívala se na dvd, uklidila bych si, umyla okna ještě před OPU,......Co myslíš-komu mám dát přednost? Jak se znám tak já bych to tak dlouho zvažovala a kombinovala, až bych byla nakonec bez neschopenky úplně :grinning:
7. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: jestli ji ještě od Unicy vypsanou nemáš, tak jdi ke své dr, a jak půjdeš na unicu, tak prostě řekni, že vlastně tu PN nepotřebuješ, protože už ji máš... :wink:
7. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni fakt myslíš, že si to mám raději vzít od té své gyndařky?já nevím jestli si moc nevymýšlím, víš? :sweat_smile:
7. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ale máš recht, jdu hned od příštího pondělí na PN, v pátek si tu neschpenku vyzvednu od své gyndr....Právě jsem se naštvala-prskala tu na mě zase zákaznice, na to fakt nemám žaludek :angry: že já jsem takový dobračisko a beru pořád ohledy na kolegyňky, asi se tu beze mě zblázní, jak je znám :confounded:
7. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty jsi číslo :grinning: Pokud prostě ještě na Unice vypsaná není, tak zajdi za tou svou gyndr, a uvidíš co ti navrhne. Kdyby se ti to nepozdávalo (vycházky atd.), tak prostě řekni, víte, oni mi ji nabízeli i v Unice, tak já vlastně nevím... no a tak to nějak zaonačit, jako že vlastně si ji vezmeš tam. Horší by bylo, kdybys ji už napsanou měla, a teď to chtěla měnit, to bych asi nedělala. Od tvé gyndr bude taky lepší, že tam nebudeš mít, že jde o CAR, tak se ti to líp bude tutlat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: - vždycky se ti mohly vrátit loňské "gynekologické problémy" :wink: :sunglasses: No a v Unice to jistě pochopí, když řekneš, že sis nakonec vzala PN od své gyndr a ne od nich, protože moc nechceš, aby se vědělo oč jde, což s razítkem Unicy moc nejde...
7. zář 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka pokud máš možnost jít na PN u své gyndr, tak bych toho na tvém místě využila :wink: stejně by tě tam z Unicy po potvrzujícím UTZ přesunuli :sunglasses: tak to takhle bude bez zbytečného dalšího papírování :grinning: Kdy vlastně jdeš na první UTZ? Asi jsem to nějak přehlídla?
7. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no já neschopenku zatím vůbec nemám :grinning: já se teď jen rozhoduju, kde to bude lepší :grinning: No já jsem děsný číslo, manžel to se mnou ale umí, jinek chlap by se mnou nevydržel :grinning: Nechci se vidět, jak budu všechno řešit, až ze mě bude máma, to budu ze všeho vytřeštěná a vy se tady ze mě asi zblázníte :sweat_smile:
7. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 mám ho napsaný na 20.9. ale to se určitě posune, protože mrška mi tak brzo nedorazí, jak mají oni v rozpise. Tak já si teda vezmu tu PN od své doktorky, přesvědčily jste mě :grinning:
7. zář 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak je to správně :wink:
7. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě , že Vás mám :dizzy_face:
7. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám zase otázku,začalo mě bolet břicho,jako bych to měla dostat,jsou to příznaky rostoucích folíků????
7. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka
tak at ti to rychle uteče :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak nesu zprávičky o @vodni :slight_smile: Brzy ráno v 5:13 mi poslala sms, že jí praskla voda, stahy že zatím nemá, ale valí do nemocnice :grinning: Mám jí prý omluvit absenci :wink:

Posílám jí hodně štěstí, ať je porod rychlý nekomplikovaný, a už se na vodníčka těším :dizzy_face:
8. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo by krásný, kdyby vodníček vykoukl na svět 9.9.2011 :dizzy_face: Nakonec porodí i v termínu :slight_smile: Se tak těšíííím :grinning:
8. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsou na porodním boxu, takže vodníček bude o 2dny spíš :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak at je to hlavně všechno v pořádku. Bude tu další miminko to je krása. :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jůůů to jsou super zprávičky, jak budeš @vodni psát, tak že ji mooooooc pozdravujeme a držíme pěstičky, ať to s vodníčkem krásně zvládnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady všichni,tak jsem zpátky z Unici a mám špatné zprávy :frowning2: :frowning2: . Folikly jen 4 na jedné a 4 na druhé straně,mají 8 .Špatně reaguji na hormony.Takže mi byl přidán Puregon 150 j. A když nebudu reagovat na něj,tak v neděli se to ukončí..... :frowning2: :frowning2: .Ach jo...jsem z toho špatná a brečím. Vám všem ostatním přeji mnoho úspěchů a zdárný konec s miminkem v náručí...........
8. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem psala vedle do diskuze,Vodní držime moc palečky,at všechno proběhne hladce.

@bobecek79 nevěš hlavu,třeba to doženou. A když ne,tak v tom musíš jedno pozitivum. Že nepřijdeš o jeden pokus. Nám tenkrát nevydržela moc embryjka a byli špatné kvaliti a stejně nám je zavedli.Kdyby to stopli včas.
I když tě chápu,také bych v té době byla moc zklamaná a brečela bych. Nesla jsem ten neuspěch těžce,takže mi je jasné jak ti je. :frowning2: Držím palečky a posílám mnoho sil. Ještě to není ztracené :wink: A dříve nebo později se také dočkáš miminka,uvidíš.:slight_smile:
8. zář 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 ještě nehaž flintu do žita!!! může to být ještě OK a když ne, tak lepší, když se stopne stimulka před OPU a "nevyplácáš zbytečně" pokus od pojišťovny. A příští pokus by na ně zvolili jinší strategii.
Pěkně ty svý folíky přemlouvej, ať rostou,
Vem si příklad z vodni, měla vždy tuším jen 2-3 vajíčka a teď zrovna rodí vodníčka!!!
8. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 těmito smutky a nezdary jsme si tu prošly skoro všechny.Takže víme,jak ti je. Málo komu se zadařilo napoprvé. Tedy alespon myslím za mě. A holky tu vždycky dokázali povzbudit a podržet. :wink:
8. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 jo a jak píše Jimmy je lepší mít 4 pořádné borce,než hromadu,co stojí za prd. :slight_smile: My měli při prvním pokusu hromadu,myslím přes dvacet a stejně to nevyšlo.Hodně jich bylo nezralých a nebo zase už moc. Při druhém pokusu jsem dostala Gonal a bylo to lepší.
8. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 nějak jsem nestíhala číst.Už jste byli na poradně? Jestli jo,tak jak jste dopadli?
8. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@jimmy1 holky tak Vám děkuji za slova útěchy a podporu. V neděli se rozhodne. Nemám už nic dělat,jen odpočívat,tak jak píše jimmy1 budu je přemlouvat atˇ rostou.
8. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 neboj, klidně ještě můžou povyrůst. Nebose pak ten protokol trochu prodlouží, rostly pomalu - já jsem toho příklad. A kdyby ne, druhý pokus bude vychytaný. Tak hodně sil přeji.
8. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek už zobu marvelon a 23.9. jdeme na zahájení :dizzy_face: mám horší vaječníky než minule (ale co by chtěli, vždyť jsem taky o 3 roky starší :stuck_out_tongue_closed_eyes:), ale Petr má 15%morfologii!!!! (sice je jich teda míň minule měl 12mil. teď jen 8mil., ale morfologie je mnooooohem lepší - byla jen 1%). Takže mazéééééééééc, už v tom zase líííítáááméééé :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 to nejsou jen slova útěchy :wink: to jsou vlastně naše osobní zkušenosti :pensive: Je úplně normální, že tě to rozhodilo, ale ještě není nic ztracené :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Prosím tě, Tebe jsem se už dávno chtěla optat-Ty jsi měla poprvé dlouhý protokol? Já totiž také a měla jsem také hodně vajíček -25 !!! :astonished: Byli trochu nekvalitní, možná i proto to zamlklé těhu. Navíc jsem měla hyperstimulák :pensive: Teď mi dali antagonistu, budu píchat Puregon, strašně malé dávky jen 25j. plus k tomu Menopur 75j. takže budu na 100j. místo loňských 15j. tak jsem zvědavá jaká bude kvalita a hlavně abych se vyhla tomu hyperstimuláku, ten byl šílenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už víš jak to budeš mít přesně Ty?
8. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Beruško, nevzdávat, bojovat !!!!! :slight_smile: Ještě není nic ztraceno a opravdu se to může během pár dní otočit.
8. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek