CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
8. zář 2011

@drndapetka no jedem tam ale jen na jeden den,brzy v so vyjedem,projdemm si asi 20 tatranské magistrály a večer zase domů.Bylo by lepší jet tam na víkend,ale peněz je málo,tak jsme to vykoumali takhle.

drndapetka
8. zář 2011

@lenceslava tak to tiše závidím, já i manžel jsme toho za poslední měsíc měli tolik,že jsme neměli snad ani jeden víkend volno a na nějaký výlet ani pomýšlení 😒 Jen samý starosti a povinnosti. Teď naši dostavěli barák, tak je budeme stěhovat, no pořád něco, furt se něco děje, a člověk nemá ani chvilku jen tak sám pro sebe.

ivetule
8. zář 2011

@drndapetka tak moc gratulujeme čerstvé mamince hlavně zdravíčko oboum. 🙂 🙂

ivetule
8. zář 2011

@drndapetka mrazáčci byli ,ale jenom tři v jedné pijetě a nechytli se. ☹ ☹

ivetule
8. zář 2011

@andinecka děkuju moc jsi moc hodná. Máš pravdu mít miminko je vážně to nejlepší co může být 🙂
A my se tady toho všichni dočkáme. 🙂

andinecka
8. zář 2011

@ivetule
jasně, že se dočkáš. Moc bych to přála nejen Tobě, ale všem čekatelkám 😵 😵
Já se na Zuzku můžu koukat hodiny 😵 😵

bobecek79
8. zář 2011

@drndapetka s tou fotkou,jsme na tom stejně,nikdy nevíš,kdo bude šmejdit a roznášet drby

drndapetka
9. zář 2011

@ivetule my jsme taky měli z 1.IVF v jedné pejetě 3 mražáky, ale v den KETu se nám 2 špatně rozmrazli a zůstal na transfer jen jeden, a já do toho byla nemocná, tak z toho nic nebylo ☹ Myslím si ale, že nám ten krátkej protokol pomůže, hlavně v kvalitě 😉

ivetule
9. zář 2011

@drndapetka snad máš pravdu. Ale žádný snad prostě se nám to podaří a basta. Musíme tomu moc věřit. 😀

drndapetka
9. zář 2011

@ivetule musí se už podařit 🙂 Čekám 4roky 😠 A do práce se mi už nechce, ode dneška mám neschopenku, tak doufám, že už se tam nevrátím 😀

drndapetka
10. zář 2011

@lenceslava Tak co mrška, UŽ? Já včera zobla poslední Marvelon, špiním si vesele dál, takže si myslím, že díky tomu dostanu mrchu rychleji než jak bývá u mě zvykem (6.den po poslední tabl.). Třeba se "pochlapím" a začnu přesně podle rozpisu 😀

jimmy1
10. zář 2011

Ahojte holky,
budu muset naklusat v pondělí k Dr., protože mi začla otýkat levá noha ☹ chjo, to jsem fakt zvědavá, co se z toho vyvrbí!!!

betysek
10. zář 2011

@bobecek79 Chci se zeptat, dneska jsem začala píchat Menopur. Když jsem chtěla odlomit vodu, tak mi zustalo v ruce spousta malých střepů. U Dipherelinu se mi to vždy odlomilo celé. Taky se vám to některé stalo?

drndapetka
10. zář 2011

@jimmy1 jéjé, a nemohlo by to být z toho marvelonu? Já myslím, že je normální, že po hormonech se můžeš trochu nafouknout a otéct (vodou) nebo ne?

drndapetka
10. zář 2011

@betysek ano, nám se to stávalo při 1.IVF u Dipherilinu, ale bylo to tím, že ampulky odlamoval manžel a ten to bral silou a k sobě, automaticky i stisknul a proto mu zůstali v ruce úlomky střepin, tak jsme pak kontrolovali jestli to nezůstalo v té vodičce, ale ono je to vlastně jedno, protože injekční stříkačkou by jsi ty střepinky stejně nenatáhla. Důležité je odlamovat od sebe, dát palec na značku. Nám se dokonce i jednou trocha vylila na zem, měla jsem strach, že jsem se ochudila od dávku,a le nemělo to žádný vliv 😉 Kdy máš vůbec další UTZ?

jimmy1
10. zář 2011

@drndapetka taky si myslím, že to má sousvislost s tím marvelonem, no jen je mi divný, že mi otíká jen levá noha 😕 tak teď polohuju nohu co nejvíc nahoru a mažu Lioton100000 a v pondělí radši zajdu k Dr. uvidíme uvidíme...
@betysek jednou se mi to povedlo taky 😉 a když jsem píchala Pregnyl 8000IU tak jsem 5000 vylila 😲 naštěstí jsem měla ještě jednu ampuli navíc 😝 ale klepala jsem se jak osika 😀 ble

bobecek79
10. zář 2011

@betysek ahoj Betýsku,jj,taky se to tak poprvé stalo,mě to odlamuje manžel a vždycky mu to jde těžko....Diphereline jde daleko líp odlamovat

bobecek79
10. zář 2011

tak zítra v 8 na Unice druhý ultrazvuk,tak jsem zvědavá jak dopadnu.... 😒

ivetule
10. zář 2011

@bobecek79 držím palečky at jsou jenom dobrý zprávičky 🙂

bobecek79
10. zář 2011

@ivetule jé,děkuji,budu informovat.....

drndapetka
10. zář 2011

@bobecek79 držím pěstičky, určitě to bude dobré 😉

jimmy1
11. zář 2011

@bobecek79 myslíme na tebe 😉 dej pak zprávičku...

lenceslava
11. zář 2011

@drndapetka Ahojky. Přišla včera,ale byli jsme na tom slovensku tak jsem na unicu volala až dneska,jenže mi to tam nikdo nebere.Ani Otevřel.Tak nevím jestli ráno mám píchat nebo co.

bobecek79
11. zář 2011

ahooj holky,zdravím Vás všechny. Tak jsem zpátky z Unici a zprávy následující.....Folikuly na puregon začaly reagovat, celkem jich je 15. Největší má 15 mm. Takže po dohodě s Dr. Frgalou (je opravdu moc příjemný...) přidal mi ještě puregon ze 150 na 175. Dává mi ještě šanci,prý na Puregon mám dobrou odezvu,takže ve středu znovu UTZ na Unice a když porostou,tak by to ještě o dva dny prodloužili a v sobotu bychom šli na punkci. Jsem ráda,že mám tady u Vás takovou podporu. Tak tedˇ je budu zase přemlouvat,aby pěkně rostly.....ale nepředbíhejme.....

bobecek79
11. zář 2011

ještě se Vás chci zeptat,nevíte,jak veliké musejí folikuly být,aby mohlo dojít k punkci????????

drndapetka
11. zář 2011

@bobecek79 ahojky, mám pocit, že by měli být kolem 20mm, když mají 24mm a víc tak praskají (dochází v přirozeném cyklu k prasknutí dominantního-největšího-folikulu). Já měla při 2.UTZ folikuly v rozmezí 16-24mm a za 3dny byla už OPU 😉

mrkvicka28
11. zář 2011

@bobecek79 nejsem si úplně jistá,ale myslím ,že to bylo od těch 18mm,

drndapetka
11. zář 2011

@bobecek79 ještě jsem jukala a holky co měli třeba folikuly 13-18 na 2.IVF tak měli při OPU v těchto folikulech vajíčka, ale pod 16mm je asi na vajíčko málo (to by byl spíš prázdný folík).

Tak držím moc pěstičky 😉

bobecek79
11. zář 2011

@drndapetka
@mrkvicka28 ale ještě není jisté,zda ve folikulech budou zralá vajíčka,že ano???? To se zjistí až po OPU???? Stalo se někomu,o kom víte,že by neměl žádné vajíčko????

drndapetka
11. zář 2011

@lenceslava no tak píchá se od 3DC, tak přece to neprošvihneš.....samozřejmě, že zítra budeš ráno pěkně už píchat (bych se vykašlala na nějaký odsouhlasení od O., zavoláš tam zítra ráno, že už pícháš, ne) a za 6 dní pěkně na UTZ a na neschpenku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru